x-kom hosting

Zabawne historie wynikające z nieznajomości tematyki hardware itp.

jacksonowy
komentarz
komentarz

U mnie wujek wymyślił kiedyś pendrive na wi-fi... truł niemiłosiernie i w końcu zgodziłem się poszukać. Moje zdziwienie było niemałe, gdy znalazłem oferty i to w polskich sklepach. Musiałem przyznać mu rację.

  • Co? 1
  • 11 miesięcy później...

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Historia z wczoraj: Czyściłem kartę graficzną i wymieniałem pastę termoprzewodzącą, mówię mamie (jak coś mam 13 lat, więc mieszkam z rodzicami ;) ): "Nie zasuwaj teraz firanki bo usmarujesz ją w paście!" (robiłem to blisko okna ;) ) A mama na to: "A po co Ty tą pastę dajesz???"

 

Albo w sklepie elektronicznym:

Ja: Dzień dobry, czy są kable SATA?

Sprzedawca: A co to takiego?

Edytowane przez lucasio99
  • 1 rok później...
Gawel
komentarz
komentarz

Pamiętam do tej pory. Sąsiadka poprosiła mnie żeby spojrzał na jej komputer. Ciągle jakieś błędy wywala. Jestem u niej i mówię Pani wyłączy komputer, a ona wyciąga wtyczkę z gniazdka. Pytam się co Pani robi a ona że zawsze tak wyłącza komputer :)

  • 6 miesięcy później...
Gawel
komentarz
komentarz

Jeszcze sobie przypomniałem swoją historię po zakupie pierwszego PC. Po kilku dniach stwierdziłem że mam za dużo niepotrzebnych folderów i plików, więc zacząłem je masowo usuwać. Ale że nie przyniosło to zamierzone skutku to stwierdziłem że skompresuje cały folder C:/windows. Jak pomyślałem tak zrobiłem. Zabieg trwał całą noc. Jak się pewnie domyślacie komputer przestał całkowicie działać. Miał człowiek pomysły ;)   

  • Haha 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.