x-kom hosting

Problem przu OC

Gość
komentarz
komentarz

Zapewne ram jest za wysoko, ja bym tego tak nie zostawił bo coś z czasem pójdzie z dymem.

mis456
komentarz
komentarz

A jak jest przy fsb 375 ram na 750mhz (teraz stabilnie chodzi na 800) to dlaczego wtedy komp nie chce się uruchomić?

Gość
komentarz
komentarz
Muszę przytrzymać przycisk reset 5 sec, kom się wyłączy i wtedy włączyć to się włączy normalnie. Czy coś się może spalić? Czego to wina?

Później pisze (po resecie), że próba podkręcania była nie udana?

mis456
komentarz
komentarz

Nie, poprostu tylko wiatraki chodzą i próbuje się uruchomić. Obrazu brak. Może po pewnym czasie by tak wyskoczyło ale mi się czekać nie chce.

Zadziałało podniesienie napięcia na ram do 2,1V. Ile mogą one pociągnąć?

Gość
komentarz
komentarz

To nie są zbyt dobre memki, a jeszcze je trzymasz bez radiatorów więc dalej bym nie dawał. Może sprawdź palcem czy są ciepłe np. podczas orthosa.

mis456
komentarz
komentarz
Może sprawdź palcem czy są ciepłe np. podczas orthosa.

Na mojej mamy oko to mają 50 stopni. Jak sie spalą to w sklepie sie poznają na tym?

Do ilu stopni je pociągnąć?

Gość
komentarz
komentarz
Jak sie spalą to w sklepie sie poznają na tym?

Nie, powiesz, że grałeś w grę i komp się nagle wyłączył i poczułeś zapach spalenizny to ci wymienią :P

mis456
komentarz
komentarz
Nie, powiesz, że grałeś w grę i komp się nagle wyłączył i poczułeś zapach spalenizny to ci wymienią tongue.gif

Na serio czy tak zartujesz?

Bo jak 7900GT mi z ręki wypadła to mi wymienili na 8800GT :)

Gość
komentarz
komentarz
Na serio czy tak zartujesz?

Serio, jak ci mogą stwierdzić, że podkręcałeś?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.