x-kom hosting

PortalPC

Gość
utworzono
utworzono

Hej.

Mam propozycję.

Ponieważ forum działa bardzo długo warto było by się pokusić o stworzenie portalu.

Przemyślcie to.

nitro07
komentarz
komentarz
warto było by się pokusić o stworzenie portalu.

jakiego portalu ?? rozwiń swoją wypowiedź.

Gość
komentarz
komentarz

coś w rodzaju tweaksa ;)

Gość
komentarz
komentarz

A co miałoby się znajdować na tym portalu? =/

Konsurk
komentarz
komentarz
A co miałoby się znajdować na tym portalu? =/

Przecież portal to strona internetowa.

Była by strona + forum.Na stronie wiadomości, jakieś teksty użytkowników itp.

Coś w stylu właśnie Tweaks, IDG, PCFormat.

Pomysł mi się podoba, lecz wszystko zależy od szefostwa.To kolejna rzecz do, po pierwsze zaplanowania, po drugie zrobienia, a po trzecie prowadzenia (systematycznie) i pilnowani

Gość
komentarz
komentarz

Pomysł bardzo mi się podoba.

"Kto się nie rozwija ten zostaje w tyle :D "

Konsurk
komentarz
komentarz

Trzeba mieć jeszcze zespół do redagowania.Języki obce (chyba przed. wszystkim angielski), aby z oficjalnych serwisów zbierać info.

necik
komentarz
komentarz

Najpierw to trzeba zdobyć dobą domenę dla takiego portalu :)

Gość
komentarz
komentarz

a może portalpc.pl ;)

A co do redagowania to użytkownicy by pisali a redaktor by tylko akceptował.

Konsurk
komentarz
komentarz

Chyba lepiej jak by był to zespół, czyli redaktor naczelny, z-ca redaktora, redaktorzy poszczególnych działów/dziedzin.Userzy mogli by nadsyłać swoje teksty do danego redaktora (zależy na jaki temat) który by to ewentualnie akceptował i publikował.

Wszystko zależy od naszej władzy forumowej ;)

grzeg16
komentarz
komentarz
Chyba lepiej jak by był to zespół, czyli redaktor naczelny, z-ca redaktora, redaktorzy poszczególnych działów/dziedzin.Userzy mogli by nadsyłać swoje teksty do danego redaktora (zależy na jaki temat) który by to ewentualnie akceptował i publikował.

mogę być redaktorem działu "internet" :P

Konsurk
komentarz
komentarz

My to rozmawiamy tak jak by to od nas zależało :/ Sory władzo

Poczekajmy na głoś rady :)

necik
komentarz
komentarz
a może portalpc.pl ;)

A może podawajcie nazwy domen które w tej chwili są wolne i możliwe do zarejestrowania :)

Przy okazji dodam że w grę wchodzi tylko .pl

Konsurk
komentarz
komentarz

A jak z serwerem sprawa?

necik
komentarz
komentarz

O serwer nie martwcie się, nie martwcie się się o to co kto będzie pisał, martwcie sie o dobrą domenę .pl

Konsurk
komentarz
komentarz

Na nazwa.pl jest wolny portal-pc.pl (0,90 zł + vat)

necik
komentarz
komentarz

Zapomniałem dodać, bez myślników oraz "e" lub "24" na początku / końcu domeny.

Konsurk
komentarz
komentarz

Może sitepc.pl?

Na domeny.pl wolna jest nazwa, vortalpc.pl - w końcu to jedna dziedzina, to wortal może być.

bizon11
komentarz
komentarz

Ktoś tu zapomniał dodać że dobra domena to nie gwarancja sukcesu

Do tego trzeba dobrej promocji ;] No i posiadania czegoś czego nie mają inni a z tym będzie naprawdę ciężko...

Konsurk
komentarz
komentarz

Myślę, że warto spróbować.

- forum będzie reklamowało stronę, dużo osób wchodzi i się rejestruje więc to już była by taka samo-reklama

- może jakieś testy przeprowadzane przez NAS.Większość nas z ma starsze PC, ale takich testów ludzie też szukają.( :) ja sam mam często po sztuce czegoś "nowszego" do przetestowania

- na początek MOŻE mały konkurs.Mógłbym "zasponsorować" go w małym stopniu.

Gość
komentarz
komentarz

Co do konkursu, to jak bedzie jakis to bedzie limit postow bo ostatnio zarejestrował sie kolo ktory mial 1 czy tam 2 posty, wygral głowną nagrode i tyle go widzieli...

A sam portal to dobry pomysł, ale pasowałoby sie dogadać z jakimś sklepem który udostępniałby sprzęt... Innej opcji nie widze.

snip91
komentarz
komentarz

Co do domenki... Ostatnio znalazłem ciekawą ofertę, znajomy znajomego (:D) zamawiał tam i podobno normalnie wszystko działa, a ceny... Po prostu praktycznie za darmo.

http://domenomania.pl/

Sam portal to ciekawy pomysł, tylko ciężko będzie to rozkręcić, bo jest spora konkurencja. A do tego trzeba mieć możliwość prowadzenia testów, a tego łatwo się nie załatwi. Ale nie traćmy nadziei ;)

lesny1993
komentarz
komentarz

Mieć nadzieję....

I niech w regulaminie zostanie dopisany punkt o obowiązku trzymania kciuków za portal co najmniej 2 godziny dziennie :D

Ale sam pomysł ciekawy powiem szczerze. Użytkownicy który piszą na tym forum (więcej niż tylko o swoich problemach) na pewno zajrzą na stronkę i powiedzą znajomym :)

Więc ja jestem ZA ;)

Zarov
komentarz
komentarz

Nie lepiej nawiązać współpracę z jakimś istniejącym portalem? W razie czego mam jeden na oku. My tam piszemy robimy tutaj im reklame a oni nam u siebie...

byku
komentarz
komentarz

Odradzam - zakupiłem u nich domenę w grudniu i do tej pory jej nie widziałem.
Nie lepiej nawiązać współpracę z jakimś istniejącym portalem? W razie czego mam jeden na oku. My tam piszemy robimy tutaj im reklame a oni nam u siebie...
Według mnie byłby to najprostszy i najlepszy sposób. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.