x-kom hosting

Linuks mint na raspberry pi3

dan6794
komentarz
komentarz

Z mumble nie korzystam ani ja ani moi znajomi. A co do tej dyskusji to pierwsza komenda mi nie działa: apt-get install git zlib1g-dev libsdl1.2-dev : Opcja linii poleceń "g" [z -get] jest nieznana. Patrzac dalej wget 198.154.101.186/RaspberryPI/qemudidi2.rar nie moge sie połaczyc z podanym ip.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Powyższe linie wpisujesz w zainstalowanym w Qemu Debianie.

 

Na chłopski rozum apt-get install git zlib1g-dev libsdl1.2-dev powinno działać. Masz komendę "apt-get" następnie co ma ona zrobić "install", po tym wypisane masz co ma zainstalować "git zlib ...".  

 

Cytuj

wget 198.154.101.186/RaspberryPI/qemudidi2.rar nie moge sie połaczyc z podanym ip.

Sprawdź czy masz połączenie z netem w Debianie, zrób ping do google.pl.

dan6794
komentarz
komentarz

Mam połączenie z netem tylko to ip z którego mam pobrać quemu odrzuca połączenie.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Może link jest już martwy. Spróbuj ten link: http://wiki.qemu-project.org/download/qemu-2.8.0-rc0.tar.bz2

Tylko, że to są zwykłe źródła.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.