x-kom hosting

Dziwne rzeczy które robiliście ze swoimi kompami..

swirek
komentarz
komentarz

mobo - MOtherBOard - plyta glowna. Nic sie z kompuerem nie dzieje jesli jest wyjety z obudowy i podlaczone wszystko jak nalezy. Obudowa sluzy tylko do uporzadkowanai tego wszystkiego i ochrony delikatnych podzespolow glownie przed uszkodzeniami mechanicznymi :)

bush
komentarz
komentarz

ale lepiej uwazac, bo mozesz sie potknac, o zachaczyc o kondensator albo o co innego i mozesz kompe rozwalic.

piotrek_94
komentarz
komentarz

narzie tego nei robie bo nie mam swojego pokoju ale mam taki plan a czy taka gąbka która dostałem jako podkładke pod płyte głowna czarna była pod płytą chyba zeby sie nie poobijała nadawała by sie ?

magic1001
komentarz
komentarz

Możesz położyć na taką gąbke.

piotrek_94
komentarz
komentarz

aha dzieki za info

tofik177
komentarz
komentarz

ale oftop sie zriobił,,, "na pająka" mozna kłasc gdize sie chce na czym sie chce byle to cos nie przewodziło pradu.. mozna na tekturce mozna na gąbce od MB mozna przykrecic nuózki plyty

kiedys kolesie odemnie z technikum jako prace dyplomomowa całego kompa (oprucz monitora ;]) przyczepili do tablicy i zawiesili na scianie w pracowni komputerowej,,, po właczeniu normalnie dzialał..

kumpel wsadzil kiedys wszystko w szuflade biórka dał z tyłu wentylatory to niezle wygladało... choc strasznie niepraktyczne

F1OLEK
komentarz
komentarz

Ja pierwszy raz w życiu składałem kompa (nowiutki w sygnaturce) i zmieniałem chłodzenie z BOXA na Pentagrama. Przy ściąganiu BOXa, odczepiłem go na zawleczkach i ciągnę do góry, po chwili się wyciągnął, patrze zadowolony a tam procek przyklejony do radiatora (wyciągnąłem chłodzenie razem z prockiem).

Na szczęście wszystko działało, procek też :lol:

webber
komentarz
komentarz
po chwili się wyciągnął, patrze zadowolony a tam procek przyklejony do radiatora (wyciągnąłem chłodzenie razem z prockiem).

To chyba taka nowa pasta w nowych Athlonach, wyciągając u kumpla 4200+ X2 było dokładnie to samo :lol: Przez zamkniętą dźwignię procek wyszedł.

Gość
komentarz
komentarz

Zamiast termoprzewodzącej dali klejącą :D

  • 4 tygodnie później...
enzo
komentarz
komentarz

hehe ja jak mialem moze z 9 lat dostalem kompa 32ramu itp dysk 800mb;d;d

po 5 dnich go rozkrecilem bo bylem ciekaw co jest w srodku;d

wszystki fajne podobalo mi sie ale kolor moba byl zly;p wiec wziolem olowek i zaczolem kolorwac a jak wiadomo grafit jest przewodnikiem;d

po jakis 10 sek kolorowania komp OFF ja sie rozplakalem i polecialem do mamy ze mi jakis szajs kupila;d

Anonim1
komentarz
komentarz

Ja kupiłem na allegro taką fajną dużą skrzynkę (metalową).

Jak, że mam duży balkon i pokój obok niego postanowiłem wywiercić dziurę w ścianie( aby kable przecisnąć przez mur.

Z zewnątrz zamontowałem tą skrzynkę do środka włączyłem kompa "na pająka" z tym, że dysk i zasilacz miałem w pokoju xD. No i wrażenie było super, ale do czasu. Przyszła burza no i niestety skrzyneczka nie była szczelna i wpadło "trochę" wody do środka. Wszystko oprócz dysku było do wyrzucenia :D

Standard lodówka :D No i było jeszcze kilka innym, ale to mniejsze :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.