x-kom hosting

Brak możliwości pobierania plików

gavron7
komentarz
komentarz

Ale to nie jest żaden antywirus. Jeśli byłby antywirus to w opcjach które kazałem sprawdzić byłby założony filtr który przechwytuje pakiety. Tutaj tego nie ma więc domni3mam że AV nic nie maci.

Może być problem błędnego MTU.
Czy problem masz na jednym urządzeniu czy na wszystkich ? Czy na innym necie na tym kompie działa?

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

SkoczekKK12
komentarz
komentarz
5 godzin temu, gavron7 napisał:

Ale to nie jest żaden antywirus. Jeśli byłby antywirus to w opcjach które kazałem sprawdzić byłby założony filtr który przechwytuje pakiety. Tutaj tego nie ma więc domni3mam że AV nic nie maci.

Może być problem błędnego MTU.
Czy problem masz na jednym urządzeniu czy na wszystkich ? Czy na innym necie na tym kompie działa?

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

 

Mam kompa i lapka, komp chodzi na kablu do rutera, a lapek na WiFi, chodzą na tym samym necie, na lapku nie ma problemu, tylko na PC nie mogę pobierać ;/

gavron7
komentarz
komentarz

Zobacz jeszcze w ustawieniach systemowych czy nie masz jakiegoś proxy zaznaczonego

SkoczekKK12
komentarz
komentarz
2 godziny temu, gavron7 napisał:

Zobacz jeszcze w ustawieniach systemowych czy nie masz jakiegoś proxy zaznaczonego

 

 

Jak to zrobić :?

 

gavron7
komentarz
komentarz

W przeglądarkach w ustawieniach masz. Ewentualnie w samym systemie w centrum sieci i udostępniania.
Dokładnie ci nie powiem bo nie mam Winów

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

SkoczekKK12
komentarz
komentarz
Dnia 23.03.2020 o 14:07, gavron7 napisał:

W przeglądarkach w ustawieniach masz. Ewentualnie w samym systemie w centrum sieci i udostępniania.
Dokładnie ci nie powiem bo nie mam Winów

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Dalej coś jest zepsute :l i nie działa, nie miałem internetu żeby odpisać, ale ten sposób wyżej dalej nie działa 

 

gavron7
komentarz
komentarz
 
 
Dalej coś jest zepsute :l i nie działa, nie miałem internetu żeby odpisać, ale ten sposób wyżej dalej nie działa 
 
Nie działa bo? Co tam masz zaznaczone?

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

SkoczekKK12
komentarz
komentarz

o to chodzi ? image.png.012a3f5a36eb2dbea59cfa2381cc3ceb.pngimage.png.b01874ccc3b12700570bb1d6ea979efb.png

gavron7
komentarz
komentarz
o to chodzi ? image.png.012a3f5a36eb2dbea59cfa2381cc3ceb.pngimage.png.b01874ccc3b12700570bb1d6ea979efb.png
1. Czy ja mówiłem że w ustawieniach karty sieciowej jest proxy?
2. E którym miejscu w twoich screenach masz proxy?
3. Ustawienia systemowe/internetu a nie karty sieciowej.


Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

SkoczekKK12
komentarz
komentarz
17 minut temu, gavron7 napisał:

1. Czy ja mówiłem że w ustawieniach karty sieciowej jest proxy?
2. E którym miejscu w twoich screenach masz proxy?
3. Ustawienia systemowe/internetu a nie karty sieciowej.


Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

 

Ale gdzie mogę znaleść te proxy, bo szukam tam gdzie piszesz i nie ma ich ;/

gavron7
komentarz
komentarz

ff:

preferencje->sieć->ustawienia

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.