x-kom hosting

Smartfon 1200zl czy warto?

AudiAWX
komentarz
komentarz

Honor to slabsza wersja huawei, więc ma mniejsza baterie, 4000mA, a to może powodować ze wytrzyma podobnie.

Nogabagus
komentarz
komentarz

Jak Honor ma procesor HiSilicon Kirin 980 to chyba lepszy niż ten snapdragon 888 w xiaomi? Jak myślicie? 

AudiAWX
komentarz
komentarz

Gdyby to był 990 to tak, lepszy.
980 to taki poziom 778.

  • 2 tygodnie później...
Nogabagus
komentarz
komentarz

Ok tel zakupiony. Na razie nie jest źle. 

 

Mam do was jeszcze jedno pytanie nie będę zakładał nowego tematu bo szkoda a tylko to jeszcze mnie dręczy. 

 

A tym Honor 20 PRO jest standardowo włączone "super ładowanie" nie da się tego wyłączyć jedyny sposób to użycie ładowarki bez tego super charge. 

I pytanie brzmi bo mam jedną niby oryginalna napisane na niej Huawei super charge itp INPUT: 100-240V-50/60hz 0.75A i OUTPUT: 5V==2A or 4.5v == 5A or 5V == 4.5 to jest niby oryginał ale jak podłączam ja telefon pokazuje komunikat o szybkim ladowaniu i upewnieniu się że to prawidłowa ładowarka to co chodzi mu o to że mam złą? 

Ale mam drugą bez tego super charge 

INPUT : 100-240V-50/60z 0.35A i OUTPUT : 5V == 2A i moje pytanie brzmi czy ja mogę taka ładowarka bez szybkiego ładowania ładować jak nią ładuje nie pokazuje się żaden komunikat i jest normalne ładowanie nie te szybkie. Czy lepiej sobie odpuścić bo baterie zepsuje bo też nie wiem czy to są dobre te napięcia czy lepiej tym oryginałem już ładować.

Choć wolałbym normalne ładowanie zawsze to wolniej prąd wchodzi w baterie i wydłuża jej żywotność tak mi się wydaje. 

AudiAWX
komentarz
komentarz

Ja i tak ładuje ori, tylko kabel dałem od Motoroli. I ładuje sobie wolno.

Swoją drogą na ori kablu jak spojrzysz w USB to powinno być fioletowe.

Może masz zamiennik kabla i dlatego komunikaty.

Tak czy owak, żeby było szybkie ładowanie musi być ori kabel i ori ładowarka.

Wystarczy jedno podmienić i masz wolne ładowanie.
Z tym fioletem zastrzegam prawo do pomyłki, tak jest w huawei p30, honora nigdy nie miałem.

A i jeszcze jedno, możesz ładować czym chcesz, oby było jakieś firmowe, a nie firma krzak.
Czyli motorola, oppo, realme, Samsung, xiaomi, baseus, ATC itp.

Ja najczęściej wszystko mam podłączone do ATC.
Ale to były drogie zabawki i już nie ma.

A ładują tylko wolno.

Nogabagus
komentarz
komentarz (edytowane)

Aha no to wychodzi ze kabel i ładowarkę mam oryginał jak ładuje szybko. 

Tylko ta druga napisane tylko. Made in china adapter power wcześniej lqdowalem nim wcześniejszy tel było ok a nie chce tego zepsuć chodzi mi o napięcie czy tam jest dobre.

A te fioletowe to dokładnie gdzie do patrzeć? 

Edytowane przez Nogabagus
AudiAWX
komentarz
komentarz

Na wtyczkę na kablu. 38d9602aca69179b3096bea117da498f.jpg

Nogabagus
komentarz
komentarz

Jak użyje takiego kabla i ładowarki 

 

INPUT : 100-240V-50/60z 0.35A i OUTPUT : 5V == 2A to nie uszkodze baterii? 

 

Albo zwykły kabel usbC i ta ładowarka? 

AudiAWX
komentarz
komentarz

Ogólnie nic się nie stanie...
Możesz używać jakiej chcesz, i obojętnie od jakiego telefonu. Jedynie szybkie ładowanie nie będzie działało.

Ale jeżeli to jakiś chiński bubel i zrobi zwarcie to...
Z drugiej strony, jak nie robi się gorąca podczas ładowania to powinna być git.

Nogabagus
komentarz
komentarz

No hmm jakas super gorąca to nie ale ciepła jest. 

Ta super charge też jak ładuje to jest ciepła. Tamta bez super ładowania może ciut bardziej ale to chyba nie takie temperatury żeby coś się podpaliło czy coś. 

AudiAWX
komentarz
komentarz

No to git.
Chyba miałeś wcześniej jakieś telefony, gdzie od nich firmowe ładowarki?
Ja mam 4 sony, 6 huawei, 2 realme, ze 4 samsunga, 1 LG, 1 oppo, 2 ATC i kij wie co jeszcze.
Każda wszystko ładuje, jedna wolniej druga szybciej.
Do kosza poszły tylko te które miały mniej niż 2A "ampery" ładowania.

Nogabagus
komentarz
komentarz

No mam ale same kable i no name ładowarki to nie USB typ C tylko te inne takie ciut starsze jak jak jeszcze nie było C. 

AudiAWX
komentarz
komentarz

No ale ładowarki będą też działać.

Nogabagus
komentarz
komentarz (edytowane)

A tak zapomniałem się zapytać bo sprzedający zapewniał mnie ze ładowarka jest oryginalna ale tam mam kostkę Huawei super charge no i kabel typ C ale nie jest fioletowy to znaczy że to nie jest komplet? 

Dlatego mam taki komunikat jak ładuje? 

 

Czy po prostu nie każdy jest fioletowy? 

Edytowane przez Nogabagus
AudiAWX
komentarz
komentarz

Tak, raczej masz kabel od czegoś innego.

Nogabagus
komentarz
komentarz

To lepiej odstawić super charge na bok na razie jak kupie ten kabelek to dopiero ładować. Tak mi się wydaje że chyba można baterie zniszczyć ale moge się mylić. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.