x-kom hosting

[rozwiazany]karta graficzna do 400zł

Gość
komentarz
komentarz

można link do programu?? czy szukać??

juz znalazlem

możesz zrobic screena i wrzucic?? bo chce zobaczyc gdzie to jest bo chyba mam ale nie jestem pewnien

w testach ma 17:09 a e 15:43 tak?? mała róznica

borysek
komentarz
komentarz

człowieku twój procesor nie nadąży za kartą graficzną typu radeon hd3870 czy choćby nawet Gf8600GT ...

ktoś ci chyba wodę z mózgu zrobił z tym pentiumem. Nawet niepodkręcony E2140 jest o niebo lepszy od twojego P4

procesor to nie tylko taktowanie twój mógłby mieć nawet 20ghz ale i tak byłby mało wydajny w porównaniu do dual core oraz C2D... jak się boisz podkręcać sam to spróbuj kupić procesor już podkręcony np. http://allegro.pl/item325034297_intel_dual...z_18_02_07.html

kolejną kwestią jest ogromny pobór mocy co odbija się w rachunkach za prąd ;P

tyle z mojej strony

Gość
komentarz
komentarz

nawet jeden z doswiadoczonych uzytkownikow forum mi powiedzial ze moj p4 wystarczy spokojnie na 8800GS:) wiec raczej poslucham go:)

zobacz na testach jaka jest roznica malutenka co DC

chudy1523
komentarz
komentarz

tak czytam to i niedowierzam...p4 lepszy od dc? może i jest lepszy w aplikacjach,które wykorzystują jeden rdzeń w nowych grach zacznie Ci mulić...bo gierki ciągną już z dwóch rdzeni..na dzień dzisiejszy można śmiało np. powiedzieć że c2d jest lepszy od quad'a bo pare aplikacji na świecie wykorzystuje 4 rdzenie...większość 2....także przestań się kłócić ,że jest lepszy...

Gość
komentarz
komentarz

ale jakos przy grach mi sie nie tnie jak koledze kolega nie może zagrać w gry bo mu sie tacha a mi nie!!! lol2

Gość
komentarz
komentarz

Hymm.. a może ty mylisz procki bo nam NIE chodzi o Pentiuma D 9xx (np. 925 taktowanie 2*3GHz...) a o Pentiuma DualCore e21xx (np.e2140 taktowanie 2*1,6Ghz)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
nawet jeden z doswiadoczonych uzytkownikow forum mi powiedzial ze moj p4 wystarczy spokojnie na 8800GS:)

Jestem bardzo ciekaw, co to był za specjalista -.-

Gość
komentarz
komentarz

niee chce wypisywac bo bys sie zdziwił!! hehe(mod)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jedno słowo: lol. Oczywiście, 8800 GS ruszy przy takim procku, ale nie ma szans, żeby wyciągnął 100% wydajności... Chyba, że ten Pentium D by miał ponad 4 GHz ^^ Pentiumy 4 oraz D są lepsze w aplikacjach biurowych, do gier lepsze są Athlony 64 (jeśli mowa o porównywalnych modelach).

Gość
komentarz
komentarz
Hymm.. a może ty mylisz procki bo nam NIE chodzi o Pentiuma D 9xx (np. 925 taktowanie 2*3GHz...) a o Pentiuma DualCore e21xx (np.e2140 taktowanie 2*1,6Ghz)

o co tu chodzi???

ja mam pentium 4 3.06 najmocniejszy z rodziny p4

a kolega ma DC e2160 i przy grach sie jego komp tnie a moj nie:) o to chodziło??

FrogsterPL
komentarz
komentarz
ja mam pentium 4 3.06 najmocniejszy z rodziny p4

Skoro max 2*3,06 GHz, to masz Pentiuma D, a nie Pentiuma 4. Pentiumy D muszą mieć bardzo duże taktowanie, żeby mieć akceptowalną wydajność, poza tym biorą dużo prądu i się grzeją bardziej od innych procesorów.

Gość
komentarz
komentarz

niee ja nie mam pentiuma D tylko pentiuma 4 a co do sygny to jest inny komp podany bo mam ich 4 :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

To Pentium 4 tym bardziej nie wyciągnie 100% mocy z 8800 GS, nie masz się co łudzić.

Gość
komentarz
komentarz

już sam nie wiem kogo słuchać czy innych uzytkownikow i innych zaawansowancow czy ciebie:0

ja chce podrac tylko na wysokich w crysisa a pozniej zmiana procka:)

radka jakoś ten proc obsłużył

falcon1984
komentarz
komentarz

Igor, siejesz tutaj popłoch jak radziecki czołg :blink: Ze mną rozmawiał na GG i mu powiedziałem jasno, że ten Pentium jest wg. mnie gorszy od E2160 i będzie spowalniał grafikę. I, że jest gorszy powtarzałem kilka razy, a on dalej swoje. Potem się spytał czy jednak dałoby się na nim uruchomić 8800GS to powiedziałem, że tak, ale nie pozwoli na 100% (ani nawet w pobliżu) działać tej grafice.

Więc byłbym bardzo wdzięczny jakbyś przestał bzdury pisać, bo ci z deka co innego mówiłem... Kiedy ja ci powiedziałem, że wystarczy spokojnie Pentium do 8800GS ?? Powiedziałem, że pójdzie ale będzie spowalniał grafę.

Peace <_<

Gość
komentarz
komentarz

sorki Falcon ale nie o tobie mowa:) hehe

temat rozwiazany porsze o zamkniecie

janusz19
komentarz
komentarz
o co tu chodzi???

ja mam pentium 4 3.06 najmocniejszy z rodziny p4

a kolega ma DC e2160 i przy grach sie jego komp tnie a moj nie:) o to chodziło??

Pewnie twój kolega ma gorszą kartę albo mniej ramu a Ty może myślisz że sam proc to powoduje , może ma system niestabilny heh szczerze to mało mnie to interesuje ale jak patrze co piszesz to przychodzi mi jedna myśl ŻAL -.-

Gość
komentarz
komentarz

jego konfa

e2160

karty ge 7300gs i 7200gs cos takiego

ram 1gb

po formacie

moj 3 komp:

pentium 4

1536ram

karta 7300le turbo cache

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zakład, że koleś nie ma 3 kart graficznych (7200 GS, 7300 GS, 7300 LE TC)... Choćby miał najmocniejszą z tych 3 (7300 GS), to się nie dziwię, że każda jest wolniejsza od 8800, bo to straszne chłamy...

Gość
komentarz
komentarz

ale czytaj uwaznie on ma 7300gs i 7200 a ja mam 7300le turbo cache 512mb na vid

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie może mieć 7300 i 7200, nie czaisz tego? Choćby mógł mieć SLI, to do SLI trzeba IDENTYCZNYCH kart. Ma albo 7300, albo 7200.

Gość
komentarz
komentarz

niby ma dwie ale mowil ze 7200 i 7300 dwie gs moze ma ktorasz nich jedna to i tak powinien miec wydajniejszego tak stwierdzasz

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Na dobrą sprawę, to nie wiem, czy wydajniejszy jest 7300 LE TC, czy GS. Ale spytaj go, czy może nie ma po prostu 7200 GS...

Gość
komentarz
komentarz

nom ale czy nie powinien byc mocniejszy jego komp?? od ma go nowego z miecha jednego a ja okolo 17miechów

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie musi, jeśli karta jest słabsza.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.