x-kom hosting

Pomoc w podkręceniu Ryzen 7 5800x

anioł2009
komentarz
komentarz

No to standard...wywalilo to co zatkało finy w bloku... Ale teraz nie oddasz na reklamacje raczej :hm:

Mental
komentarz
komentarz

Nie no juz  czekam na kuriera :) w poniedziałek ma byc kurier ;p Kupowałem  z moreli wiec to oni sie tym zajmują ;p      

Wracajac do 5800x zrobiłem sobie test cinebencha  r23 na multicoru mam 15351 punktów co chyba jest dobrym wynikiem a temperatury   max 72 stopnie ;> Oczywiscie zrobiłem PBO     


PPT  120
TDC 85 

EDC 130

Curve ustawiona na  negative 20           

 
No i podsumowując    Temperatury jak i wydajnosc po  PBO to  jak na ten procek jest naprawdę  zajebiscie .

  • 2 tygodnie później...
leelareso
komentarz
komentarz
Dnia 31.12.2022 o 11:34, Mental napisał:

r23 na multicoru mam 15351 punktów co chyba jest dobrym wynikiem a temperatury 

;d u mnie na stokowych ustawieniach trzyma się okolic 15500, jakie wyniki miałeś przed oc ? Zobacz czy w menadżerze zadań nie ustawiło ci trybu wydajności na cinebencha.

Mental
komentarz
komentarz

@leelareso  Mam mniej troszeczkę punktów niż na stocku ze względu na to ze zrobiłem UNDERVOLTING ;p   wiec jest bardzo dobrze. Skoro  wydajność prawie nie spadła za to temperatury owszem :> 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.