x-kom hosting

Gotowy zestaw z allegro

Specjal199005
komentarz
komentarz

Dlaczego uszkodzone? 

Niebieska
komentarz
komentarz

Bo Logic to zasilacz z czarnej listy i niejednego kompa ma na sumieniu. 

Specjal199005
komentarz
komentarz

A taki zasilacz jest ok? COOLER MASTER Silent Pro 700w? Bo znalazłem ciekawy zestaw bez grafiki z tym zasilaczem. 

i5 4440

Płyta msi b85m-e43

8gb ramu

Dysk 

I całość za 700 zlotych. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Naprawdę uparłeś się na gotowca z Allegro?

Specjal199005
komentarz
komentarz (edytowane)

Jakoś łatwiej jest mi ogarnąć kilka części od jednej osoby niż szukać. 

A ten zasilacz jest ok czy czarna lista? 

https://allegro.pl/oferta/komputer-stacjonarny-i5-4440-8gb-hdd500gb-700w-10421868206

Jakieś minusy tego zestawu? 

Edytowane przez Specjal199005
Niebieska
komentarz
komentarz

Zasilacze tej firmy nie są z czarnej listy. Kupiłeś go? Bo jest sprzedany.

Specjal199005
komentarz
komentarz (edytowane)

Kupiłem. Oołacalna transakcja? Z 4 stówki na kartę mogę wydać. 

Edytowane przez Specjal199005
Niebieska
komentarz
komentarz

Masz system bez aktywacji, płytę główną, która Cię ograniczy w rozbudowie, podejrzewam, że niedługo będziesz musiał kupić nowy dysk.

Specjal199005
komentarz
komentarz

Na systemie mi nie zależało no mam osobno system z kluczem. Oprócz grafiki nie bardzo chcę go w przyszłości rozbudowywać. A na dysk ssd jakąś kwotę dozbieram. A karta grafiki do 400 złotych? Jakieś gtx6.. lub gtx 7..? Czy coś zupełnie innego? 

Niebieska
komentarz
komentarz

Tutaj @Mogeto Ci pomoże.

Specjal199005
komentarz
komentarz

Ok ale tak szczerze to te 630 złotych mogłem lepiej wydać skoro nie bardzo chce go później rozbudowywać? Na plus też jest że płyta ma rok gwarancji jeszcze. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Zobaczysz sam czy będziesz zadowolony :)

Specjal199005
komentarz
komentarz

Oki a tak na szybko gt 1030 2gb to totalny shit? Bo to nawet nowe w tej cenie można kupić.. 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Już lepiej se kup r7 260x 2gb a te 200 zainwestuj w dysk i cooler bo zapewne jest tam box 

Specjal199005
komentarz
komentarz

Hm nie bardzo mogę znaleźć taką kartę na allegro.. 

Twój_pomocnik
komentarz
komentarz

Na olx patrz 

Specjal199005
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam w okolicy za 3 stówki. Dobra cena? A jeśli chodzi o wydajność to jest lepsza niż gtx-y 7xx i 6xx?

https://allegro.pl/oferta/gigabyte-geforce-gtx-660-2gb-displayport-10249163659 jakbyś miał ją porównać do tej to która lepsza? 

Edytowane przez Specjal199005
Specjal199005
komentarz
komentarz

A ktoś coś może powiedzieć o karcie gtx 740? Bo na necie żadnych testów nie mogę znaleźć. 

  • Co? 1
anioł2009
komentarz
komentarz

Nie ma GTX 740... Jest  GT 740... Wszelkie gtXy 740 to ściema... Chip graficzny to 740 i to już staroć z 2014 roku

 

Do 400zł szukałbym np gtx770

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/msi-gtx-770-jy2

Specjal199005
komentarz
komentarz

Skorzystałem z sugestii i zamówiłem tę kartę. Ona potrzebuje zasilanie z zasilacza. Czy w zasilaczu będzie jakoś opisany wtyk do karty żebym czegoś nie namieszał? Wiem że to pewnie śmieszne pytanie ale do tej pory kartu miałem bez zasilania tylko wpinane w płytę. 

anioł2009
komentarz
komentarz

Markowy zasilacz powinien mieć wtyczki 6+2 pin

 

Specjal199005
komentarz
komentarz

Wyzej podawalem model zasilacza

anioł2009
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o ten cooler master z tego komputera z allegro to powinien starczyć o ile ma 2 x 6+2 pin wtyczki ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.