x-kom hosting

słaba płyta czy procesor czy co??

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
asdasd21
komentarz
komentarz

działa

 

image.png.9a75b5c93be3d26571a40a0f01fb3d06.png

tak to wyglada teraz

toska78
komentarz
komentarz

Działać działa ale na ręcznym (taktowanie 2400MHz). Włącz XMP w biosie.

asdasd21
komentarz
komentarz

image.png.b7d3933ab1c58c474133fc9565880fdb.png

 

cos takiego teraz wyglada, zrobilem wg google. Pierwszy raz w zyciu bylem w biosie xD 

 

ustawilem max ile sie dalo w sensie tyle tez jest napisane na stronie produktu ze te ramy maja 3200 mhz wiec chyba git ustawilem

lumii
komentarz
komentarz

Teraz sprawdz jak ci gierki chodzą :)

asdasd21
komentarz
komentarz

dobra chyba smiga xD, oglnie po tym podkreceniu ramu to malo zmienilo w sumie w lolu, moze z 20 fps. 

 

No ale co jak co, mega dzieki za pomoc teraz lol w srodku teamifghtu + nagrywanie highlightow gry działa mi na 130 fps w trakcie teamfightu w poznej fazie gry gdzie sie duzo dzieje. Na linii na poczatku mam po 180-200 fps. A i dziwne bo niewazne czy mam nagrywanie gry programem czy mam go odinstalowanego to mam tyle samo fps :D

 

Wczesniej moglem pomazyc o graniu bez nagrywaania bo komputer mulił po 2-3 grach i spadaly fps do 70 i mial;em dziwne scinki. Kurde nie spodziewalem sie ze zwykle rozdielenie ramu na 2 kosci moze tyle zmienic 

anioł2009
komentarz
komentarz
7 godzin temu, asdasd21 napisał:

Kurde nie spodziewalem sie ze zwykle rozdielenie ramu na 2 kosci moze tyle zmienic 

Dual to podstawa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.