x-kom hosting

Witam serdecznie

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
anioł2009
komentarz
komentarz

Jest tak jak myslalem, skoro tez sam zerwales plomby to juz po gwarancji a wiec roszczeń miec juz nie mozesz. 

barti0066
komentarz
komentarz

@anioł2009 no spoko skoro servis nic z tym zrobic nie chcial skoro od samego poczatku jest taki problem jest tez mozliwosc ze wiedzieli co jest nie tak i celowo wszedzie dali plaby. A mi wydali sprzet od poczatku uszkodzony. 

anioł2009
komentarz
komentarz
28 minut temu, barti0066 napisał:

@anioł2009 no spoko skoro servis nic z tym zrobic nie chcial skoro od samego poczatku jest taki problem jest tez mozliwosc ze wiedzieli co jest nie tak i celowo wszedzie dali plaby. A mi wydali sprzet od poczatku uszkodzony. 

To bardzo spiskowa teoria...niestety coraz czesciej prawdziwa. Obawiam się że jeśli jest tak jak piszesz, ale niestety sam zerwałeś plombe ( nawet w dobrej wierze ) to zostałeś sam.

 

W takiej sytuacji bez podmianki części samemu lub przez inny serwis nic nie wskóramy. Trzeba wszystko rozbebeszać i podmieniać, testować, podmieniać , testować...Bez części to niemożliwe.

 

A jeśli serwis - to na pewno nie ten który składał Ci kompa ;)

barti0066
komentarz
komentarz

@anioł2009 Dziękuję Ci bardzo za pomoc.

Powiedz mi czy płyta glówna MSI GAMING  PLUS MAX zamiast tej gigabyte będzie ok?

barti0066
komentarz
komentarz

@UnnamedPlayer A która jest lepsza msi gaming plus max czy pro max?

kolega ma ta gaming plus max i zadowolony bardzo. 

anioł2009
komentarz
komentarz

Imho obie to jeden pieron, tańsza obsługuje max 64 gb ram, droższa 128...Reszta to..wygląd :)

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
10 minut temu, barti0066 napisał:

 A która jest lepsza msi gaming plus max czy pro max?

Sekcja ta sama, różnice w wyglądzie, radiatorach, złączach.

barti0066
komentarz
komentarz

@anioł2009 chyba wkradł się błąd na xkom bo kolega ma msi gaming plus max i tam max 64Gb pamięci ram może być wiec w jednej i drugiej to samo jest 

@UnnamedPlayer chodzi o to zerwałem teraz ze swojego pląbe do końca i  taki mi servis zamontował wiec jeśli mówisz ze będzie pasował to go zostawię. Wielkie dzięki za pomoc.

anioł2009
komentarz
komentarz
24 minuty temu, barti0066 napisał:

chyba wkradł się błąd na xkom bo kolega ma msi gaming plus max i tam max 64Gb pamięci ram może być wiec w jednej i drugiej to samo jest 

No więc ładnie to podsumował Kolega wyżej, różnice kosmetyczne :)

Uwaga zacząłbym od wymiany dysku. I próby postawienia na nim systemu.

 

Czytałem własnie o przypadku gdzie mimo formatu dane zostawały, są to uszkodzone kosci dysku ssd a więc może płyta jest żywa tylko ssd lub ssdki martwe ??

barti0066
komentarz
komentarz

@anioł2009 ale ze 3 dyski umarły i dysk m2 zapamiętał coś czego nigdy na nim nie było??

anioł2009
komentarz
komentarz

To wszystko wymaga diagnostyki. Nie wiadomo który dysk zawinił i o ile on zawinił. Bez diagnostyki i podmianek ciężko wyciągać wnioski. Ale nie należy wykluczać tego

barti0066
komentarz
komentarz

@anioł2009 No nic innego nie pozostaje jak próbowac. Dzięki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.