x-kom hosting

myszka do gier..?

swiatek94
utworzono
utworzono

cześć mam takie pytanie mianowicie szukam bardzo dobrej myszki do gier mam myszkę ale za 20zł i to jest shit więc chce zmienić na pozadna i nie wiem jaką będę grał w COD4 , Crysis , UT3 i wiele innych co polecicie do 150zł

mis456
komentarz
komentarz

Bierz Razer Diamondback 3G

BArdzo dobra mysz, test masz na http://www.benchmark.pl/

piku
komentarz
komentarz

Dołączam się do poprzedników. Tylko Razery. Czułe, funkcjonalne i trwałe. I oczywiście żadnych wirelessów :)

swiatek94
komentarz
komentarz

a co powiecie o tej myszce Logitech MX518 w testach na Benchmark ta myszka wypadła najlepiej jakie jest wasze zdanie

Lucider
komentarz
komentarz

Już miałem ją zasugerować, ale nie mogłem znaleźć jej ceny i nie wiedziałem czy jest do 150zł, ale jak najbardziej warta uwagi :)

swiatek94
komentarz
komentarz

teraz dylemat albo Razer Diamondback 3G albo Logitech MX518

mis456
komentarz
komentarz

JEdna ja bym brał razera

Foq66
komentarz
komentarz

Wez rzera a pozatym mx518 jest drozszy od razera ( przynajmniej w komputroniku )

swiatek94
komentarz
komentarz

na alllegro ceny są takie same no może 20zł droższa jest logitecha myszka ale mi chodzi o to żeby była dobra mogę poświęcić te 30zł ale żebym sie nie zawiódł na tej myszce to co ten logitech będzie lepszy czy zostać przy razerze

piku
komentarz
komentarz

A czym tu się zawieść? Miliony graczy chyba się nie mylą :) Jedyne na co możesz tu zwrócić uwagę, to czy dobrze Ci w dłoni leży, czy dobrze się prowadzi, czy jest ergonomiczna. Myszki dla graczy to sprzęt precyzyjny, więc różnice techniczne są tu rzeczywiście niewielkie.

swiatek94
komentarz
komentarz

nie wiem czy czasem nie brać G5 budżet wzrósł do 200zł może inne myszki w tej cenie

mis456
komentarz
komentarz
ie wiem czy czasem nie brać G5 budżet wzrósł do 200zł może inne myszki w tej cenie

G5 to znakomity wybór. Sam ją mam. Jest szybka, ma bardzo dobre sterowniki i brak akceleracji wstecznej. Dostawała także wyróżnienia od wielu serwisów.

POLECAM!!

astrorek
komentarz
komentarz

Weź Razer-a Lachesis-a.

swiatek94
komentarz
komentarz

zależy do czego chcesz tą myszkę i ile masz kasy.Ale powiem ci że mi sie Creative wydawał zawsze z słuchawkami i głośnikami i nie myszkami więc raczej bym tego nie brałjedno mnie ciekawi bo jak oglądałem testy na benchmark G5 i MX518 to na jednym teście G5 był lepszy dużo lepszy a na drugim z tego roku chyba MX518 był lepszy o 6 punktów G5 miała 28pkt (precyzja i te inne)MX518 miała 34pkt

wojbalus
komentarz
komentarz

Ja powiem że pod zwględem wytrzymałości logitech jest lepszy. Upadł mi już na ziemie 8 razy (ach te wkurzające gry :D), wisiał na kablu i nic. A mój kolega kupił sobie razera. Nie rozwalił mu sie czy coś ale jakoś lepiej logitech mi w dłoni leży. Ale to już każdemu innaczej się podoba. w każdym bądź razie i to i to jest dobre (ale Logitech-a MX 518 mogę ci polecić bo ja go mam i jest EXTRA :D)

swiatek94
komentarz
komentarz

a wojbalus jest na tej myszce może tak jak na G5 że widzisz kiedy masz 1600DPI kiedy masz 1800DPI i kiedy masz 2000DPI ...?

wojbalus
komentarz
komentarz

Nie niestety. Nie ma również tych odważników co można sobie myszkę wyważyć. Ale za to jest tańsza. Kupisz ją za tyle: http://allegro.pl/item316840062_idealna_my...8_1600_dpi.html

Jakbyś się postarał to może znajdziesz 10,20zł taniej, np tu http://www.pixmania.com/pl/pl/95856/art/lo...p;CodePromo=oui

ale zauważ że w tym drugim koszty przesyłki są 34 złote. Więc to są tylko chwyty reklamowe. Tamten pierwszy jest w każdym bądź razie najtaniej na Allegro.

janusz19
komentarz
komentarz

Polecam Creative Fatal1ty , odważniki ma , szybka zmiana między 400dpi - 800dpi - 1600dpi. Dobrze na każdej powierzchni.

Poza tym dobrze leży w dłoni. 4 przyciski. jeden pod kciuk z boku myszki a drugi na jest położony obok prawego przycisku myszy , wygodnie i elastycznie polecam

karV
komentarz
komentarz

wg. mnie odważniki to pic na wodę

myszka lepsza, jak jest lżejsza.

ewentualnie mogą one służyć do wyważenia myszki, ale i tak przy dużych czułościach(bo chyba o takich tutaj mowaoO) podnoszenie myszy w grach jest zbędne...

swiatek94
komentarz
komentarz

dla mnie to też pic na wodę po co komu odważniki a myszkę chce wziąć MX518 albo DiamondBack 3g albo DeathAdder 3G i niewem jaka najlepiej jak bym mógł w locie zmienić czułość a to chyba wszystkie myszki mają sam nie wiem

janusz19
komentarz
komentarz

Nie prawda bo jest to wybieranie pomiędzy bardzo dokładnym celowaniem no i szybkości , lekkości.

Przydaje się graczom. Jeżeli gram w gry w których trzeba wycelować biorę 800dpi i 25g a jak chce polatać w quake 4 biorę 1600dpi no i 3.5g. Różnica jest.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.