x-kom hosting

Podczas gry w CS Global Offensive FPSy spadają, gdy wejdę w smoke

Kabpl
komentarz
komentarz

Jakies propozycje jeszcze

GraczMMo
komentarz
komentarz

wyłącz defendera, w biosie wyłącz tryb turbo aby procek działał na 100% co to daje przy nagłym skoku obciążenia nie zaobserwujesz spowolnionego przeskoku z 1GHz do max 3,5 jakie obecnie posiadasz i sprawdź czy to wystarcza.

Kabpl
komentarz
komentarz

Mozesz mi znalesc jakis poradnik jak wylaczyc tego turbo bo nie chce za duzo grzebac 

GraczMMo
komentarz
komentarz

Znajdź opcje CPU a w tej zakładce powinien być turbo bust.

Kabpl
komentarz
komentarz

Dobra zmienilem ide sprawdzic 


Zmienilem i nic nie dalo :/ dalsze pomysly ? 

GraczMMo
komentarz
komentarz

aktualizacja direct x zainstaluj taki program jak advanced system care dokładnie główny program jak i ten odpowiedzialny za sterowniki driver booster nie instaluj tego od spamu przeskanuj

Kabpl
komentarz
komentarz

Robilem to juz nie pomoglo tylko zasyfilo mi kompa 


 Jakies propozycje jeszcze bo naprawde juz nwm co zrobic ;/

Noank
komentarz
komentarz

Ale co ty chcesz robić?

Masz 70 FPSów przez kilka sekund całej gry. Połowy z tego i tak nie jesteś w stanie zauważyć...

GraczMMo
komentarz
komentarz

możesz zamieścić zdjęcia z programu dodaj usuń???? oraz fote po restarcie gdy nic nie jest uruchomione interesuje mnie co posiadasz przy zegarku oraz z menadżera zadań


chodzi o mikro przycięcie mała zwieszak spadek płynności. coś takiego jak cs go ma to do siebie ze nawet jeśli nie widzisz 120k/s to gra się zdecydowanie lepiej niż przy 60 a łatwiej tłumaczyć po co oglądać filmy z blu ray'a czy tez full hd jak mamy avi i mpg.

Kabpl
komentarz
komentarz

Noank a czy ty grales kiedys w csa ze twierdzisz ze nie widac roznicy 60 a 100 fps widac i to duza plynnosc. Co do tych zdjec to nie wiem oco ci chodzi wyjasnij mi to jasniej i powiedz jak mam to ci przedstawic 

GraczMMo
komentarz
komentarz (edytowane)

Szukam czegoś co nie powinno być i ma wpływ zdjęcia walnij koma albo print screen wklej do painta, umieść gdzieś na jakimś serwerze wklej tutaj.

Kabpl
komentarz
komentarz

Ale czego ssa mam wkleic bo nie rozumiem ;/

GraczMMo
komentarz
komentarz

programów zainstalowanych w systemie dlatego wejdź do aplikacji dodaj usuń i prześlij co tam jest.

Kabpl
komentarz
komentarz

Jeśli oto chodzi to prosze :) 

1ss :http://imgur.com/a/0E3zs

GraczMMo
komentarz
komentarz (edytowane)

wejdź w panel sterowania nvidia w zakładce sli,surrournd, phys i zaznacz tam ( ustawienia Physx z cpu ) na gpu.

menadżer urządzeń i w zakładce gpu sprawdź czy nie masz tam takiego czegoś jak intel graphic.

Kabpl
komentarz
komentarz

nwm czy dobrze zrozumialem tutaj ss : http://imgur.com/a/lDOxc

GraczMMo
komentarz
komentarz

tak :P oraz w panelu nvidi ustal na sztywno co odpowiada za Physix

Kabpl
komentarz
komentarz

Nie rozumiem 

GraczMMo
komentarz
komentarz

W menadżer urządzeń kliknij na intel prawy przycisk myszy i wyłącz, w panelu nvidia ustaw tam model grafy czyli 650 zastosuj i uruchom ponownie kompa. odpal cs i testuj

Kabpl
komentarz
komentarz

Teraz zamiast 70 fps w smoke jest 80 ale mam nadzieje ze jeszcze cos wymislisz zeby chociaz to 90 w smoke bylo :)

GraczMMo
komentarz
komentarz

zainstaluj catzila zarejestruj sie i przeprowadź test w 1024x768 ciekawy jestem co wyjdzie w raporcie

Kabpl
komentarz
komentarz

Jak to juz zrobie to te wyniki gdzies sie zapisza czy mam zrobic ss ?

GraczMMo
komentarz
komentarz

wynik zapisz na kartce a będzie w jednej zakładce co można by poprawić aby wynik był większy.

Kabpl
komentarz
komentarz

Jest jeden problem bo na tym programie nie ma csgo 

GraczMMo
komentarz
komentarz

zainstaluj zarejestruj przeprowadź zapodaj

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.