x-kom hosting

N70 czy K800i

bastek37996
komentarz
komentarz

a moge spytac o co chodzi z tym podrasowaniem i sterownikami?? bo nie slyszalem jeszcze nigdy o czyms takim

  • 1 miesiąc później...

almarjur
komentarz
komentarz

Wgrywasz nowsze, lepsze sterowniki do apratu, dzwieku itp. i muzyka lepiej sie odtwarza, ladniejsze zdjecia, duuzo lepsze filmy( standardowo jest chyba 16 klatek/s a po wgraniu odpowiednich sterownikow sa 24 klatki/s.

Na se k800i jest pelno patchy ulepszajace telefon.

Mozna wgrac soft od k810i

thekrecik
komentarz
komentarz

w tej sytuacji to akurat musze polecic szczerze Sony K800 , bo mialem nokie n70 i niejest zadna rewelka , widzac ze wiele osob pisze ze "moj kolega" moge szczerze napisac ze w tej konfronacji SE jest lepsze a co do symbiana to tez kwestia urzytkownika bo niekazdy potrzebuje tyle softu roznego rodzaju , szczerze i otwarcie bierz SE :)

swiatek94
komentarz
komentarz

ja polecam k800i spotkałem się z tymi dwoma telefonami i wg mnie K800 jest lepszy . n70 bardzo się zacina i aparat ma 2mpx ale fakt ma symbian ale jakoś mnie to nie przekonuje a k800i robie bardzo dobre zdjęcia filmy też są niezłe . ma Lampe Błyskową Stabilizacje obrazu automatyczną ostrość . jak bym kupił k800i sam mam zamiar go kupić a w tym mieśiącu bo jest bardzo dobry

ale to jest tylko moje zdanie .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.