x-kom hosting

Komputer na ścianie

com.t
komentarz
komentarz

smile.gifWczoraj fotka zasilacza a dziś reszta. bigsmile.gif 
Chcę jednak prosić o wyrozumiałość. Nie mieliśmy czasu na opracowanie i wykonanie elementów mocujących podzespoły. To prawdziwy cud, że w ogóle dojechaliśmy do Katowic. Ostatnie kable i śrubki przykręcaliśmy jeszcze na dwie godziny przed wyjazdem, a czekało nas prawie 400 km. Priorytetem było jedynie pokazanie pomysłu. Mimo tak wariackiego tempa, komputer działał, wydmuszką nie był smile.gif . 
Jestem w stanie zrozumieć, że to co dziś pokazuję może się nie podobać. My jednak nie mieliśmy wyboru. Nie mogliśmy pominąć takiej imprezy jak IEM lub czekać rok do następnej.
Prototyp pokazany na IEM był drugim egzemplarzem. Z powodu ograniczonego czasu powstawania nie posiadał jednak wielu elementów m.in. wewnętrznych siatek, które są konieczne ze względu na bezpieczeństwo i certyfikat CE.

Od jakiegoś czasu powstaje trzecia odsłona tej obudowy z opcją siatek na wentylatorach i specjalną osłoną kabli od ściany.

Jedną rzecz mogę jednak obiecać. Gdy zdecydujemy się na sprzedaż pierwszych egzemplarzy, wszystko będzie przemyślane i dopracowane perfekcyjnie.
Będą nawet piętrowe klatki do dysków...

 

Całe wnętrze.jpg

IMG_20180311_154348.jpg

IMG_20180311_154426.jpg

IMG_20180311_154447.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.