x-kom hosting

PortalPC

Gość
komentarz
komentarz

Widzę, że spodobał wam się mój pomysł.

Ja myślę, że przy forum z takim potencjałem można założyć swój portal.

Gość
komentarz
komentarz
W razie czego mam jeden na oku

A mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy? (Jakim portalem? błagam... byle nie mobo.pl)

Kamzilla
komentarz
komentarz

Fajnie mieć taki portal, robić testy nowego sprzętu oceniać itp.

marx
komentarz
komentarz

A ja nie podzielam tego optymizmu...

Bardzo ciężko bedzie sie wybić, "rynek" jest nasycony, a może nawet przesycony... sam zaglądam codzień na ok. 10 polskich portali o takiej tematyce. Musiałoby być to coś nowego, może nawet rewolucyjnego, żeby ludzie to zauważyli.

Ale życzę powodzenia, bo ze znanych mi polskich for o tematyce komputerowej to ma najlepszy klimat/atmosferę. Jeżeli udałoby się to przenieść na ten portal, to będzie "ciekawie". :)

Gość
komentarz
komentarz

Dobra, powstaje prosty portal, zasady - jeden artykuł na portal co półtora miesiąca, w przeciwnym wypadku +10% itd, itd... Zmotywuje ludzi. =)

Przecież każdy ma jakiś komputer, jakąś klawiaturę, myszkę, głośniki, nie? Można napisać o wszystkim, trzeba tylko chcieć.

localh0st
komentarz
komentarz

/jak coś to ja mogę zrobić layout/

Gość
komentarz
komentarz
Dobra, powstaje prosty portal, zasady - jeden artykuł na portal co półtora miesiąca, w przeciwnym wypadku +10% itd, itd... Zmotywuje ludzi. =)

Przecież każdy ma jakiś komputer, jakąś klawiaturę, myszkę, głośniki, nie? Można napisać o wszystkim, trzeba tylko chcieć.

Dokładnie Jackzor - mimo że może nie mamy jakiegoś super sprzętu to zawsze coś mamy i możemy ocenić , od ludzi dla ludzi :)

Gość
komentarz
komentarz
Dokładnie Jackzor - mimo że może nie mamy jakiegoś super sprzętu to zawsze coś mamy i możemy ocenić , od ludzi dla ludzi smile.gif

Dokładnie, przecież można chociażby podać wyniki swojego sprzętu w SuperPI/3dMarku czy PCMarku, poza tym ja, poza całym lipnym sprzętem, mam G5 - akurat na recenzję.

nitro07
komentarz
komentarz

mamy to czego nie mają inne portale - conajmniej dziesiątki chętnych userów do pisania artykułów dzięki temu portal był by bardzo 'bogaty" w artykuły

Gość
komentarz
komentarz

A więc pomysł jest i są chętni.

Teraz czekamy na odpowiedź admina no i ewentualne powstanie portalu

Gość
komentarz
komentarz

Ale przecież Necik już wam wszystko wyjaśnił - najpierw trzeba prostej nazwy domeny, później jakiejś grafiki, później newsmanów i sklepy które wypożyczały by sprzęt... dopiero wtedy można otwierać.

Gość
komentarz
komentarz

A po co sklepy? Wielu ludzi szuka recenzji "starszych" produktów (np. ja od dawna szukam recki Asusa P5GC-VM Pro, Asusa P5B-VM płyt dość starych) Na początku mógłby to być dział na forum np: "Recenzje i Artykuły" gdzie wrzucało by się swoje wypociny.

PS: mcickx moja szklana jest do połowy pełna, nie wiem jak twoja...

Gość
komentarz
komentarz

No to by mogło byc coś w stylu "mini recenzji" jak na in4. Ale nowy sprzet tez pasowałoby testować

PS: mcickx moja szklana jest do połowy pełna, nie wiem jak twoja...

? :blink:

Foq66
komentarz
komentarz

Ja moge zrobic grafike na strone,pisac newsy (np g5 refresh,razer lycosa,quad itp)

Fafu
komentarz
komentarz

ja jednak bym proponował zainstalować jakiś dodatek do IPB - portal... i tam były by te artykuły itp...

jak coś to moge napisać lub oddać te co mam artykuły o webmasterce.

Konsurk
komentarz
komentarz

Na początek nasze testy, potem gdy strona się rozwinie (w co głęboko wierzę), można myśleć o współpracy ze sklepem.(tak na marginesie, forum tak bardzo poleca apollo.pl to może....)

!@#RbK#@!
komentarz
komentarz

oczywiście wliczamy do tego download : ) można przekopiować posty z działu poradniki (za zgodą autora), a co do rozkręcenia najtrudniej nie musi być (opisy gg, podpisy na innych forach, opisy na programach np. DC++ jak ktoś używa, jeśli ktoś korzysta ze stron typu torrenty.org to w opisie torrenta może dodać link, istnieje również możliwość wstawienia linka innej strony w zamian za to, że oni wstawią,do jakiego kol wiek pliku .rar/.zip wystawianego na filefront itp. dorzucić plik .txt z linkiem) możliwości jest dużo wystarczy pomyśleć

Raxen
komentarz
komentarz

Pomysl niezly, na tym forum srednio sie rejestruje okolo 80-100 userow. Napewno ktos ma jakis nowszy sprzet. Komys zlozy sie pc i mozna poprosic aby zrobil test podzespolow.

Sam mam zamiar cos kupic, wiec moge cos nadziergac.

Przyda by sie dobra reklama aby zaistniec:)

Mozna by sprobowac nawiazac wspolprace z Apollo, proba nie strzelba.

!@#RbK#@!
komentarz
komentarz

ja mam nie najgorszy pc bede mogl cos wyklikac : ) ale najpierw PhotoShop : )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.