x-kom hosting

Gdzie jest stara ekipa?

WolfiK
utworzono
utworzono

Witam wszystkich! Gdzie się podziali ludzie z którymi kiedyś działałem na forum? ;) Patrzę w SB-nie ma, patrzę w tematah też nie ma ;) Gdzie jesteś puciek, przemek, neakana, mcickx, gobi, onna, swidruxxx, demarco i inni? ;) Fajnie że są nowi porządni moderatorzy i chwała im za to ;) ale czy podczas mojej nieobecności wszyscy ze starszej ekipy odeszli na emerytury? ;)

Gość
komentarz
komentarz

moze sa swieta i powyjezdzali.

WolfiK tez nie wiem co sie stalo.

WolfiK
komentarz
komentarz

Kiju ale przed świętami byli tu jeszcze tak? ;)

danielek316
komentarz
komentarz

puciek-> jest

Przemek-> jest

naekana-> jest

mcickx-> jest

GoBi-> chwilowe kłopoty

onna-> bywa ale rzadko

swidruxx-> nie ma

demarco->jest

Gość
komentarz
komentarz

Puciek jest na zasłużonej emeryturze :D

WolfiK
komentarz
komentarz

Zasłużonej przez duże ,,Z" :)

Kamzilla
komentarz
komentarz

Swięta :P

onna
komentarz
komentarz

Bywam .... wpadam - patrze - i wypadam.

Dzięki kilku osobom wyzbyłam się uczuć co do tego forum ;)

Na TYM forum jestem na emeryturze :]

Wielkie joł i pozdro dla wszystkich forumowiczów, zwłaszcza tych ze starych czasów :)

kamilpod
komentarz
komentarz

Dobrze Puciek i Onna ze sie odezwaliscie, ale jeszcze nie czas na emeryture :P

WolfiK
komentarz
komentarz

Mam wrażenie, że podczas mojej nieobecności dużo się działo... I niekoniecznie in plus. Szkoda onna, że jest tak jak jest..

Gość
komentarz
komentarz

WolfiK - sam mówisz że gdzie oni są, a gdzie ty byłeś chłopie ? Sam nie pisałeś od kwietnia czyli prawie cały rok, więc się nie dziw że inni odeszli, ty wróciłeś i dobrze, ale niektórzy nie wrucą już.

Liber
komentarz
komentarz

Ojj ja też coraz rzadziej bywam na forumpc, ale czasem napiszę conieco ;]

WolfiK
komentarz
komentarz
WolfiK - sam mówisz że gdzie oni są, a gdzie ty byłeś chłopie ? Sam nie pisałeś od kwietnia czyli prawie cały rok, więc się nie dziw że inni odeszli, ty wróciłeś i dobrze, ale niektórzy nie wrucą już.

Zacznijmy od tego że nie miałem internetu przez długi czas :/ inna sprawa że nie oskarżam nikogo, że odszedł tylko pytam żeby się dowiedzieć gdzie stą starzy kumple/kumpele. Czy to źle?

Zarov
komentarz
komentarz

Tak w ogóle do czego ten temat prowadzi? O wszystkim możesz przeczytać w wiadomym dziale.

Życie jak życie i nie każdy ma czas siedzieć tutaj i zajmować się forum, sam wiesz coś o tym.

WolfiK
komentarz
komentarz
Tak w ogóle do czego ten temat prowadzi? O wszystkim możesz przeczytać w wiadomym dziale.

Życie jak życie i nie każdy ma czas siedzieć tutaj i zajmować się forum, sam wiesz coś o tym.

Temat jak temat.... Wątpie czy chciałbyś wrócić po kilkunastu miesiącach i czuć że wszyscy wiedzą więcej od ciebie, nawet user z 4 postami.

vocativus
komentarz
komentarz

To może zamknijmy forum, zaorajmy po nim miejsce i posadźmy chryzantemy w rytmie marszu pogrzebowego. Wszyscy pogrążmy się w nostalgii wspominając dawne dobre czasy. To na tyle riposty.

Zmiany są i muszą być bo kto się nie rozwija ten sie cofa. Żeby forum było popularne, prezentowało odpowiedni poziom potrzeba zmian, pomysłów itp. Wolfik jeśli coś nie gra, coś wolałbyś zmienić to jest do tego dział i tam wal co nie pasi, gwarantuję że przeczytam i podyskutujemy :)

Tak to już bywa że ktoś odchodzi i ktoś przychodzi. Ludzie ze starej ekipy pojawiają się na forum, piszą (np Puciek) kiedy mogą i kiedy mają chęć.

Dzięki kilku osobom wyzbyłam się uczuć co do tego forum

Na TYM forum jestem na emeryturze :]

olej te kilka osób i wracaj :P

Wątpie czy chciałbyś wrócić po kilkunastu miesiącach i czuć że wszyscy wiedzą więcej od ciebie, nawet user z 4 postami.

na każdym forum są osoby które mają wrażenie że wszystko wiedzą i traktują swoje wypowiedzi jako prawdę objawioną. Poza tym nie ilość postów się liczy tylko to co kto ma pomiędzy uszami. Ludzie wypisujący bzdury są przywoływani do porządku (nie na darmo Dar ze mnie potwora zrobił :P)

Gość
komentarz
komentarz

Ja jeszcze jestem, ale rzadko sie ostatnio pokazuje bo nie mam czasu (szkoła, praca itepe...). Ale jak jestem wolny to wpadam :P

GoBi
komentarz
komentarz
GoBi-> chwilowe kłopoty

Ja nie mam gdzie mieszkać, a na dodatek edukacja szkolna trwa, imprezy itd. Człowiek nie ma stałego dostępu do internetu w "domu" to i bieda. Ale miło że ktoś zwrócił uwage że ktoś jest nieobecny. Niestety zapowiada się że prędko nie wróce, a range najprawdopodniej odstąpie w najbliższym czasie.. Pozdrawiam wszystkich użytkowników!!! Wasz kochany "Administrator" !

Raxen
komentarz
komentarz
Temat jak temat.... Wątpie czy chciałbyś wrócić po kilkunastu miesiącach i czuć że wszyscy wiedzą więcej od ciebie, nawet user z 4 postami.
na każdym forum są osoby które mają wrażenie że wszystko wiedzą i traktują swoje wypowiedzi jako prawdę objawioną. Poza tym nie ilość postów się liczy tylko to co kto ma pomiędzy uszami. Ludzie wypisujący bzdury są przywoływani do porządku (nie na darmo Dar ze mnie potwora zrobił :P)

Wolfik co za problem ty wiedze masz wiec pokaz tym ktorzy mysla ze wszystko wiedza, obalaj ich objawione opinie i potwierdzaj swoja konkretnymi agrumentami. Sam ma cos kolo 300 postow ale denerwuja mnie ludzie ktorzy uwazaja ze wszystko wiedza, jesli chodzi nawet o podstawowe zagadnienia. Tacy tutaj nie maja co szukac, wypala sie z czasem i odejda w niepamiec, a ci ktorzy sie wciaz ucza, sa i beda cenieni za ich postawe.

Nie dajcie sie zklucic i zniszczyc, ludziom o marnej reputacji wlasnie o to chodzi.

Przemek
komentarz
komentarz
Wolfik co za problem ty wiedze masz wiec pokaz tym ktorzy mysla ze wszystko wiedza, obalaj ich objawione opinie i potwierdzaj swoja konkretnymi agrumentami. Sam ma cos kolo 300 postow ale denerwuja mnie ludzie ktorzy uwazaja ze wszystko wiedza, jesli chodzi nawet o podstawowe zagadnienia. Tacy tutaj nie maja co szukac, wypala sie z czasem i odejda w niepamiec, a ci ktorzy sie wciaz ucza, sa i beda cenieni za ich postawe.

Nie dajcie sie zklucic i zniszczyc, ludziom o marnej reputacji wlasnie o to chodzi.

Święte słowa!

Heh, a ja. Czasami się zaloguje. Popatrzę, poczytam a chęć pisania odeszła po zmianie skryptu. Sam nie wiem dlaczego.

Kamix
komentarz
komentarz
Niestety zapowiada się że prędko nie wróce, a range najprawdopodniej odstąpie w najbliższym czasie..

Nie no GoBi, moim zdaniem najlepszy admin na forum, bo myśli tak normalnie i jest na luzie, a teraz i ty odchodzisz.

Popek
komentarz
komentarz
Heh, a ja. Czasami się zaloguje. Popatrzę, poczytam a chęć pisania odeszła po zmianie skryptu. Sam nie wiem dlaczego.

U mnie to samo, kolejne święte słowa ;)

Jeśli o ekipe chodzi to ludzie odchodzą i przychodzą. Coś czuje że świdruxxx'owi na łeb spadła "kariera". I pomyślał sobie że skoro "elita" to nie musi wchodzić.... ja tak myśle...

grzeg16
komentarz
komentarz

Ja się na tym forum zajerejstrowałem 9 dni po Puciku, to też powinieniem być emerytem, albo rencistą chociaż. :D

A na forum jestem prawie, że codzennie tylko czasami nie chce mi się pisać. :P

Gość
komentarz
komentarz
Ja się na tym forum zajerejstrowałem 9 dni po Puciku, to też powinieniem być emerytem

Nie chodziło mi o czas bycia na forum, a całokształt i wkład we wszystko, co jest z tym forum związane. Na forum jestem codziennie i codziennie staram się robić to samo, co na początku - pomagać innym. Nie wiem, czy mój ewentualny powrót do ekipy jest w ogóle możliwy i nie chodzi mi o moje chęci, ale o zdanie ekipy. Jeżeli dostanę propozycję powrotu, to jest dzisiaj to dość prawdopodobne. Moja sytuacja rodzinna jest w miarę ustabilizowanie więc mój powrót jest jak najbardziej możliwy. Ale to nie zależy już ode mnie.

WolfiK
komentarz
komentarz
Nie chodziło mi o czas bycia na forum, a całokształt i wkład we wszystko, co jest z tym forum związane. Na forum jestem codziennie i codziennie staram się robić to samo, co na początku - pomagać innym. Nie wiem, czy mój ewentualny powrót do ekipy jest w ogóle możliwy i nie chodzi mi o moje chęci, ale o zdanie ekipy. Jeżeli dostanę propozycję powrotu, to jest dzisiaj to dość prawdopodobne. Moja sytuacja rodzinna jest w miarę ustabilizowanie więc mój powrót jest jak najbardziej możliwy. Ale to nie zależy już ode mnie.

Chciałbym zwrócić uwagę naczelnych na tego posta od Pucia. :cisza: Ja jestem jak najbardziej za :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.