x-kom hosting

Nasz Tekst podpisu

autococker
utworzono
utworzono

200 pare znakow w [glow=green:c8dc00ee3a]Tekscie Podpisu[/glow:c8dc00ee3a] to troszke za malo zeby podac cała specyfikacje swojego sprzetu oraz ładnie ja zabarwic i ułozyc, czy mozna to powiekszyc ?

vaxtor
komentarz
komentarz

Jestem zdecydowanie za! :D

Kurzun
komentarz
komentarz

Mi to tam nie potrzebne do niczego, bo podpisu jako takiego nie ustawiam ale można powiększyć. Na pewno to nie zaszkodzi.

Fafu
komentarz
komentarz

Jestem przeciw. Jak każdy będzie miał takie wielkie podpisy to nie będzie się normalnie mogło czytać tego forum.... Mi wystarcza te 200 znaków i nie trzeba tego zmieniać...

PS. nie pisz w [ B ]

necik
komentarz
komentarz

Jeżeli już rozmawiamy o podpisach to proponuję dawać ostrzeżenia za pionowe opisy lub takie w których ktoś używa opcji

Fafu
komentarz
komentarz

Ja mam tylko 18 więc nie dostane ostrzeżenia :D

GoBi
komentarz
komentarz
k każdy będzie miał takie wielkie podpisy to nie będzie się normalnie mogło czytać tego forum.

Zgadzam...a forum nie jest od tego żeby sie chwalić swoim sprzętem w kazdym napisanym poście.. tutaj wymieniać się wiedzą i nabywać doświadczenia :)

vaxtor
komentarz
komentarz
Jeżeli już rozmawiamy o podpisach to proponuję dawać ostrzeżenia za pionowe opisy lub takie w których ktoś używa opcji

Całkowicie się z tobą nie zgadzam dlaczego niby miało by się dawać ostrzeżenia za pionowe opisy nie jest to zabronione pozatym takei teksty mi przypominaja komunistyczny rygor taki nie taka czcionka nie itd.....

DoGeR
komentarz
komentarz

vaxtor, jeżeli nie wiesz to Ci powiem że to przeszkadza przy czytaniu postów. Post ma być widoczny, a nie podpis... Jeżeli ktoś będzie miał podpis z taką czcionką to będzie się za bardzo rzucał w oczy.

________________

Czcionka 24

I jeszcze

parę linijek

mojego podpisu

necik
komentarz
komentarz

vaxtor, w podpisie możesz wymienić swój sprzęt, ale w 1-2 liniach.

vaxtor
komentarz
komentarz

W sumie się z Wami zgadzam z tą wielkością czcionką i podpisem bo są tacy że przesadzają ale można by może dodac jakeigoś moda czy coś są takei dodatki ze w profilu użytkownika jest wszystko wymeinione co ma to by było zdecydowanie lepsze ikonka zamiast podpisu

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Więcej znaków mogłoby być, pod warunkiem, że zakazane by było pisanie w podpisach "dymiącymi", kolorowymi literami... Nie dość, że nieczytelne, to odwraca uwagę od ważniejszych treści :>

autococker
komentarz
komentarz
k każdy będzie miał takie wielkie podpisy to nie będzie się normalnie mogło czytać tego forum.

Zgadzam...a forum nie jest od tego żeby sie chwalić swoim sprzętem w kazdym napisanym poście.. tutaj wymieniać się wiedzą i nabywać doświadczenia :)

Nie zgadzam sie z tym ! kazdy powinien miec obowiazek dokładnego i czytelnego opisania w TEKSCIE PODPISU swojego sprzetu,przeciez to jest forum komputerowe,dlaczego kazdy z nas chcac pomoc innemu forumowiczowi szczegolnie swierzo-zarejestrowanemu kolejny raz prosi o opis sprzetu.Czyz nie było by prosciej ?

Na wielu forach na ktorych bywałem nie było z tym zadnego problemu,wystarczyło kilka linijek dopisac w regulaminie odnosnie wielkosci czcionki w TEKSCIE PODPISU.

Chce np.dac taki opis, ktory jest czytelny i ładnie ułozony ,kazdemu tez bardzo dokładnie mowi jaki sprzet posiadam :

Procesor -- AMD Athlon 3800 64x2 Manchester 2.0/2.8GHz./1.425V

Chłodzenie -- Thermaltake BIG TYPHOON

Plyta glowna -- DFI Ultra-D Nf4

Pamiec -- TwinMos 2 x 1 GB/2.5/400/CollerMaster miedziany

Karta graficzna -- Gigabyte 7900 GTX 512/256

Dysk twardy -- Samsung 200 GB sata2

Obudowa -- Thermaltake TSUNAMI

Zasilacz -- Tagan 530W/U-15

Monitor -- LG F700P

Mysz -- Logitech G7

necik
komentarz
komentarz

Bez obrazy autococker, ale co mnie obchodzi jaka masz myszkę?

autococker
komentarz
komentarz
Bez obrazy autococker, ale co mnie obchodzi jaka masz myszkę?

Tu nie o to chodzi ze ja mam i ze myslisz ze sie chwale,ale o to ze moge miec z nia jakies problemy,jest w opisie bo nalezy do elementow komputera tak jak klawiatura oraz głosniki.

Opis podałem jako przykład.

Poczatek tematu,własnie o tym pisze: KLIK

Gość
komentarz
komentarz

W sumie toi tez jestem za przedłuzeniem, bo dodatkowe miejsce przydaje sie na dokładne i czytelne opisanie kompa :)

DoGeR
komentarz
komentarz

Tylko teraz pomyślcie czy ludzie którzy(jak większość) rejestrują sie tylko bo mają jeden czy dwa problemy będą dawać takie podpisy... Niektórzy nawet nie wiedzą jakie części mają i się pytają jak to sprawdzić... :/

Gość
komentarz
komentarz

No tak, ale jednak wiekszosc ludzi ktorzy tu uczeszczają z tego skorzysta ;)

bizon11
komentarz
komentarz

Nie wiem :/ zastanówmy się podpis nie może być zbyt długi bo trza dużo przewijać ale trochę można zwiększyć :)

Boje się bardzo że pojawią się takie podpisy

J   e   S   tE	m Adam

A to było by dość denerwujące po za tym i tak większość osób nie dawała by podpisu :)

DoGeR
komentarz
komentarz

Wodzu, można zwiększyć a jak będą takie osoby to warny sie im wlepi i będzie spoxik :D na próbę można dać... zobaczymy co z tego będzie.

bizon11
komentarz
komentarz
Wodzu

Co ty z tym masz to nie wiem :P Mów do mnie bizon albo jakoś inaczej :D

Długość podpisu zwiększono z 255 do 350 :)

lucahenrykow
komentarz
komentarz
Długość podpisu zwiększono z 255 do 350

No. To teraz wiersze można pisać ;)

I to 18-stką :P

bizon11
komentarz
komentarz
No. To teraz wiersze można pisać ;)

I to 18-stką :P

Nie radze :) Bo dostaniesz warna i admin wyłączy ci możliwość posiadania podpisu ;]

Fafu
komentarz
komentarz

Eee beznadzieja. Teraz każdy będzie miał taki wielki podpis :/

admin
A kto jest tutaj adminem ?
DoGeR
komentarz
komentarz

bizon dodaj do Regulaminu coś na temat wielkości czcionki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.