x-kom hosting

Vista czemu powstal?

Kuba abc
komentarz
komentarz

Vista powstał teraz w słabym stanie :o, kto wie może za niedługo zaczną ja ulepszać :D:D:D:D

PS: Miejmy nadzieje, że tak się stanie.

Hammer
komentarz
komentarz
Vista powstał teraz w słabym stanie ohmy.gif, kto wie może za niedługo zaczną ja ulepszać biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Miałeś do czynienia z Vistą przez dłuższy okres ?

Tak się składa że jest ciągle ulepszana, od momentu wydania SP1 jest co raz lepiej i lepiej, powstaje masa aktualizacji.

Kuba abc
komentarz
komentarz

Nie nie miałem do czynienia z vistą ale znajomi mi mówili że ten system jest do niczego. :huh:

Gość
komentarz
komentarz
Może nie pamiętasz jak XP wchodził to było to samo i wszyscy mówili, że 98 jest dużo lepszy a teraz nie ma co porównywać.

Tak samo będzie z Vistą.

Ja przebije nawet 300% racji.

Ja porównuje viste do 2000/me, które też były przejściowe pomiędzy generacją 98/xp.

  • 2 tygodnie później...
Mikrut
komentarz
komentarz

Moim zdaniem Vista powstała spowodu tego że M$ widział jak bardzo graficznie są rozbudowane Mac osy i linux'y efektem tego był interfejs aero glass czyli przeźroczystośc oraz trójwymiarowe przełącznie się między oknami. Natomiast jeśli zaś chodzi o DX10 to M$ postanowił wykorzystac fakt że Vista ( która w momencie gdy zaczęto nad nią prace nosiła nazwe longhorn teraz to jest jej nazwa kodowa) będzie musiała wyjśc i zrobic jakąś rewolucje do tej rewolucji przycznił się właśnie DX10 pod którego gry zaczeły powstawac już na 2 lata przed premierą samego systemu windows vista. Tak samo było z sprzętem głównie kartami graficznymi chyba wszyscy pamiętam kiedy to rozpisywano sie na temat geforców 8xxx oraz radeonów z seri 2xxx HD te dwie serie kart graficznych jako pierwsze wykorzystywały DX10. Póki co jest tak że M$ narazie nie zarobił na Viście tak jak na XP który nadal bardzo dobrze sprzedaje mimo iż na rynku dostępne są wersje OEM ponieważ wersja BOX odeszła z dniem 30 czerwca br. oczywiście XP w wersji box można zakupic w różnych serwisach aukcyjnych. Wracając do Visty M$ co jakiś czas publikuje raport o sprzedaży tego systemu i za każdym razem liczba sprzedanej Visty rośnie z tego możemy wywnioskowac że za 2 lata kiedy będzie wchodzic windows 7 , vista będzie taka jak dzisiaj xp.

Pozdrawiam !!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.