x-kom hosting

Laptop się przycina i zamula

Monique1996
komentarz
komentarz

Cattura di schermata (3).png

Cattura di schermata (4).png

Niebieska
komentarz
komentarz

Dysk jest okey, twój procesor nie jest bardzo wydajny i problemy możesz mieć z tego powodu. Sama mam laptopa z nim i cóż, mistrzem wydajności to on nie jest ;)

Co do zresetowania do ustawień fabrycznych, zawsze lepiej jest zainstalować czystą instalkę bo właśnie potrafią być problemy. 

Monique1996
komentarz
komentarz

i co moge z tym zrobić właśnie że tak spowolnił? 

Niebieska
komentarz
komentarz

Może wyczyść mu rejestr za pomocą Eusing Free Registry Cleaner, może przyspieszy (po włączeniu jak pojawi się okno z prośbą o wprowadzenie kodu aktywacyjnego klikasz Skip albo Przewiń). 

  • Dziękuję 1
Monique1996
komentarz
komentarz

Coś tam wyczyściłam tym programem i chyba trochę jest lepiej ale nie całkiem przeglądarka dalej powolna itp :) 

Niebieska
komentarz
komentarz

A jaką używasz przeglądarkę? U mnie przy tym procku chrome potrafi zamulić. 

Monique1996
komentarz
komentarz

chrome właśnie ale zanim robiłam przywrócenie to normalnie wszystko chodziło dopiero teraz tak. chociaż mam też mozillę ale też bez większej różnicy.

eryk93
komentarz
komentarz

Widzę, że masz I AVG i McAfe, jedno z tych dwóch odinstaluj, McAfe najlepiej, zapewne był już od początku i skończyła się jego licencja, 2 antywirusy nie współgrają ze sobą, a to też muli sprzęt 

eryk93
komentarz
komentarz

Może go usunąć z pozycji systemu za pomocą panelu sterowania > dodaj usuń programy, wybrać McAfe I odinstalować zaznaczając "wszystkie składniki" jeśli będzie taka informacja, później wyczyścić tylko rejestry za pomocą Eusing Free Registry I CCleaner a ;)

Niebieska
komentarz
komentarz

Ale zawsze lepiej użyć deinstalator i potem wyczyścić rejestr tą dwójką ;)

eryk93
komentarz
komentarz

Tak owszem, choć czasem te deinstalatory robią większy bałagan usuwając zbyt dużo lub instalując coś niepotrzebnego ;)

Monique1996
komentarz
komentarz

Tylko właśnie nie wiem czy lepiej usunąć Mc caffe czy Avg bo nie wiem który lepiej działa .. 

eryk93
komentarz
komentarz

Usuń McAfe, bo on już na pewno nie działa, AVG jest dobry w miarę, jak na windows 8.1 wystarczy w zupełności

Monique1996
komentarz
komentarz

Własnie miałam usunąć ale wyszedł komunikat że jeszcze jest aktywny abonament czy coś więc nie wiem .  :) 

eryk93
komentarz
komentarz

Jeśli pisze, że jest aktywny, to usuń AVG, jak wejdziesz w McAffe, to powinno ci pokazać ile mniej więcej czasu zostało ;)

Monique1996
komentarz
komentarz

Usnełam avg, w czasie odinsalowywania dostałam pytanie czy wyłączyć komputer i włączyć od nowa bo było to wymagane tak zrobiłam i teraz już w ogóle nie działa, nie mogę nawet odświeżyć bo ładuje po czym robi się czarny ekran i nie reaguje, nie wiem co się stało już całkiem. Teraz piszę z tel bo internetu też nie może załadować. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Spróbuj wejść w Tryb Awaryjny, klikaj F8. 

Monique1996
komentarz
komentarz

Nie reaguje na F8, ogólnie jak włączę to normalnie się włączy ale gdziekolwiek chce wejść albo nie reaguje albo się blokuje, np chciałam odświeżyć to kręcił jakby czegoś szukał i w końcu się zablokował, wyszedł mi komunikat ale nie Po Polsku bo mam język włoski że aplikacja nie odpowiada ale może zacznie za jakiś czas czy przerwać, dałam że tak i znowu czarny ekran tylko strzałkę widać nie reaguje na F8, jedynie się go wyłączyć da przyciskiem, co mogło się zepsuć tym razem? Bo jeśli sama nic nie mogę poradzić to bez sensu szukać rozwiązania. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Spróbuj go włączyć za pomocą przycisku Novo, jest on obok gniazda ładowania. Tam powinnaś mieć różne możliwości włączenia lapka. 

Monique1996
komentarz
komentarz

Włączyć się go da normalnie gorzej wyłączyć bo się zawiesza po nie długim czasie na długi czas do tego stopnia że ekran czarny się robi przy tym od początku jest powolny.  Da się np cofnąć przywracanie systemu do jakiejś daty do tyłu? Może lepiej było tego nie robic.. 

rozpierducha
komentarz
komentarz

1. Przeczyść komputer programem CCleaner
2. Przeczyść komputer programem Eusing Free Registry Cleaner
3. Defragmentacja  
3. Wykonaj scandisk
5. TFC 

Monique1996
komentarz
komentarz

Eusing free się udało na Cleanerze znowu się zacial już godzinę ale zobaczymy. 

rozpierducha
komentarz
komentarz

A podaj wyniki:

1. ESET Online Scanner
2. FRST

Monique1996
komentarz
komentarz

Nie do końca rozumiem. 

Nie moge użyć Juz internetu na komputerze bo się nie załaduje a jeśli w ogóle to zejdzie mu godzina aż w ogóle pokaże stronę internetową. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.