x-kom hosting

Problem z załączeniem komputera

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: fifucz3k ,
anioł2009
komentarz
komentarz

Wypnij ten na którym nie bedziesz instalować windowsa...

fifucz3k
komentarz
komentarz

Nic, we wtorek dam do serwisu napiszę co było nie tak. Dzięki za każdą próbę pomocy ;)

fifucz3k
komentarz
komentarz

Problemem dziwne ale okazał się procesor , nie wiem czy trafiłem na wadliwą sztukę czy płyta nie jest w stanie go uciągnąć . Gościu włożył inny i się normalnie włączył i wszystko działało . Szkoda trochę ale dam na zwrot bo od tygodnia mam dopiero procka . Pozdro 

anioł2009
komentarz
komentarz

Dziwne, to byłby pierwszy wadliwy 5500 o jakim słyszę w tak krótkim czasie po zakupie :blink:

fifucz3k
komentarz
komentarz

No na to wychodzi że szczęście w nieszczęściu 

@anioł2009 myślisz żeby jeszcze raz spróbować kupić tego procka czy już 4500 wziąć 

anioł2009
komentarz
komentarz

Nie cofaj się do tyłu. Bylebyś brał nowego, nie używki. Miałem kiedyś tak z ryzenami 3600 które prosto z pudełka były martwe.

fifucz3k
komentarz
komentarz

Nie no używki nie bo akurat trochę strach . Wezmę jeszcze raz tego samego a jak nie będzie działał to płytę wymienię 

Wgl śmieszna sytuscja ale przed wyjsciem patrzylem na ten procesor na Mediaexpert i po oddaniu go na zwrot ze względu na to że jest zepsuty wracam do domu a oni dodaki go w outlet i jest napisane tyle że ma uszkodzone pudełko xd

  • Rekomendowana odpowiedź
fifucz3k
komentarz
komentarz

Końcem końców był błąd po stronie procesora , mimo to że na stronie ASRock'a nie ma żadnego info o kompatybilności tego procesora to jednak wczoraj załączył . 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.