x-kom hosting

myszka do gier..?

swiatek94
komentarz
komentarz

w sumie racja tylko trzeba takiego G5 wyłapać na allgero bo jakiejś promo cenie wtedy jest sens. S co powiecie na razer słyszałem że to bardzo dobra firma z myszkami tylko taka bez bajerów jedynie przyciski przy dużym kciuku i to wszystko ??

Edit : zauważyłem że G5 np Battlefield 2142 ma po boku jeden przycisk a nowy G5 ma dwa przyciski czym to sie różni co dają 2 przyciski a co jeden..?

karV
komentarz
komentarz

g5 w wersji battlefield to zwykły starszy model g5(taki pomarańczowy ;]), całkiem niedawno logitech wypuścił nową (czyt. odświeżoną) wersje g5, różni się ona kolorem(jest niebieska) oraz posiada ona jeden więcej przycisk funkcyjny, poza tym nie ma różnicy, więc raczej nie warto dopłacać

zmiana czułości w locie to genialna funkcja, na pewno sie przyda

sam wole logitecha od deathaddera, chociaż ten drugi też jest fajnie wyprofilowany, to mnie się klikały (zwłaszcz na początku) boczne guziki funkcyjne i plastik po bokach razera wg. mnie nie umywa się do gumy(??) jaką jest pokryty logitech, no ale to już kwestia gustu

ocena może nie być do końca obiektywna, bo na co dzień używam g5, a sporadycznie deathaddera

flubbi
komentarz
komentarz

a ja gram w crysisa na nowej myszczde laserowej A4tech,kosztuje kolo 60 zl i jest kilkakrotnie tansza niz podobne myszki firm logitech czy tez creative

http://znak.pl/index.php?prid=myoptA4X750Fire

jest bardzo dokladna a za ta cene dostajemy naprawde dobry produkt

wojciech14
komentarz
komentarz

Jak masz dużą łape to nie bierz tych A4-Tech. Ja mam X-718 i jest troche zamała.

swiatek94
komentarz
komentarz

a co powiecie o tej myszce Microsoft Sidewinder USB warta swojej ceny

cez428
komentarz
komentarz

To skoro A4tech kosztuje ok. 60 zł, a razer diamond jakieś 130-140zł jaka jest różnica?? Przecież A4tech ma czułość do 2500 DPi, a Razer 1800 DPi.

Ta różnica cen to tylko przez firmę, czy jak??

  • 2 tygodnie później...
DarthMail
komentarz
komentarz

Moim zdaniem najlepiej wziac myszę z dobrą rozdzielczością, On-The-Fly i pasującą idealnie pod łapę- Byłem w sklepie i wybierałem pomiędzy Logitechem MX a Razerem DeathAdderem- Razer wygrał. Jest po prostu perfekcyjny

Gość
komentarz
komentarz

Mam A4Tech x750 i ją sobie chwalę. Chcę wymienić ślizgacze na jakieś lepsze, seryjne nie są za dobre. Gram na rozdzielczości 1600dpi (w DSJ2 na 800dpi), a po windzie chodzę na 1200dpi. Jest w miarę precyzyjna i wygodna, dobrze leży w dłoni, ma ok. 12 cm długości. Nie jest to G7, którego już raz miałem w ręce w sklepie apollo, ale do ołnienia n00bów w CoD2 wystarcza. To, jak myszka działa w mojej dłoni można sprawdzić grając ze mną w CoD2.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.