x-kom hosting

Gdzie jest stara ekipa?

grzeg16
komentarz
komentarz
Nie chodziło mi o czas bycia na forum, a całokształt i wkład we wszystko, co jest z tym forum związane.

Jeśli chodzi o mnie to regularnie staram sie pomagać w dziale "internet" - fakt tam żadko dają plusy za pomoc (nawet najlepszą), ale się staram :) , a tak wogóle prawie nie piszę w Shoutbox-ie dlatego mój kontakt z ekipą jest słaby. <_<

Myślę ża jak bym był częstym uczestnikiem dyskusji na Shoutbox-ie to już dawno bym miał jakąś rangę, a tak to jestem szarym user-em. :)

vocativus
komentarz
komentarz
Nie wiem, czy mój ewentualny powrót do ekipy jest w ogóle możliwy i nie chodzi mi o moje chęci, ale o zdanie ekipy.

Puciek - wystarczy Twoje jedno słowo :D

mlody
komentarz
komentarz
Gdzie jest stara ekipa?

to jest źle sformułowane zdanie ja sie czuję nadal młody ;)

co prawda to prawda duzo sie tu zmieniło ale że onna rezygnowała to się zdziwiłem zastanawia mnie tylko dlaczego ale nic wiele osób nie wie dlaczego ja zrezygnowałem i pewnie już tak zostanie już wiele osób tu nie ma tych co byli wtedy jak ja byłem ale ja nie składnie pisze i nie ładnie wiec skończę te pisanie

cześć wszystkim i narazie do napisania kiedyś tam ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.