x-kom hosting

Najtańsze telefony z Symbianem

Gość
utworzono
utworzono

Tak, jak w temacie - jakie są najtańsze modele telefonów z Symbianem?

Domyślam się, że będą to Nokie...

Ale nasuwa się pytanie - które to wersje Symbiana i czy w ogóle na tak przestarzałych modelach można się tym Symbianem w miarę komfortowo posługiwać (nie chodzi mi o prędkość światła, ale o taką, żeby się korzystać dało).

A jak wy widzicie tą sprawę? Wolelibyście mieć telefon z tym systemem, czy bez? Zdania są podzielone.

Ja mam teraz N6230i i myślę nad zmianą na jakąś tanią komórkę z Symbianem.

Pozdrawiam.

Gość
komentarz
komentarz

Nokia e65 - bardzo przyzwoity telefon z symbianem, do tego wifi ma ;D. A co do samego symbianu - to bardzo dobra sprawa, wkońcu co system, to system - nieograniczone możliwości.

Gość
komentarz
komentarz

Jeejciu, może coś tańszego? W tej cenie można dostać e51.

kamilze
komentarz
komentarz

300 zl > Nokia 6630

350-400 > Nokia n70

powyzej to juz tylko n73

Symbian daje nieograniczone mozliwosci ( nie bede ich wymienial bo tego jest sporoo ) , i co do szybkosci to wszystko zalezy czy ma sie wgrany soft ORANGE i ile ma sie zainstalowanych aplikacji .

damio
komentarz
komentarz

E50 najtańszy telefon S60v3

ew. jeśli seria N to 73 mowa tutaj oczywiście o telefonach na interfejsie s60v3

Gość
komentarz
komentarz
300 zl > Nokia 6630

Phail, 6630 nie ma Symbiana.

kamilze
komentarz
komentarz

.jckzR nie pisz glupot skoro sie nie znasz . 6630 ma symbiana , zobacz sobie na necie jesli nie wierzysz :

Nokia 6630 jest pierwszym telefonem fińskiego producenta wyposażonym w EDGE oraz UMTS działającym pod kontrolą systemu Symbian na platformie Series 60. Jest ona niejako kontynuacją poprzednich telefonów opartych na tej platformie – Nokii 7650, 6600 czy troche młodszej – 7610. Nie licząc ceny, w porównaniu do starszych modeli telefon ten posiada wiele licznych zmian.

Gość
komentarz
komentarz
.jckzR nie pisz glupot

Jeeejciu, pomyliło mi się z 6300.

skoro sie nie znasz

Pomyliłem się...

tofik
komentarz
komentarz

"A jak wy widzicie tą sprawę? Wolelibyście mieć telefon z tym systemem, czy bez? Zdania są podzielone." Mam teraz Nokię N82 i nie narzekam na Symbiana. Ci którzy piszą,że Symbian to szajs to chyba załadują całą pamięć grafiką itp. i telefon im się tnie. Racja-mój telefon z Symbianem może nie jest taki szybki jak np. SE K750i,ale to jest kwestia sekundy może mniej jak chce wejść w różne rzeczy. Dla mnie to "opóźnienie" nie robi większej różnicy. A aplikacji na ten system jest od groma więc bierz telefon z Symbianem ;-).

kamilze
komentarz
komentarz

Mam w810i ( czyli podobny do k750i ) i watpie czy on jest wcale taki szybki . Gdy sie chodzi po menu to wiadomo ze SE sa demonami predkosci , ale na tym sie szybkosc konczy np przegladajac zdjecia , co mnie czasami doprowadza do zlosci xD i na dodatek gry 3d ( te lepsze )strasznie sie na SE tną .Moze i chodzenie po menu w symbianach jest wolne ale reszta wazniejszych rzeczy trwa krocej , i na dodatek symbian ma juz swoja historie ( pamietam jak mialem 6600) , gdy sie raz chociaz pobawi takim fonem to te uczucie caly czas wraca . Caly czas mysle czy nie zmienic swojego SE na nokie z symbianem np n70. SE sie z czasem nudzi a Nokie nigdy sie nie nudza :) Dobra chyba juz zbyt duzo napisalem , wiec koncze xD Oczywiscie bede dalej sledzil ten watek ;]

astrorek
komentarz
komentarz

Nokia E50, ale brałbym Samsunga I600 (Symbian albo Win Mobile) za 500 złotych.

kamilze
komentarz
komentarz

Tylko nie E50 :D , juz lepiej wziasc n70 . A propo Windows Mobile , nie ma na tego OS'a tyle programow i jest on mniej popularny od Symbiana.

Gość
komentarz
komentarz
Tylko nie E50 biggrin.gif

Czemuż nie?

damio
komentarz
komentarz
Czemuż nie?

Niby symbian troszkę na niej muli, ale miałem i gorąco polecam za tą cenę najlepszy wybór nie ma co się pakować w s60v2...

Gość
komentarz
komentarz
Niby symbian troszkę na niej muli, ale miałem i gorąco polecam za tą cenę najlepszy wybór nie ma co się pakować w s60v2...

Ojciec ją ma, jest całkiem spoko, Symbian nie muli...

A teraz E51 za 1PLN w Play przy abonamencie 40PLN/mies., są jakieś ukryte opłaty? Umowa z Erą mi się kończy...

damio
komentarz
komentarz
Ojciec ją ma, jest całkiem spoko, Symbian nie muli...

Tak telefon spoko, ale muli muli może nie masz porównania poza tym pewnie twój Tata nic nie wgrywał a to obciąża fon :)

Co do E51 z Ery to nie mam pojęcia, ale posiadam ją i polecam z całego serca :D

Świetny design, funkcjonalna, szybki cpu i dużo ramu (80MB ramu dla porównania 32MB na E50) no i to co dla mnie było najważniejsze WLAN + FP1(Future Pack 1)

Gość
komentarz
komentarz
Świetny design

Nie zgodzę się, E51 jest jedną z najbrzydszych komórek ostatnich czasów. Nie można jej porównać do np. N73, która wygląda nowocześnie i bardzo fajnie.

Co to FP1?

A teraz E51 za 1PLN w Play przy abonamencie 40PLN/mies., są jakieś ukryte opłaty? Umowa z Erą mi się kończy...
damio
komentarz
komentarz
Nie zgodzę się, E51 jest jedną z najbrzydszych komórek ostatnich czasów

W takim razie nowa E seria nie jest dla Ciebie wszystkie modele są stylizowane podobnie :P

A N73 jest brzydka :P

Są gusta i guściki nie ma co się kłócić :)

Co to FP1?

Nowsza wersja platformy czyli s60v3 FP1 (9.1) telefony są szybsze, mają wiele usprawnień oraz kilka fajnych opcji :) chociażby czytanie kart do 32GB :)

ar2d2
komentarz
komentarz

6600,6630.7650,7610

Gość
komentarz
komentarz
chociażby czytanie kart do 32GB smile.gif

Powodzenia.

A N73 jest brzydka tongue.gif

N73 jest bardzo fajna.

W takim razie nowa E seria nie jest dla Ciebie wszystkie modele są stylizowane podobnie tongue.gif

E50 wygląda zupełnie inaczej niż E51.

Poza tym nie szukam komórki ze względu na wygląd, tylko na możliwości.

damio
komentarz
komentarz
E50 wygląda zupełnie inaczej niż E51
nowa E seria
N73 jest bardzo fajna.
ą gusta i guściki nie ma co się kłócić smile.gif
Poza tym nie szukam komórki ze względu na wygląd, tylko na możliwości.
funkcjonalna, szybki cpu i dużo ramu (80MB ramu dla porównania 32MB na E50) no i to co dla mnie było najważniejsze WLAN + FP1(Future Pack 1)

Wszystko czego dusza zapragnie :)

adamradz
komentarz
komentarz

Koniecznie chcesz Symbiana? Bo jesli chodzi o systemy operacyjne w telefonach to owszem Symbian jest najlepszy, ale nie wiele mozna zarzucic takze systemowi w telefonach np. firmy SPV Windows Mobile(najczesciej wersja 5). Sam uzytkowalem taki fonik, i naprawde bardzo fajnie 'pobawic sie' komorkowa Winda. Jedyny minus to ze jest znacznie mniej aplikacji w sieci do WM a do Symbiana jest cale mnostwo :blink:

Gość
komentarz
komentarz

Pf, kasa była na E51 w Playu,a tu mnie jednym słowem w człona zrobili...

No nic, czekam na następną ofertę tej Nokii za zeta w przystępnym abonamencie.

  • 3 tygodnie później...
raczo
komentarz
komentarz

Miałem Nokie 6120c ( aktualnie ma ją mój brat ) , a aktualnie mam Nokie E51. Z obu jestem zadowolony. Tylko trochę mi E51 trzeszczy, ale nadrabia innymi zaletami. Właściwie jedynymi odczuwalnymi różnicami między tymi telefonami są wymiary i brak WLANu a 6120c.

Przy wyborze radzę patrzeć na szybkość procka również :P . E50 i E51 to jak noc i dzień ;) .

bingo
komentarz
komentarz
E50 i E51 to jak noc i dzień ;) .

Niestety...

W tej chwili jestem w posiadaniu właśnie E50, ale mam zamiar w najbliższej przyszłości zmienić na E51 :)

Jak już brać fona z symbianem to lepiej wziąć coś lepszego... ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.