x-kom hosting

Którą konsole?

visor11
utworzono
utworzono (edytowane)

jak wyzej w temacie prosze o argumanty co ta konsola potrafi? a co druga nie potrafi i etc. pzdr!

Gość
komentarz
komentarz

Zdecydownaie Xbox. :)

Po prostu dlatego że jest w co na nim pograć, na plejstacje nie ma fajnych gier, przynajmniej narazie.

Właświwie jedyny plus plejacza to to, że ma Blueray :P

Redmitsu
komentarz
komentarz

Ja wybieram Playstation 3. Xbox jest strasznie awaryjny i glosny czego nie mozna powiedziec o Ps3. Biblioteka gier na Ps3 narazie kuleje ale juz teraz gry takie jak Heavenly Sword sa technologicznie jak Gears of War , czyli w o wiele krotszym czasie programistom udalo sie osiagnac grafike taka jaka na Xboxie w przeciagu roku.To dobrze sluzy "Chlebakowi". Wybierajac Ps3 zostaniesz posiadaczem czytnika Blu-Raya,ktory aktualnie wygrywa z HD-DVD z wyborem filmow.Zeby pograc przez siec na Ps3 nie musisz wykupywac zadnych Gold'ów jak jest w przypadku Xboxa 360 chociaz na x'ie lepiej jest stworzone konto gracza (rankingi,achivmenty itp) . Ps3 dopiero raczkuje.Niedługo pojawi sie masa hiciorow i wciaz beda przybywac.O biblioteke gier na ps3 nie mamy sie co martwic.

visor11
komentarz
komentarz

a czy na ps3 jest juz jakas przeróbka?zeby czytło piraty?

// Khmm...khm! Co to za pytanie? Następnym razem poleci warn, dostajesz oficjalne ostrzeżenie.

// Przerabianie konsoli jest niezgodne z prawem.

// NowakoV

Redmitsu
komentarz
komentarz

narazie nie ma i nie wyglada na to by jakas powstała.W sumie po czasie napewno powstanie ale jaki to bedzie sens sciagac gry wielkosci 25gb i kupowac czyste Blu-Ray plytke w aktualnie cenie 80zł ? ;>

Gość
komentarz
komentarz

No właśnie...

na PS3 i X360 gry sa bardzo drogie.

Na PC za nowa gre trzeba dac 100zl a na X360 jakies 250.

Poza tym na PC dobre gry powracaja bardzo czesto w reedycjach za 20-30zl

No i jesli lubisz FPS-y to PS3 odpada. Lepiej grac myszką.

hehe...

chcialbym zobaczyc, jak jakis xboxiarz probuje robic headshoty w multiplayerze. chcialbym pograc z kims takim w CoD2... a bym go rozwalał :P

Redmitsu
komentarz
komentarz

nowki kosztuja po 250zł jednak na allegro kupisz gry nowe juz od 79zł a na ps3 pewnie niedlugo gry wkrocza na poziom platyny i beda w takiej samej cenie ;> A do xboxa i ps3 da sie podlaczyc mysz i klawiature i wtedy nie wiem czy bylbys taki pewny siebie ;>

visor11
komentarz
komentarz

ale powiedzcie mi czy xbox i ps3 wykorzystuja cała swoja moc:>? czy xbox juz wykorzytał a ps3 jeszcze nie bo dopiero sie pojawiła?

arcix
komentarz
komentarz

Gry na PC sa tańsze i coraz lepsze.Play3 i XBOX360 SA TO BARDZO DROGIE ZABAWKI.Jak kogoś na nie stać to nie ma problemu.

visor11
komentarz
komentarz

wiec prosze doradzcie mi co mam kupic czy x360 czy ps3 ?? Ci co wypowiadali sie wczesniej i Ci ktorzy chca sie wypowiedziec po uwage wezne kazda wypowiedz ! PRZY TYM ZE BEDE GRAC NA ZWYKŁYM TV LUB LCD....

Redmitsu
komentarz
komentarz

Ja sam kupuje za jakis czas Ps3 i moim skromnym zdaniem uwazam ze takze powinienes to cacko zakupic.Jednak wybor jest twoj i tylko twoj.

zeniTh
komentarz
komentarz

ja bym tam wybral Xbox 360 :)

i nie ma co XD

Gość
komentarz
komentarz

Ja powiem tak - Pc, pc pc, zdecydowanie PC !

Redmitsu
komentarz
komentarz

On nie wybiera miedzy pc a konsola tylko miedzy ps3 a xboxem 360. Imo Konsole mozna porownac do samochodu typu Porsche a komputer do Vana. Porsche jest samochodem szybkim , do calkowitej zabawy. Van jest bardziej "multimedialny". Przewieziesz cala rodzine chociaz nie tak szybko jak Porsche. Mam nadzieje ze kazdy rozumie o co mi chodzi =] Jezeli masz kase to bierz konsole a tym bardziej ps3 ;>

visor11
komentarz
komentarz

ale na ps3 nie ma przerobek;/ ja ja nie dam za gre 200zł wiec jakbym kupił to bym mało grał dopuki jakas przerobka nie wyszła a wyjdzie słyszeliscie cos? i mało gier jest ....

Redmitsu
komentarz
komentarz

na x360 sa piraty ale ida za tym niekorzystne cechy takie jak brak mozliwosci grania przez online , brak gwarancji oraz wieksza mozliwosc uszkodzenia konsoli (chip moze doprowadzic do spalenia konsoli+plyty pirackie ktore szybciej usmiercaja laser).

Jak juz mowilem ps3 dopiero sie rozkreca.Moim zdaniem nie oplaca sie kupowac piratow ani na x360 ani na ps3.

Nie musisz wydawac za nowke 200zł spojrz na allegro w jakiej cenie chodza gry , nowki mozna juz kupic od 89zł jak nie taniej.

Mała ilosc gier na ps3 jest spowodowana krotkiem zywotem konsoli.Poczekaj,konsola sie dopiero rozkreca a wraz z nia biblioteka gier.

Sowa312
komentarz
komentarz

xBOX jako program majkrosoftu nie nadaje sie do niczego czego o ps3 nie mozna powiedziec:D

a pozatym za piraty na xboxie banuja ci konsole na 90 lat

visor11
komentarz
komentarz

jest specjalna przerobka...zeby nie banowali ale w piratach trzeba cos skrakowac...i dopiero idzie...własnie nie wiem co trzeba dodac do tych gier...wie ktos? to jest ixestrem 1.2 jakos tak...

T-800
komentarz
komentarz

Dobra wiadomosc gry z PS2 sa kompatybilne z PS3 no w kazdym razie jest tu lista tych co niby dzialaja.

gry ps2 kompatybilne z PS3

chcialbym widziec jak to wyglada taka gierka z PS2 graficznie na ps3

ziom
komentarz
komentarz

No cóż...

Według mnie lepszy jest Play3, ale i trochę droższy...

Pozatym jak kogoś stać na X360 lub na Play3, to będzie go i stać na gry do tych konsol...

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Sądzę, że X-Box jest bardziej przyszłościwy. Miałem okazję grać na obydwu konsolach i nie odkryłem jakijś dużej różnicy.

Redmitsu
komentarz
komentarz

Imo ps3 jest bardziej przyszlosciowe poniewaz Blu-Ray wygra wojne nosnikow ;)

I tak mozna by bylo dyskutowac do osranej smierci. Wiec niech kazdy sam sobie przeczyta ten topic jeszcze raz i dokona wyboru ;P

  • 4 miesiące później...
yakko666
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Jaka konsola jest waszym zdaniem najlepsza??i argumenty :P//Przenoszę do "Inny sprzęt" //falconMoim zdaniem najlepsza konsola to PS3 bo PS3 ma przyszłość, wprawdzie jest droga i gry są drogie ale jaka grafika!! Moim zdaniem lepiej jest kupić PS3.Lepsza niż w XBOX360. Daje plus na PS3

Don Corleon
komentarz
komentarz

PS3 fajny, ale moim zdaniem przyszłość ma XBOX360, Xbox ma funkcje LIVE czego ps może jej pozazdrościć i konsola od microsoftu jest tańsza :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.