x-kom hosting

Brak możliwości pobierania plików

SkoczekKK12
utworzono
utworzono

Nie moge pobrać pliku, wyskakuje mi powiadomienie:  ,,Przerwane: Nieudany skan antywirusowy,, Proszę o pomoc :(

Bez tytułu.png

ciekawa_osoba
komentarz
komentarz

Witam.

1.Czy ten problem jest ze wszystkim plikami co chcesz ściągnąć?

2. Jakiego masz antywirusa? Dużo antywirusów blokuje pobieranie plików, zobacz czy twój antywir ma filtr www?

 

SkoczekKK12
komentarz
komentarz

Tak jest to na wszystkich przeglądarkach, antywirus to AVG, ale mam oryginalną przeglądarkę od niego, i na niej też nie mogę pobrać, blokuje wszystkie pliki, typu: exe,rar,zip,txt kompletnie wszystko

 

Jak to sprawdzić :?

gavron7
komentarz
komentarz

wyłącz ochronę i sprawdź.

Ciężko będzie Ci pomóc 'zdalnie' bo możliwości integracji antywirusa jest cała masa, zaczynając od sterowników do karty sieciowej na samym firewallu kończąc

SkoczekKK12
komentarz
komentarz
4 godziny temu, gavron7 napisał:

wyłącz ochronę i sprawdź.

Ciężko będzie Ci pomóc 'zdalnie' bo możliwości integracji antywirusa jest cała masa, zaczynając od sterowników do karty sieciowej na samym firewallu kończąc

 wyłączałem, dalej nie mogę pobierać nic :/

 

ciekawa_osoba
komentarz
komentarz (edytowane)

Wejdź do trybu awaryjnego i zobacz czy blokuje. ? W Windows 10  robi się tak.

Wyloguj się, kliknij na przycisk na ikonę wyłącz na dole po prawej stronie. Trzymając shift kliknij uruchom ponownie. Wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci. 

SkoczekKK12
komentarz
komentarz
Godzinę temu, ciekawa_osoba napisał:

Wejdź do trybu awaryjnego i zobacz czy blokuje. ? W Windows 10  robi się tak.

Wyloguj się, kliknij na przycisk na ikonę wyłącz na dole po prawej stronie. Trzymając shift kliknij uruchom ponownie. Wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci. 

 

Wszedłem w tryb awaryjny z siecią i dalej antywirus blokuje :/

 

ciekawa_osoba
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym nie masz antywirusa bo jest wyłączony. Możliwe, że to wtyczka w przeglądarce internetowej. Jeśli masz Firefoxa to wejdź https://support.mozilla.org/pl/kb/przywracanie-domyslnych-ustawien-firefoksa

i kliknij na odśwież program firefox.

SkoczekKK12
komentarz
komentarz
29 minut temu, ciekawa_osoba napisał:

W trybie awaryjnym nie masz antywirusa bo jest wyłączony. Możliwe, że to wtyczka w przeglądarce internetowej. Jeśli masz Firefoxa to wejdź https://support.mozilla.org/pl/kb/przywracanie-domyslnych-ustawien-firefoksa

i kliknij na odśwież program firefox.

 

 Nie mam firefoxa, mam opere, chroma i AVG internet :l

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Otwórz chrome w wersji bez pluginów.

SkoczekKK12
komentarz
komentarz

Jak to zrobić ?

Niebieska
komentarz
komentarz

Wchodzisz na tą stronę chrome://extensions/  i tam przy każdym pluginie masz niebieski suwak, klikasz na niego i tak wyłączasz plugin.

gavron7
komentarz
komentarz

Zacznijmy od podstaw - wypełnij ankietę

 

dodatkowo zrob screena z 'ustawien karty sieciowej' tzn jakie masz 'ptaszki' przy jakich protokolach

 

ciekawa_osoba
komentarz
komentarz

Stwórz skrót na pulpicie z poleceniem 

 

 

chrome.exe --disable-extensions --disable-gpu --disable-sync-apps --disable-plugins

 

 

 

 

 

SkoczekKK12
komentarz
komentarz

Wyłączenie pluginów też nie pomaga :/

 

ciekawa_osoba
komentarz
komentarz
8 minut temu, SkoczekKK12 napisał:

Wyłączenie pluginów też nie pomaga :/

 

To stwórz nowe konto użytkownika. 

Start

Panel Sterowania

Na górze po prawej stronie w polu wyszukaj

wpisz konto.

I dalej intuicyjnie powinieneś sobie poradzić. 

SkoczekKK12
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, ciekawa_osoba napisał:

To stwórz nowe konto użytkownika. 

Start

Panel Sterowania

Na górze po prawej stronie w polu wyszukaj

wpisz konto.

I dalej intuicyjnie powinieneś sobie poradzić. 

 

Otworzyłem, próbowałem grzebać w antywirusie, wyłączać całego antywirusa od WWW ale nie da się dalej na wyłączonym :l

 

ciekawa_osoba
komentarz
komentarz
55 minut temu, SkoczekKK12 napisał:

 

Otworzyłem, próbowałem grzebać w antywirusie, wyłączać całego antywirusa od WWW ale nie da się dalej na wyłączonym :l

 

Nie rozumiem? Nic nie napisałem o antywirusie tylko o stworzeniu nowego konta użytkownika.

SkoczekKK12
komentarz
komentarz
2 godziny temu, ciekawa_osoba napisał:

Nie rozumiem? Nic nie napisałem o antywirusie tylko o stworzeniu nowego konta użytkownika.

 

 

Bo napisałeś że mam sobię intuicyjnie radzić a gdy to wpisałem wyskoczyło mi 1608493973_Beztytuu.png.3c05f9f3d416dace47a800df23335c65.png

i kliknąłem zabespieczenia i Konserwacja i tam się trochę z tym pobawiłem, a stworzenie nowego konta administratora też nie działa :(

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Mam pytanie, masz oryginalnego Windowsa czy z "witaminką"? 

gavron7
komentarz
komentarz

do autora - może zrób tego screena co pisałem co?

ciekawa_osoba
komentarz
komentarz (edytowane)
1 godzinę temu, SkoczekKK12 napisał:

 

 

Bo napisałeś że mam sobię intuicyjnie radzić a gdy to wpisałem wyskoczyło mi 1608493973_Beztytuu.png.3c05f9f3d416dace47a800df23335c65.png

i kliknąłem zabespieczenia i Konserwacja i tam się trochę z tym pobawiłem, a stworzenie nowego konta administratora też nie działa :(

 

Wybierz Utwórz konto.

 

Albo zrób tak. Jeśli masz Windowsa 10.

 

  • Naciśnij przycisk Start , a następnie wybierz kolejno polecenia Ustawienia  > Konta  > Rodzina i inni użytkownicy (W niektórych wersjach systemu Windows zostanie wyświetlona opcja Inni użytkownicy). 
  • Wybierz opcję Dodaj kogoś innego do tego komputera.
  • Wybierz pozycję Nie mam informacji logowania tej osoby, a następnie pozycję Dodaj użytkownika bez konta Microsoft.
  • Wpisz nazwę użytkownika, hasło i wskazówkę dotyczącą hasła lub wybierz pytania zabezpieczające, a następnie wybierz pozycję Dalej.
SkoczekKK12
komentarz
komentarz

 

1 godzinę temu, Niebieska napisał:

Mam pytanie, masz oryginalnego Windowsa czy z "witaminką"? 

 

 

Co to znaczy z WITAMINKĄ ?

 

ciekawa_osoba
komentarz
komentarz
1 minutę temu, SkoczekKK12 napisał:

 

 

 

Co to znaczy z WITAMINKĄ ?

 

Pirat(Windowsa nielegalnego).

Niebieska
komentarz
komentarz

To znaczy, że używasz aktywatora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.