x-kom hosting

[rozwiazany]karta graficzna do 400zł

janusz19
komentarz
komentarz

No radeon od PowerColor x1950pro do 400zł jak najbardziej.

Ale 8800GS kosztuje nie wiele więcej.. niecałe 440 w ulubiony.pl

http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&amp...647&u=33106

Gość
komentarz
komentarz

opłaca się ta karte brać od ASUSA?http://allegro.pl/item323677023_cena_rewelacja_asus_7900_gs_gwar_34_miesiace.html

do obydwu kompów dodaje karty

I komp:

procesor: Intel Pentium 4 3.1gHz

RAM:2GB ddr2

płyta:P5VD2-MP ASUS

zasiłka: Chieftec 450W

II komp w sygnie

Gość
komentarz
komentarz
I komp:

Za słaby procek, może rozejrzyj się za 7600gs.

II komp w sygnie

Co to za procek? Pentium D czy C2D?

Gość
komentarz
komentarz

Za słaby procek, może rozejrzyj się za 7600gs.

rozmawiałem z gosciem ze sklepu i pytałem czy warto wymieniac na c2d ten p4 powiedzial ze ten 3.1gHz pracuje jak c2d i ze nie warto wymieniac np cos z modeli e2160 itp ze na nie nie warto bo nie sa wydajniejsze od p4 3.06gHz (3.1gHz)

yoho
komentarz
komentarz

co do tego procka to ja bym namyslil. w sklepach kolesia ja nie wierze nigdy oni tam wiedza tyle co ja o astronomii. te duely saz pewnoscia lepsze (2rdzenie, i nie zapominajmy o podkreceniu)

Gość
komentarz
komentarz
rozmawiałem z gosciem ze sklepu i pytałem czy warto wymieniac na c2d ten p4 powiedzial ze ten 3.1gHz pracuje jak c2d i ze nie warto wymieniac np cos z modeli e2160 itp ze na nie nie warto bo nie sa wydajniejsze od p4 3.06gHz (3.1gHz)

:lol: Gdzie ty tego gościa znalazłeś? :D

Gość
komentarz
komentarz

tak mi powiedział ze nie ma sensu wymieniac na e2160 bo sa porownywalne wydajnoscia z moim p4 pamietaj ze to nie p4 ktory jest slabszy tylko jeden z najmocniejszych p4

Gość
komentarz
komentarz

Nie no bez jaj... tego twojego P4 rozłoży Athlon 64 3200+ (mowa o grach) który jest znacznie mniej wydajny od C2D...

P4 = dużo zmarnowanej energi + grzałka

Gość
komentarz
komentarz

:P+czw, 06 mar 2008 - 16:47--><div class='quotetop'>CYTAT(Ja :P @ czw, 06 mar 2008 - 16:47)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->P4 = dużo zmarnowanej energi + grzałka

+ mała wydajność + duża cena

Gość
komentarz
komentarz

teraz nawet rozmawiam z gościem który ma Q6600 i mówi ze nie widzi roznicy pomiedzy p4 poniewaz sa takie same tylko ze szybciej Q kompresuje (winrar)

Pytam czy PENTIUM 4 3.06gHz socket 775 (najmocniejsza wersja P4) jest gorsza od tych e2160 itp bo teraz mowia prawie wszyscy ze moj p4 jest lepszy pod jednym względem gorszy ze pobiera więcej produ niz te c2d :)

odpowiadają tylko osoby które wiedza a nie ci którzy nabijają posty

Gość
komentarz
komentarz

DC na pewno będzie wydajniejszy... a ta inwestycja także powina Ci się zwrócić w rachunkach za prąd...

janusz19
komentarz
komentarz
teraz nawet rozmawiam z gościem który ma Q6600 i mówi ze nie widzi roznicy pomiedzy p4 poniewaz sa takie same tylko ze szybciej Q kompresuje (winrar)

Ha Ha Ha pewnie kolega siedzi na necie i mówi że nie ma różnicy hahaa p4 to 1 rdzeń a wszyscy wiemy że co dwie głowy to nie jedna ;) p4 wystarczy Ci oczywiście do normalnej pracy , biuro itp ;) co innego jeżeli ten procesor UŻYWAMY ! wtedy DC nawet bez kręcenia za 200zł będzie lepszy

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wystarczy popatrzeć na FPS w grach, DC będzie lepszy, chociaż trochę.

yoho
komentarz
komentarz

praiwe wszyscy??? o to na niezlych kolesi trafiasz. kity ci wpuszczaja albo tak malo sie znaja. Ten DC bedzie lepszy, a jezeli ci on nei pasuje to se odluz

i quada kup, a nie jecz

janusz19
komentarz
komentarz

buah tak tak igor tak tak :)

Nie opłaca się kupywać 9600gt jak narazie. Lepiej dołożyć do 8800GT

Gość
komentarz
komentarz

co do procka to mowie szczerze!! Janusz a Ty sie znasz?? bo watpie wolal bym jakby ktos inny sie wypowiadal, nie obrazajac cię:)

tylko slyszalem ze zwykle pentiumy 4 sa mulaste

co do karty czemu tak sadzisz??

Gość
komentarz
komentarz

Igor zrozum my Cię nie okłamujemy... A sprzedawcy w sklepach się tak znają że głowa boli, wcisnęli by Ci Pentiuma D za 400zł "bo ma 2x3,6Ghz"!

janusz19
komentarz
komentarz
co do procka to mowie szczerze!! Janusz a Ty sie znasz?? bo watpie wolal bym jakby ktos inny sie wypowiadal, nie obrazajac cię:)

tylko slyszalem ze zwykle pentiumy 4 sa mulaste

co do karty czemu tak sadzisz??

Ilość postów nie mówi o tym czy ktoś się zna lub nie i nie muszę się produkować tu przed tobą. To forum i wyrażam swoją opinię , nie wiesz pewnie w czym jest wykorzystywany procesor i nie wiesz jak się je sprawdza , poza tym masz taki więc rozumiem że zaciekle go bronisz. Ale każdy Ci powie ze DC są lepsze.A w sklepach komputerowych wciskają takie kity aby tylko sprzedać jak najdrożej..

A karta 9600GT jest droga a wcale nie lepsza od 8800GT.

mis456
komentarz
komentarz

Na podstawie testów z chipa stwierdzam że DC jest wydajniejszy od pentiuma

Gość
komentarz
komentarz

akurat rozmawialem poza sklepem z gosciem(pracownikiem)

nie tylko mam p4 mam i DC

ja mowie o niepotkracanych prockach najmocniejszy p4 i zwykly e2160!!!:)

juz wiem jaka wezme raczej 8800GS bo inne sa nieoplacalne (ustalone po konfie z falconem)

albo zaczekam troszke i zobacze w tedy jakie beda

jakie chlodzenie polecacie na grafe bo kolega potrzebuje do 20zł

Gość
komentarz
komentarz

No wiesz ja bym troszkę poczekał (do premiery GF98x2) i za 450zł dostaniesz nowe 3870 (w ciągu 5 dni jego cena spadła z 590 na 550zł)

Co do CPU skoro masz DC i P4 odpal SuperPI i porównaj wyniki :P

Jaką ma tę VGA?

janusz19
komentarz
komentarz

e2160 nie jest taki zwykły , wyśmienicie się kręci i jestem w 100% pewien że lepszy jest od p4.

Co do karty to 8800GS od gainwarda to chyba najlepszy wybór pod względem cena/wydajność.

Gość
komentarz
komentarz

ja mówie o procku nie do krecenia. Zwykly procesor bez o/c. TEN I TEN jest bez o/c i ten p4 moim zdaniem wygrywa ale jak tam uwazasz:)

Gość
komentarz
komentarz
TEN I TEN jest bez o/c i ten p4 moim zdaniem wygrywa ale jak tam uwazasz:)

Wiem, że każdy chce chwalić się swoim sprzętem, ale mówiąc, że P4 jest wydajniejsze od DC to przesada...

Podaj wynik z SuperPi 1m. Moj niepodkręcony e2160 miał ok. 30s, a teraz 19s.

EDIT: Nareszcie coś znalazłe co ci prawdę powie, http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3333-17 , patrz na testy bez podkręcania (i tak wygrywa) i z podkręcaniem ( daleko w tyle).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.