x-kom hosting

Nasz Tekst podpisu

Kurzun
komentarz
komentarz

Fafu, adminem jest bizon11 i necik :> :>

autococker
komentarz
komentarz

Ech chciałem to zmniejszyc ale juz byłem na granicy i mi nawet juz nie wszedł :( nie mowiac o ładnym i estetycznym zabarwieniu :cry:

Procesor -- AMD Athlon 3800 64x2 Manchester 2.0/2.8GHz./1.425V

Chłodzenie -- Thermaltake BIG TYPHOON

Plyta glowna -- DFI Ultra-D Nf4

Pamiec -- TwinMos 2 x 1 GB/2.5/400/CollerMaster miedziany

Karta graficzna -- Gigabyte 7900 GTX 512/256

Dysk twardy -- Samsung 200 GB sata2

Obudowa -- Thermaltake TSUNAMI

Zasilacz -- Tagan 530W/U-15

Monitor -- LG F700P

Mysz -- Logitech G7

lucahenrykow
komentarz
komentarz
Nie radze Bo dostaniesz warna i admin wyłączy ci możliwość posiadania podpisu ;]

Aha. Czyli opcja jest ale to nie uzytkownik decyduje o samym info w niej zawartym :/

Troche to sztuka dla sztuki panowie :/

DoGeR
komentarz
komentarz

lucahenrykow, widzę że jakbyś ty był adminem to na forum byłby jeden wielki chaos... Każdy by miał podpis jaki mu się wymyśli... :/

lucahenrykow
komentarz
komentarz

Oj to wzrok masz marniutki :oops:

Jaki sens był zwiekszać ilość znaków w podpisie jak z góry (choć nigdzie nie zostało to spisane) ustalone jest co wolno a czego nie wolno tam pisać? No i niestety wie to tylko admin :/

To lepiej było zostawić tak jak jest - a raczej było -, a temat uznać za jeden z tych do zamknięcia. Czy nie (?) :oops:

DoGeR
komentarz
komentarz

Chodzi o to by nie przesadzać z wielkością czcionki, bo mnie denewują podpisy napisane 18 albo większą czcionką :/ rozprasza to przy czytaniu...

autococker
komentarz
komentarz

Poprosze o tyle miejsca zeby moc spokojnie wrzucic opis w takim stylu :

Procesor -- AMD Athlon 3800 64x2 Manchester 2.0/2.8GHz./1.425V

Chłodzenie -- Thermaltake BIG TYPHOON

Plyta glowna -- DFI Ultra-D Nf4

Pamiec -- TwinMos 2 x 1 GB/2.5/400/CollerMaster miedziany

Karta graficzna -- Gigabyte 7900 GTX 512/256

Dysk twardy -- Samsung 200 GB sata2

Obudowa -- Thermaltake TSUNAMI

Zasilacz -- Tagan 530W/U-15

Monitor -- LG F700P

Mysz -- Logitech G7

nikt przeciez nie bedzie w opisach ksiazki pisał :o

mlody
komentarz
komentarz
Poprosze o tyle miejsca zeby moc spokojnie wrzucic opis w takim stylu :

Procesor -- AMD Athlon 3800 64x2 Manchester 2.0/2.8GHz./1.425V

Chłodzenie -- Thermaltake BIG TYPHOON

Plyta glowna -- DFI Ultra-D Nf4

Pamiec -- TwinMos 2 x 1 GB/2.5/400/CollerMaster miedziany

Karta graficzna -- Gigabyte 7900 GTX 512/256

Dysk twardy -- Samsung 200 GB sata2

Obudowa -- Thermaltake TSUNAMI

Zasilacz -- Tagan 530W/U-15

Monitor -- LG F700P

Mysz -- Logitech G7

nikt przeciez nie bedzie w opisach ksiazki pisał :o

załóż sobie strone i daj link w opisie do swojej strony i opisz tam swój komputer jego historię i takie tam od kiedy go masz co masz kiedy ostatnio robiłes format kidy ostatnio wymieniałeś tusz w drukarce i takie tam pierdoły po co ktoś ma czytac takie beznadziejne opisy jaki Ty masz komputer to zawala całe forum te podpisu są nieraz 3 razy dłuższe od całego postu po co to w ogóle za kazać tego i bedzie spokój

lucahenrykow
komentarz
komentarz

A po co wogole te eseje o tych kompach w opisach? :/

To jakiegoś rodzaju chec pochwalenia sie czy ułatwienia w pomocy jesli ktos jej potrzebuje? :oops:

autococker
komentarz
komentarz
załóż sobie strone i daj link w opisie do swojej strony i opisz tam swój komputer jego historię i takie tam od kiedy go masz co masz kiedy ostatnio robiłes format kidy ostatnio wymieniałeś tusz w drukarce i takie tam pierdoły po co ktoś ma czytac takie beznadziejne opisy jaki Ty masz komputer to zawala całe forum te podpisu są nieraz 3 razy dłuższe od całego postu po co to w ogóle za kazać tego i bedzie spokój
A po co wogole te eseje o tych kompach w opisach?

To jakiegoś rodzaju chec pochwalenia sie czy ułatwienia w pomocy jesli ktos jej potrzebuje?

Bez urazy ale po waszych wypowiedziach widac ze mało widzieliscie.Na forach komputerowych forumowicze prawdziwi pasjonaci overlockingu komputerow i wszystkiego co z nimi zwiazane własnie tak maja opisane swoje "maszyny",nie chodzi tu o chwalenie sie tylko o to by szybciej pomagac innym.

W tym momencie dochodzi do jakiegos paradoksu ! ,nie majac TEKSTU OPISU i zakładajac jakis temat koledzy z forum wciaz pytaja: jaki mam sprzet ! wiec sie wciaz wkleja w tematy :

Procesor -- AMD Athlon 3800 64x2 Manchester 2.0/2.8GHz./1.425V

Chłodzenie -- Thermaltake BIG TYPHOON

Plyta glowna -- DFI Ultra-D Nf4

Pamiec -- TwinMos 2 x 1 GB/2.5/400/CollerMaster miedziany

Karta graficzna -- Gigabyte 7900 GTX 512/256

Dysk twardy -- Samsung 200 GB sata2

Obudowa -- Thermaltake TSUNAMI

Zasilacz -- Tagan 530W/U-15

GoBi
komentarz
komentarz
widac ze mało widzieliscie.Na forach komputerowych

Jasne widzielismy... uprzykszjące reklamy pod ! każdym ! i to podkreślam każdym postem :)co jest naprawde żenujące... te reklamy... strona forum jest dłuższa a co za tym idzie dłużej sie wczytuje...a ludzie mają różne łącza.

A zapytam na ile byś chciał tych znaków... żebyśmy zmienili ? jeszcze przypomne że kod też wchodzi w ilość znaków

bizon11
komentarz
komentarz
Regulamin edytowany:- Podpis zwany inaczej sygnaturą powinien być napisany czcionką 8 - 10- nie powinien zajmować więcej niż 8 linijek - Jeśli podpis będzie zajmował dużą ilość miejsca to może zostać zmodyfikowany i usunięty.- Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia podpisu w każdej chwili jeśli uzna to za stosowne- Zakaz umieszczania w podpisie ciężkich obrazków powodujących wolne wczytywanie strony

Zwiększyłem ilość znaków do 400 mam nadzieje że każdemu zmieści się podpis...

I proszę was darujcie sobie w podpisach takie szczegóły takie jak np. posiadana myszka czy klawiatura. Panowie kto na to zwraca uwagę...

Aha. Czyli opcja jest ale to nie uzytkownik decyduje o samym info w niej zawartym :/

Troche to sztuka dla sztuki panowie

Fajnie tylko ciekawe czy przeczytałeś że dotyczy to podpisów napisanych czcionką 18... I rzucających się w oczy ;]

Najlepiej by było gdyby nie było administracji i każdy w opisie by miał fragmenty Pana Tadeusza albo innej książki...

Trochę racji było w tym że należało napisać najpierw regulamin :) Ale jak widzisz już on jest...

Jeśli chodzi o ludzi proszących o pomoc to zazwyczaj nikt z nich nie ma podpisu i po prostu z powodu braku wiedzy nie piszą co mają w kompie... A nawet jakbyśmy wprowadzili przymus pisania swojej konfiguracji to nikt by tego nie przestrzegał...

Gość
komentarz
komentarz

Nooo to skorzystam , zrobie sobie to jakos bardziej przejrzyście :D Dobrze zrobiłes Bizon :)

EDIT: Bizon, teraz jest 2400 znaków zamiast 400 :P

lucahenrykow
komentarz
komentarz
Na forach komputerowych forumowicze prawdziwi pasjonaci overlockingu komputerow i wszystkiego co z nimi zwiazane własnie tak maja opisane swoje "maszyny

To policz ilu ich jest tutaj :|

nie chodzi tu o chwalenie sie tylko o to by szybciej pomagac innym.

No własnie o to spytałem wiec o co ci chodzi? Nie czytasz dokładnie? :/

Trochę racji było w tym że należało napisać najpierw regulamin Ale jak widzisz już on jest...

No czyli nic sie nie zmienia, sztuka dla sztuki.

Ja nie neguje tego, dla mnie to wogóle temat napompował sie teraz bez sensu. :oops: No reasumując i tak tu jest fajnie :)

autococker
komentarz
komentarz
A zapytam na ile byś chciał tych znaków... żebyśmy zmienili jeszcze przypomne że kod też wchodzi w ilość znaków

Nie jestem wymagajacy :) tyle ile teraz jest w zupełnosci mi wystarczy :o

[shadow=yellow:adc92e1254] DZIEKUJE[/shadow:adc92e1254]

mlody
komentarz
komentarz

bez sensu ten temat jest

____________________________________________

bizon11
komentarz
komentarz
EDIT: Bizon, teraz jest 2400 znaków zamiast 400 :P

Tyle jest tylko dla ekipy ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.