x-kom hosting

hd tune

dzodzo
komentarz
komentarz

dobrze czyli dysk jest uszkodzony co teraz

1 lepiej będzie jak go odłącze

2 może być

3 na dysku nie przechowywać warznych danych

4 dysk może służyć jako dysk pomocniczy

dar55
komentarz
komentarz

1 zostaw

2 tak z pewną dozą niepewności

3 nie wolno

4 jako magazyn na pierdółki lub tempa

dzodzo
komentarz
komentarz

ale jeszcze mnie interesuje jeden szczegół który spotkałem po drodze gdy instalator Windows chciał utworzyć partycje więc szybko utworzyłem dwie C i H (H jest widziany a C nie ma) nie wiem czy dobrze kombinuje ale chyba dwie takie same nie mogą być czyli chodzi mi o C ? (teraz mam dwa dyski podłączone)

dar55
komentarz
komentarz

kombinujesz:D

jak masz dwa dyski to s;ve zmienie literki na pierwsze wolne i tak: master ma C,D, to slave E, F

po przełączeniu slave na mastera literki się zmienią na C, D

dzodzo
komentarz
komentarz

ok kombinujemy dalej 76346 MB = obszar nie podzielony na partycje - z tego obszaru spróbuję utworzyć jedną partycje sprawdzę czy przyniesie to jakieś zmiany

76346 MB utworzyłem jedną partycje wyszło jak zwykle czyli 31,4 GB porażka , nie polecam zabawy tym programem :( dar55 masz plusa z wytrwałość ,dysk do kosza ..

dar55
komentarz
komentarz

te , sprawdź zworkę na dysku czy nie masz ustwione na Capacity32 GB :D

dzodzo
komentarz
komentarz

zworkę mam ustawiona na slave :)

dar55
komentarz
komentarz

zmień na CS -cable select

i partycję jaką robiłeś ? format - zrób primary i NTFS

dzodzo
komentarz
komentarz

zmieniłem na CS w zakładce formatuj dysk pojemność zmieniła się do 74,5 gb system plików NTFS rozmiar jednostki alokacji 4096 bajtów i klikam formatuj

nie można sformatować tego dysku. zakończ działanie wszystkich narzędzi dyskowych i innych programów, które korzystają z tego dysku oraz upewnij się, czy w żadnym oknie nie jest wyświetlana zawartość dysku. wtedy ponów formatowanie.

dar55
komentarz
komentarz

:D no to huzia go na primary , xp do cdromu , tworzysz partycję w instalatorze i formatujesz ją bez instalki systemu , a nawet jak cię się wgra system to później rećznie go wywalisz do kosza :D

dzodzo
komentarz
komentarz

rozumie że mam zmienić zworkę na master (odpiąć dobry dysk ) i w instalatorze mam utworzyć partycje

dar55
komentarz
komentarz

tak - utworzyć i odrazu sformatować (pełne , nie szybkie)

dzodzo
komentarz
komentarz

na dziś koniec zabawy z dyskiem i nie wiem czy wracać do tej zabawy zaczyna się robić nudna poza tym i tak dysk nie będzie sprawny w 100% - pełne formatowanie dochodzi do 51 % i nic się dalej nie dzieje wiec chyba sie nie da sformatować

temat zamknięty !

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.