x-kom hosting

N70 czy K800i

Grzepek
utworzono
utworzono

Który z nich jest lepszy? Telefonu używam oprócz dzwonienia i smsów do robienia zdjęć, nagrywania filmów.

BoReK*
komentarz
komentarz

To zależy, jeśli chodzi o aparat w k800i jest lepszy. Kolega ma i zdjęcia są świetne, poza tym posiada lampę błyskową.

Za to Nokia ma symbiana który jest bardzo przydatny :) Jeśli nie przeszkadza Ci brak systemu to bierz k800i :lol:

Gość
komentarz
komentarz

ja bym wybral k800i...Kolega mial na koloni po prostu rewelacja

Alherein
komentarz
komentarz

k800i ma joystick o ile pamiętam a to jak się przekonałem na k750i jest bardzo uciążliwa i szybko psująca się rzecz.

Grzepek
komentarz
komentarz

A symbian w N70 bardzo sie tnie?

rcwawa
komentarz
komentarz

kolega ma N70 juz dosc dlugi czas u niego symbian ostro sie zacinal momentami i lakier z obudowy poschodzil szczegolnie z bokow a nosi go normalnie w kieszeni. k800i mialem prze 3 tyg i musze powiedziec ze telefon na poziomie zdjecia robi super, sporo gorzej jest z filmami. kupilem telefon urzywany 7miesiecy prawie 8 i u mnie joy sie nie zacinal

Gość
komentarz
komentarz

k800i lepszy, nie tnie się , nie złazi farba , bateria dłużej trzyma , ma lepszy aparat ,

benkowik
komentarz
komentarz

Nokia ma słabe baterie :) K800i weź :) Naprawdę jest dobry ! Kilku kolegów ma i są zadowoleni :D

seba115
komentarz
komentarz

ja tez radze wziasc k800i

Ale ze NOKIA ma slabe baterie to sie nie zgodze

NOKIA ma jedne z najlepszych baterii i to potwierdzi duzo osob

rcwawa
komentarz
komentarz

a dodam jeszcze ze u kolegi w N73 musi byc wsadzony papierek przed bateria bo przy kazdym miniejszym wstrzasie sie wylaczal tel bo styki nie lacza

Kamzilla
komentarz
komentarz

rcwawa kolega mial nokie 6020 tez musial wkladac papierek :D tzn ja to odkrylem bo kupil tela na allegro i myslal ze doszedl uszkodzony :D

Sam zobacz jak taki telefonik robi foty !

http://www.fotosik.pl/aparaty/Sony_Ericsson/K800i

ar2d2
komentarz
komentarz

do robienia zdjec krecenia filmów dzwonienia smsowania-k800i

do wgrywania bajerów-n70

ja bym wziął k800i ale zrobisz jak zechcesz

darek029
komentarz
komentarz

moim zdaniem k800i :) lepszy aparat ,wygląd itp.

a Noki ogólnie nie lubie :D

Gość
komentarz
komentarz

nokie mają dobre baterie ale tylko te bez bajerów np: 3110 clasic ,trzyma 6-7 dni, a N70 ma słabą baterie 2-3 dni.

K800i trzyma ok 5 dni dla mojego kumpla.

rcwawa
komentarz
komentarz

ar2d2 nie zgodze sie z Toba k800 kreci slabe jakosciowo filmy. najlepsze filmy z telefonow jakie mialem krecil samsung z370 coprawda w rozdzialce 320x240 ale jakosc bardzo dobra

  • 3 tygodnie później...
marian350z
komentarz
komentarz

Radzę k800, mam nokę n70 w Orangę i się strasznie tnie. K800 ma lepsze funkcę, ale n70 ma Symbiana. Jak n70 to Music Edition (ja mam karte 1gb, i sie tnie strasznie, a kumpel ma n70 me, ma karte2gb i sie wcale nie tnie).

Foq66
komentarz
komentarz

Wez n70,np. dlatego ze ma symbiana,mialem przez jakis tydzien n70 i sie nie ciela (karta 512mb zapelniona prawie na full)

Ghost991
komentarz
komentarz

Więc tak jeśli chodzi Ci o zdjęcia bierze k800i jeśli chodzi Ci o bajery szmery bierz N70. Posiadam k800i i powiem tak.telefon jest gruby jego następca jest o wiele lepiej zbudowany (k850i). Jeśli chodzi o joystick jęli o niego dbasz nic się z nim nie stanie.

BIERZ k800i - nie pożałujesz (bateria trzyma 7 dni) - u mnie

kamilze
komentarz
komentarz

Wiadomo ze Nokia jest lepsza od k800i . Po 1 n70 moze nagrywac filmy w rozdzielczosci 320x240 , po 2 po wgraniu nowego softu ale nie od Orange telefon dostaje takiego kopa ze wogule juz nie zacina ,po 3 ma symbiana czyli nie ograniczone mozliwosci a po 4 jesli chodzi wam w niej bateria strasznie krotko to WYLACZCIE 3G ! a nie klamcie ze ma baterie do dupy bo to nieprawda. K800i mial byc odpowiedzia na SERIE N ale jakos zbytnio im nie wyszedli i nie dorownuje zadnej N-ce pod zadnym wzgledem ( no moze aparat 3.2 ), tylko ze wiekszosc nokii ma juz aparaty powyzej 2 mpix wiec Sony az taki dobry to juz niejest.

damio
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o klasę telefonu to K800i zawsze był porównywany do N73 i przegrywał....

Z N70 tez przegrywa...

Symbian = moc :D

Miałem N70 dość krótko ale telefon pozostawił po sobie bardzo miłe wrażenie :)

Odkąd zakupiłem pierwszego symbianowca to nie mam zamiaru przejść na inna platformę :)

Wybór jest jeden N70 !:D

szyper
komentarz
komentarz

k800i jest lepszym według mnie wyborem

po 1: lepszy aparat

po 2: lepsza bateria

za n70 przemawia tylko symbian i jego mozliwosci

ale co za tym idz sa tez wirusy i trzeba antyvira

a i k800 mozna "podrasowac" zmienic sterowniki dzwieku, aparatu (wtedy lepsza jakosc zdjec i filmow )

damio
komentarz
komentarz
za n70 przemawia tylko symbian i jego mozliwosci

ale co za tym idz sa tez wirusy i trzeba antyvira

Jest tak minimalna ilość wirusów na symbiana i prawdopodobieństwo że go złapiesz tak małe że nieliczne grono posiada AV :P

ar2d2
komentarz
komentarz

jak do robienia zdjec to k800i bez myslenia

Kogi
komentarz
komentarz

K800i jest lepsze. Lecz ten telefon ma jedną wielką wadę.... Jest nim dżojstik

Gość
komentarz
komentarz
Lecz ten telefon ma jedną wielką wadę.... Jest nim dżojstik

Czyszczenie raz w miesiącu alkoholem i po sprawie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.