x-kom hosting

Od poniedziałku szkoły i uczelnie zamknięte na 2 tygodnie

anioł2009
komentarz
komentarz

Tak samo jak informację, że maseczka jednorazowa zabezpiecza przed zarażeniem się wirusem :E 

 

Serio? Co im da zamknięcie szkoły na 2 tygodnie...

Niebieska
komentarz
komentarz

Uczelnie wyższe mają zawieszone zajęcia od dziś do 14 kwietnia a nie od poniedziałku :P

Zamknięcie szkół na dwa tygodnie nic nie da, w końcu wirus nie wie, że ma być aktywny tylko wtedy a potem się uspokoić :P Śmieszy mnie używanie żeli antybakteryjnych przy wirusie. Boją, że koronawirus będzie miał konkurencję? :P

gavron7
komentarz
komentarz

Da jedynie tyle że po 2 tygodniach siedzenia w domu będzie wiadomo kto jest chory a tak to dzieciaki zarażali by się od siebie w placówkach...

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

politolog
komentarz
komentarz

Zarażonych jest mniej osób, niż ginie w wypadkach samochodowych w ciągu tygodnia.Media podsycające nastrój paniki.Kretynizm i absurd. Przypomina mi się paranoja z ptasią grypą.

gavron7
komentarz
komentarz
Zarażonych jest mniej osób, niż ginie w wypadkach samochodowych w ciągu tygodnia.Media podsycające nastrój paniki.Kretynizm i absurd. Przypomina mi się paranoja z ptasią grypą.
Dlatego nie oglądam telewizji znaczy tylko konkretne seriale oglądam

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka

anioł2009
komentarz
komentarz
24 minuty temu, gavron7 napisał:

Da jedynie tyle że po 2 tygodniach siedzenia w domu będzie wiadomo kto jest chory a tak to dzieciaki zarażali by się od siebie w placówkach...

Wysłane z mojego Neffos Y5s przy użyciu Tapatalka
 

 

Ale patrząc realistycznie myślisz że wszystkie dzieciaki będą siedzieć w domu przez 2 tyg ?? :E  Ja jakoś nie dowierzam trochę..Tyle odpowiedzialnych madek jest teraz xD

Niebieska
komentarz
komentarz

A mnie chodziło, że jak już zawieszać szkoły to też na dłużej jak wyższe uczelnie a nie tylko dwa tygodnie. 

gavron7
komentarz
komentarz

Wiesz, można się tułać po mieście nie ma problemu, ale tak aby nie stykać się z innymi. Bo to tak naprawdę o to chodzi...

Tylko z drugiej strony, po co się tułać po mieście jak wszystko pozamykane :P

Niebieska
komentarz
komentarz

Każdy powód dobry by wyjść z domu podobno :P

anioł2009
komentarz
komentarz
7 minut temu, gavron7 napisał:

Tylko z drugiej strony, po co się tułać po mieście jak wszystko pozamykane :P

 

Pozostaje stykanie się   :jarek:

Gawel
komentarz
komentarz

Zamykają szkoły, odwołują imprezy, mecze bez publiczności. Ciekawe co ten rząd powie o mszy w kościele, tam jednorazowo może być kilkaset osób. Do tego sieją panikę w TV że ludzie robią zapasy, mydło i środki czystości znikają ze sklepów.

Niebieska
komentarz
komentarz

@Gaweljuż jeden ksiądz powiedział, że będzie robił więcej mszy by mniejsze grupy przychodziły do kościoła :P Jak będę na kompie to Ci podrzucę artykuł na ten temat :)

Gawel
komentarz
komentarz

@Niebieska Czytałem to. Zastania mnie tylko dlaczego episkopat nie bierze pod uwagę takiego samego zagrożenia. Przecież na meczu też można zrobić małe sektory oddzielone od siebie. Dlaczego nikt nie powie wprost że modlić można się tak samo w domu.

anioł2009
komentarz
komentarz
18 minut temu, Gawel napisał:

@Niebieska Czytałem to. Zastania mnie tylko dlaczego episkopat nie bierze pod uwagę takiego samego zagrożenia. Przecież na meczu też można zrobić małe sektory oddzielone od siebie. Dlaczego nikt nie powie wprost że modlić można się tak samo w domu.

 

Bo ludziki co mszę sypią kaskę na tacę i za dużo by stracili...  Taka farsa z tym koronawirusem że jedyne co tak naprawdę jest poważne to sam ten wirus, reszta to cyrk a już szczególnie jednorazowa maska " na koronawirusa " która... nie chroni :E  no ale się sprzedaje jak świeżutkie bułeczki

Anawa
komentarz
komentarz
9 godzin temu, Niebieska napisał:

Uczelnie wyższe mają zawieszone zajęcia od dziś do 14 kwietnia

Podasz źródło tej informacji? Zamknięte aż do 14 kwietnia? :o

politolog
komentarz
komentarz
19 godzin temu, anioł2009 napisał:

Bo ludziki co mszę sypią kaskę na tacę i za dużo by stracili...  Taka farsa z tym koronawirusem że jedyne co tak naprawdę jest poważne to sam ten wirus, reszta to cyrk a już szczególnie jednorazowa maska " na koronawirusa " która... nie chroni :E  no ale się sprzedaje jak świeżutkie bułeczki

Episkopat nie dał się zwariować.Koncerny farmaceutyczne bardziej rączki zacierają, sklepy także się cieszą, większe obroty mają.

Niebieska
komentarz
komentarz

Episkopat to akurat zaciera ręce bo myśli, że przerażone owieczki będą dawać więcej i chętniej na tacę by się obronić przed koronawirusem :P

Gawel
komentarz
komentarz

Dzisiaj widziałem w pociągu pacjenta w masce p-gaz, ludzie robili sobie z nim zdjęcia. W Lidlu wykupione mąka, cukier, sól, jajka i papier toaletowy. Właściciel zaciera ręce takich obrotów to nawet prze świętami nie miał :) 

politolog
komentarz
komentarz
22 minuty temu, Niebieska napisał:

Episkopat to akurat zaciera ręce bo myśli, że przerażone owieczki będą dawać więcej i chętniej na tacę

:facepalm:. Przerażone czym?Brat znajomego jest lekarzem, śmieje się z tej nagonki/paranoi na koronowirusa.

Niebieska
komentarz
komentarz

Jest wielu ludzi przerażonych przez media koronawirusem, obrazami pustych półek w sklepie itd. 

politolog
komentarz
komentarz
5 minut temu, Niebieska napisał:

Jest wielu ludzi przerażonych przez media koronawirusem, obrazami pustych półek w sklepie itd. 

Episkopat cię koronawirusem nie straszy.4 władza chce pokazać kontrolę, chce ogłupić społeczeństwo.W psychologii nazywa się to ,,społeczny dowód słuszności,,.

Niebieska
komentarz
komentarz

Oni wykorzystują strach jaki jest w ludziach. Im to jest na rękę. 

politolog
komentarz
komentarz
2 minuty temu, Niebieska napisał:

Oni wykorzystują strach jaki jest w ludziach. Im to jest na rękę. 

Telewizja ogłupia człowieka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.