x-kom hosting

Laptop się przycina i zamula

Monique1996
utworzono
utworzono

Hej, nie Wiedziałam gdzie dodać temat ale mam problem, zrobiłam przywrócenie systemu do ustawień fabrycznych Windowsa 8.1 bo zepsuła mi się gra i wyskakiwało mi non stop że komputer jest zagrożony itp, i teraz niby antywirus mówi że jest bezpiecznie itp ale nawet jak chcę dać odśwież to zanim załapie to chwilę kręci to samo z internetem kręci i kręci a jak jest więcej stron to co raz dłużej aż w końcu w ogóle strona nie odpowiada, znowu zainstalowałam sobie grę The sims 2 która na ten system nie powinna być raczej za ciężka i zaczęła tez przycinać, w ogóle gdzie szukać problemu jak to spróbować rozwiązać? proszę o proste sposoby i opis bo nie jestem w tych sprawach geniuszem.

 

------------------------------

"awarie komputerów" powinien być działem docelowym ;) To tak na przyszłość.

anioł2009

Niebieska
komentarz
komentarz

Pokaż screen z CrystalDiskInfo. Podaj też specyfikację kompa.

Monique1996
komentarz
komentarz

Gdzie znaleźć CrystalDiskInfo.? i specyfikacja kompa o co chodzi? w sensie nazwa komputera? a czy problem też może być w tym że ten komputer ma od początku antywirus Mc caffe czy coś w tym stylu a ja zainstalowałam tez avg? tylko że avg jest nie aktywny jakby teraz.. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Specyfikacja czyli to co komputer ma swoje jaki procesor, dysk twardy, kartę graficzną, zasilacz, pamięci RAM itd. 

 

Tu masz CrystalDiskInfo

Monique1996
komentarz
komentarz

Trzeba coś pobrać z tej strony do której podałaś link? 

Niebieska
komentarz
komentarz

No tak, musisz pobrać instalator programu CrystalDiskInfo by go zainstalować. 

eryk93
komentarz
komentarz

Łapaj instalator z strony producenta: Link

 

Jakiego masz Antyvirusa?

Niebieska
komentarz
komentarz

Przecież dałam link do tego :P

eryk93
komentarz
komentarz

Tak wiem, za późno dojrzałem :D dałem ten instalator, jak kliknie to od razu będzie pobieranie :P

Monique1996
komentarz
komentarz

Po Wybraniu Download co dokładnie zaznaczyć? bo jest kilka opcji ..

ok wezmę ten  z automatycznym pobieraniem ..

eryk93
komentarz
komentarz
Teraz, Monique1996 napisał:

Po Wybraniu Download co dokładnie zaznaczyć? bo jest kilka opcji ..

 

Kliknij na link, który ci podałem, samo się pobierze

Monique1996
komentarz
komentarz

Secyfikacje kompa gdzie znaleźć? :) 

Niebieska
komentarz
komentarz

Ściągnij Speccy i daj screena z niego. Tu masz link, wybierz opcję Free https://www.ccleaner.com/speccy/download

TMRE
komentarz
komentarz

Podaj też markę i moc zasilacza. Zdejmij obudowę z komputera i zrób zdjęcie. 

 

Monique1996
komentarz
komentarz

Trochę to Wszystko jeszcze potrwa bo zrobiłam screen jakiś tylko nie wiadomo gdzie to wszystko u mnie jest i czy faktycznie się zrobił bo nie ma ani w dokumentach ani one drive, ani obrazach ,a co to zasilacza to własnie jest nowy jedynie akumulator siadł ale działa z zasilaczem tylko nie mam innego wyjścia a otwierać mu obudowy itp sama nie chcę bo później nie potrafię złożyć jeśli aż tam trzeba szukać to chyba muszę poczekać aż będę mogła komuś dać w ręce żeby sam zobaczył .

eryk93
komentarz
komentarz
18 minut temu, Monique1996 napisał:

zasilacza to własnie jest nowy jedynie akumulator siadł

 

Czyli masz laptopa w takim razie, wystarczy podać jego nazwę i model, jest na odwrocie zazwyczaj na naklejce, bądź pod baterią

Monique1996
komentarz
komentarz

Lenovo G50-30 , Model 80G0.

eryk93
komentarz
komentarz

Jeśli masz "Mój komputer" na pulpicie to kliknij na niego prawym myszki i wybierz właściwości, pokaz screena lub zdjęcie okienka, które Ci wyskoczy 

  • Dziękuję 1
Monique1996
komentarz
komentarz

Na Pulpicie nie mam tego akurat :) 

Niebieska
komentarz
komentarz

Kliknij prawym przyciskiem myszki na przycisk Windows i wybierz opcję System. 

Monique1996
komentarz
komentarz

Na ikonę windowsa? gdzie ona może być bo nie widzę takiej ? 

Chyba mam i po otwarciu system co dalej? 

eryk93
komentarz
komentarz

Możesz wejść tam prościej, Link

Niebieska
komentarz
komentarz

Przycisk Windows widoczny jak jesteś na pulpicie. Lewy dolny róg. Kiedyś uruchamiał menu Start. 

Monique1996
komentarz
komentarz

No już weszłam w ten windows i system i co dalej? 

Niebieska
komentarz
komentarz

Daj screen z tego byśmy wiedzieli co dokładnie ma twój lapek. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.