x-kom hosting

Ethernet Gigabyte

gj88
komentarz
komentarz
Teraz, bemol911 napisał:

 

To już jest nieważne ;) ja chciałem tylko obalić twoją tezę że 

 

 

Torrent to nie tylko pobieranie, ale jednoczesne udostępnianie czesto tego co juz mamy legalnego lub nie!!!!

bemol911
komentarz
komentarz
Teraz, gj88 napisał:

Torrent to nie tylko pobieranie, ale jednoczesne udostępnianie czesto tego co juz mamy legalnego lub nie!!!!

 

Co ty bredzisz :D udostępniasz tylko to co w danej chwili pobierasz. 

gj88
komentarz
komentarz
2 minuty temu, bemol911 napisał:

 

Co ty bredzisz :D udostępniasz tylko to co w danej chwili pobierasz. 

Nie bredzę tylko 5 lat temu jakis tam program do torrentów sie instalowało i udostępnia domyslny cały katalog Moje dokumenty. Teraz może jest inaczej, nie wiem nie bawię się w to. Nie jestem w tym tak obeznany jak Ty kolego ;)

bemol911
komentarz
komentarz

Zostańmy jednak przy standardowych. niezmodyfikowanych klientach bo zawsze znajdzie się jakiś kolega kolegi który pobrał nie wiadomo co i później mamy takie efekty.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz
Cytuj

Ile wydal kasy, a raczej jego rodzice na adwokatów, posiedział za to 3 miesiące.

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Po pierwsze adwokatów nie potrzebujesz, bo złapali cię na gorącym uczynku i nie ma żadnej dyskusji. Przyznajesz się do winy, okazujesz skruchę, konfiskują ci komputer i to wszystko. Zapomnij o odsiadce, Polska to jeszcze nie Ameryka. Być może gdybyś handlował nielegalnym oprogramowaniem albo używał go w firmie, to konsekwencje były by sroższe.

 

Cytuj

Nie bredzę tylko 5 lat temu jakis tam program do torrentów sie instalowało i udostępnia domyslny cały katalog Moje dokumenty

Z tego co się orientuje musi powstać link torrenta do danego pliku, a następnie trzeba ten link rozprowadzać, by inni mogli go pobierać. To o czym mówisz, to może w programie DC++ było możliwe.

  • Dobra wypowiedź 1
gj88
komentarz
komentarz
17 godzin temu, MasterYoghourt napisał:

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Po pierwsze adwokatów nie potrzebujesz, bo złapali cię na gorącym uczynku i nie ma żadnej dyskusji. Przyznajesz się do winy, okazujesz skruchę, konfiskują ci komputer i to wszystko. Zapomnij o odsiadce, Polska to jeszcze nie Ameryka. Być może gdybyś handlował nielegalnym oprogramowaniem albo używał go w firmie, to konsekwencje były by sroższe.

 

Z tego co się orientuje musi powstać link torrenta do danego pliku, a następnie trzeba ten link rozprowadzać, by inni mogli go pobierać. To o czym mówisz, to może w programie DC++ było możliwe.

Widze, że jesteś Wszech wiedzacy prawie jak Bóg to ja się zamkne.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Okej :cfaniak:

politolog
komentarz
komentarz

Do autora tematu . Czy masz zainstalowaną aplikację/program LAN Optymalizator lub takowa w BIOSIE tej płyty głównej istnieje   ?

BaruEM
komentarz
komentarz

Problem się rozwiązał, po automatycznym update windowsa. Już wszystko gra, dziękuje za pomoc. Temat do zamknięcia ;)

PS. Postów na temat torrentów nie czytałem bo lekki offtop.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz
Dnia 25.10.2016 o 10:36, BaruEM napisał:

Odinstalowałem i zainstalowałem sterowniki z tej strony http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-ma790fxt-ud5p_10/download/

Nic nie pomaga, wersja Win 10 jest najnowsza i nie mam żadnych aktualizacji do pobrania.

hmmmm...

BaruEM
komentarz
komentarz

Sprawdzałem tego samego dnia co pisałem post czy jakieś aktualizacje są dostępne i nie było. Dopiero dwa dni później weszła.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.