x-kom hosting

Najtańsze telefony z Symbianem

tofik177
komentarz
komentarz

Ja uzywam motoroli a1000 juz prawie 2 lata (wczensiej a925 co prawda to była niezła cegła..) bardzo przyjazny telefonik daje urzytkownikowi duuuuze mozliwosci i jak narazie nie mysle go zmieniac a ceny teraz spadły i to mocno mozna ja dostac w przyzwoitym stanie za 400zł.

o oprogramowaniu nie bede pisał bo to co zainstalujesz tego uzywasz jak to na systemie op.

ma wbudowany agps ekranik dotykowy gabarytami nie jest jakas straszna cegła jak na palmfona fon tan ma bardzo duze mozliwosci ;]

  • 2 tygodnie później...

Quassi
komentarz
komentarz

Ja naprzykład mam motorolę a920, na której, jak ktoś wyżej powiedział, to co zainstalujesz tego uzywasz.

Tylko jedyne wady : waga ok. 400g wygląd cegły no i antenka (co prawda od gps, ale zawsze..)

Carlsberg
komentarz
komentarz

ja właśnie czekam na n73 nowa ;d i mam pytanie czy jest różnica w szybkości między kartą 1gb a 2gb..??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.