x-kom hosting

Którą konsole?

Gość
komentarz
komentarz

ja stawiam na PS3 wogule Sony rządzi :P

Paster03
komentarz
komentarz

PS3 ma może lepszą grafikę, ale z tego co widziałem nieszczególnie widać różnicę, a X-box ma gierki o jakich Sony może tylko pomarzyć. Co mi po Heavenly Sword jak na X'ie mam Gears of War, Mass Effect itp.

grubys
komentarz
komentarz

PS3 ! Sam mam PS2 i jest spoko tylko juz troche stara :(

Jakbym teraz kupował to na pewno PS3 :)

pozdro

Foq66
komentarz
komentarz

Ps3 bo ma najlepsza grafike i to wystarczy zeby byla najlepsza bo przeciez o to chodzi w grach.

casion
komentarz
komentarz

Tylko PS 3 ! :D Sam mam i bardzo sobie chwale :P Gry chodza pieknie no ii jest Blue Ray ! Genialna konsola : ]

Mateo93
komentarz
komentarz

Ja też jestem za PS3, Sony słynie z tego że jak coś robi to już robi dobrze, zwłaszcza taki ogromny projekt. A Microsoftu nie lubie :)

falcon - coś ci chyba nie wyszło ;)

  • 1 miesiąc później...
oczus
komentarz
komentarz (edytowane)

Którą konsole byś wybrał jak byś miał się zdecydować na kupno konsoli?

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli miałbym kasę, na pewno byłoby to PS3.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Tu jest problem bo siła procesora Cell mówi sama za siebie ale jednak mała liczba gier nie jest miła w dalszej perspektywie a XBox to mała cena ale za to gry strasznie drogie w porównaniu do PC i jednak jest to słaba maszyna w porównaniu do dziecka Sony. Po dłuższych przemyśleniach wybrałbym PS3

WolfiK
komentarz
komentarz

Jestem za xbox360 a główny argument to tak jak powiedział kolega wyżej większa ilość gier na x-a...

Gdybym jednak miał kupić konsolę to zdecydowałbym się na wii dlaczego?

bo ps3/xbox360 to rozgrywka podobna do PC a wii to abstrakcja i do tego bardzo przyjemna.

Hammer
komentarz
komentarz

Zdecydowanie wybrałbym PS 3. Trochę mało gier ale z biegiem czasu pewnie się to zmieni.XBOXów podobno dużo wraca do sklepów z awarią PS3 to nieliczne przypadki. ;)

Gość
komentarz
komentarz
.XBOXów podobno dużo wraca do sklepów

Całe chmary, z tego co słyszałem.

Trochę mało gier ale z biegiem czasu pewnie się to zmieni.

Jestem tego pewny.

Gdybym jednak miał kupić konsolę to zdecydowałbym się na wii dlaczego?

bo ps3/xbox360 to rozgrywka podobna do PC a wii to abstrakcja i do tego bardzo przyjemna.

Wii to konsolka rodzinna, a jestem jedynakiem. =(

Foq66
komentarz
komentarz

Wybralbym ps3 bo 20% xboxów sie psuje.

mis456
komentarz
komentarz

XBOX bo podobno ma ładniejszą grafikę, jest tańszy, ma więcej gier i lepszy tryb do grania w necie

Bom-Bi
komentarz
komentarz
XBOX bo podobno ma ładniejszą grafikę, jest tańszy, ma więcej gier i lepszy tryb do grania w necie

grafiki napewno nie ma ładniejsze ponieważ sprzęt w ps3 jest lepszy, jest tańszy bo ma słapszy sprzęt :P, Może i lepszy (tego nie wiem) ale musisz płacić za x box live czy jakoś tak, a w ps3 jest za darmo. Jednak i tak wybrał bym x box bo chodzą piraty (mało kasy na orginały) a w necie i tak bym zawiele nie grał, i x box sie mniej psuje od ps3 40 gb a 60 gb bym niekupił bo zadrogi na moją kieszeń. To że jest mniejszy dysk twardy w x boxe niczego nie zmiena bo można go łatfo wymienić na 120 gb bez potrzeby kręcenia srubokrętem.

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym polecił XBOX360:) Super się na tym gra:)

Gość
komentarz
komentarz

ja wybralbym PS3.

(polecam psp bo sam mam i chwale)

kszyhu87
komentarz
komentarz

bez wątpienia PS3 - najlepsze - ale dla ludzi z większym budżetem.

X360 jest atrakcyjny cenowo i graficznie narazie mało co ustepuje PS3.

casion
komentarz
komentarz

Zdecydowanie PS3 :D Wii kupilbym gdybym posiadal juz i X360 i PS3 : ) Fajna zabawa, ale najpierw kupilbym produkty M$ i Sony ; )

  • 2 tygodnie później...
Conrack1410
komentarz
komentarz

miałem swojego czasu xbox 360 - jest niezły ale bardzo awaryjny i głośny

teraz mam ps3 i jest zdecydowanie lepszy

konsola jest mocniejsza , świetnie wygląda, jest cicha , granie online jest darmowe i wyszło już sporo świetnych gier

także jestem bardzo zadowolony

seba115
komentarz
komentarz

ja bym polecil x-boxa...duzo gier, grafa super i cena nizsza - kumpel ma i chwali :)

  • 1 miesiąc później...
ptasior360
komentarz
komentarz

(...)

// spójrz na datę ostatniego postu

// następnym razem za odkopywanie starych tematów poleci warn!

// naekana

Ponad miesiąc różnicy, to nie jest dużo biorąc pod uwagę że mało osób odwiedza dział konsole

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.