x-kom hosting

Od poniedziałku szkoły i uczelnie zamknięte na 2 tygodnie

Niebieska
komentarz
komentarz

Wszystkie władze lubią przerażonych ludzi bo łatwo nimi manipulować. 

politolog
komentarz
komentarz
27 minut temu, Niebieska napisał:

Wszystkie władze lubią przerażonych ludzi bo łatwo nimi manipulować. 

Twoja wiedza historyczna skończyła się na chrzcie Polski i Bitwie pod Grunwaldem:klaps:

Niebieska
komentarz
komentarz

Sorry, ale to uniwersalna metoda by mieć posłuszne społeczeństwo. 

politolog
komentarz
komentarz
13 minut temu, Niebieska napisał:

Sorry, ale to uniwersalna metoda by mieć posłuszne społeczeństwo. 

Nie rozróżniasz totalitaryzmu od autorytaryzmu.Rzucisz jakieś hasło i dorabiasz sobie ideologię.

Anawa
komentarz
komentarz

Też w temacie

 

https://www.tvp.info/47089651/donald-trump-wprowadzil-zakaz-przyjazdow-z-europy-do-usa

 

Cytuj

Od północy w piątek na 30 dni zawieszone będą wszystkie przyjazdy z Europy do Stanów Zjednoczonych – poinformował prezydent USA Donald Trump w orędziu w sprawie koronawirusa, wygłoszonym w Gabinecie Owalnym.

 

Do tego

 

https://tvn24bis.pl/wiadomosci-gieldowe,76/historyczne-spadki-na-gpw,1008816.html

 

Cytuj

WIG20 spadł w czwartek o 13,28 procent. Była to największy dzienny spadek w historii tego indeksu, który uruchomiono w kwietniu 1994 roku. Dużo stracił też złoty, dolar tylko jednego dnia podrożał o 16 groszy, a frank szwajcarski jest najdroższy od ponad 3 lat.

 

gavron7
komentarz
komentarz
Nie rozróżniasz totalitaryzmu od autorytaryzmu.Rzucisz jakieś hasło i dorabiasz sobie ideologię.
Ale niebieska ma rację. Też tak uważam

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

Gawel
komentarz
komentarz

Dzisiaj dostałem telefon od dentysty że wszystkie wizyty są odwołane. Rano byłem w Lidlu i pustki na półkach, dobrze że jest alkohol :)

Niebieska
komentarz
komentarz
Teraz, Gawel napisał:

Dzisiaj dostałem telefon od dentysty że wszystkie wizyty są odwołane

To się nazywa mieć mieszane uczucia ;) 

Rossmann w Warszawie, dział z papierem toaletowym ;)

 

IMG-20200313-113542.jpg

gavron7
komentarz
komentarz

Może mi ktoś logicznie wyjaśnić - ja wiem że doszukuje się tutaj teorii spiskowych - ale jakim cudem tak jest?

Skoro wirus został odkryty w listopadzie czy grudniu to czemu dopiero teraz czyli tak naprawdę 3 4 m-ce później tak się rozprzestrzenił? Czy chcą mi wmówić że od 3 4 m-cy nikt z tamtad nie przylatywał?

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

politolog
komentarz
komentarz
30 minut temu, gavron7 napisał:

Może mi ktoś logicznie wyjaśnić - ja wiem że doszukuje się tutaj teorii spiskowych - ale jakim cudem tak jest?

Skoro wirus został odkryty w listopadzie czy grudniu to czemu dopiero teraz czyli tak naprawdę 3 4 m-ce później tak się rozprzestrzenił? Czy chcą mi wmówić że od 3 4 m-cy nikt z tamtad nie przylatywał?

Pewne informacje zamiata się pod dywan.Jak kiedyś powiązania biznesowe jednego z polskich oligarchów.Zapłacił ile trzeba i zostało to ,,zdjęte z anteny,,.

gavron7
komentarz
komentarz
Pewne informacje zamiata się pod dywan.Jak kiedyś powiązania biznesowe jednego z polskich oligarchów.Zapłacił ile trzeba i zostało to ,,zdjęte z anteny,,.
To ja wiem ale nie wierzę że na taką skalę... Ale tu już zaczynamy wchodzić w teorie spiskowe pełną gębą :)

Tak a propos tego wirusa... Dzisiaj 5raz dzwoniliśmy na 112... K..wa je...bańce od 6tej rano syn 5 lat ma 38-40 stopni gorączki itp a Ci nic.. o 7 byliśmy na pomocy medycznej to nas z kwitkiem odprawili i "proszę zbijać temperaturę" ale się kwa nie da!!!!

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

ciekawa_osoba
komentarz
komentarz

Każde zaoszczenia i zakazy coś tam dadzą. Nigdy nie będzie to 100%. Szkoły to bardzo duże skupisko ludzi, epidemia by o wiele

szybciej  się rozwijała. Zakażenia będą ale nie możemy dopuścić do sytuacji jaka jest we Włoszech.

 

ciekawa_osoba
komentarz
komentarz

Władze Iranu zdecydowały dziś o tymczasowym uwolnieniu 85 tys. więźniów z zakładów karnych. Powodem jest szerząca się w kraju epidemia nowego koronawirusa - poinformował rzecznik ministerstwa sprawiedliwości Golamhosejn Esmaili. To teraz dla zwykłych obywateli nie tylko będzie zagrożeniem coronawirus.

politolog
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Anawa napisał:

Trochę niepełna informacja. Chodzi o więźniów

Tak mówi USraelska propaganda, ostatnio żołnierz izraelski dobił rannego Palestyńczyka, ale o tym ci cicho( proces był, uniewinnili sprawcę).

Gawel
komentarz
komentarz

90044952_1056028968087911_149351109691965440_n.jpg

Ktoś od PR ma poczucie humoru :) 

  • Haha 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.