x-kom hosting

Mocny komputer do biura - 3 tys

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

To pożycz od kogoś i tyle. 

s---r
komentarz
komentarz

A wentylator na Fera3 to montuje po tej stronie żeby dmuchał w tył obudowy?

Nie zmieścił bym czwartej kości pamięci gdybym tyle miał :)

A pamięci w których bankach? 1 i 2 czy 1 i 3?

KillaHill
komentarz
komentarz
24 minuty temu, s---r napisał:

A wentylator na Fera3 to montuje po tej stronie żeby dmuchał w tył obudowy?

 

Tak

 

24 minuty temu, s---r napisał:

A pamięci w których bankach? 1 i 2 czy 1 i 3?

 

1 i 3 albo 2 i 4 

  • Dziękuję 1
s---r
komentarz
komentarz

Dołożyłem dysk HDD że starego komputera i tak jak się spodziewałem... lekki hałas i opóźnienia :)

 

Do tej płyty Gigabyte z490m gamingx podłączę tylko jeden dysk M.2 w taki sposób jak teraz mam. Kolejny M.2 trzeba by przez jakieś przejściówki dodawać?

Bo w niedalekiej przyszłości tego HDD musiałbym wymienić na SSD.

s---r
komentarz
komentarz

Nie mam napędu CD.... można gdzieś pobrać coś co będzie instalowało wszystkie sterowniki tak jak po uruchomieniu płyty CD do Gigabyte Z490m Gamingx?

 

Poinstalowałem pojedynczo chyba wszystko ale nie widzę zainstalowanego np żadnego programu do monitorowania płyty...

Niebieska
komentarz
komentarz

Wsadź płytę do kompa z napędem i przerzuć jej zawartość na pendrive'a. 

  • Dziękuję 1
KillaHill
komentarz
komentarz
6 godzin temu, s---r napisał:

Nie mam napędu CD.... można gdzieś pobrać coś co będzie instalowało wszystkie sterowniki tak jak po uruchomieniu płyty CD do Gigabyte Z490m Gamingx?

 

Poinstalowałem pojedynczo chyba wszystko ale nie widzę zainstalowanego np żadnego programu do monitorowania płyty...

 

Nie ma co tam dogrywać wszystkiego. Wszystko i tak leci przez Windows Upgrade. Nie instaluje jakiegoś badziewiastego softu zamulającego sprzęt. 

  • Dziękuję 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.