x-kom hosting

Komputer sie uruchamia, szary ekran.

Youki
komentarz
komentarz

Tylko innym przewodem najlepiej, w sensie tak samo VGA, ale fizycznie innym

Adiemus
komentarz
komentarz

Tylko dlaczego widze ekran plyty glownej, wczytywanie, ale nie widze pulpitu...
Dobra. Dokladnie taka sama historia, na innym monitorze i innym kablu z ta roznica, ze wysypal mi sie bluescreen.

Youki
komentarz
komentarz

ylko dlaczego widze ekran plyty glownej, wczytywanie, ale nie widze pulpitu...

A próbowałeś tryb awaryjny uruchomić ? 

Adiemus
komentarz
komentarz

Tak, wrzuca jakies zmiany a potem wyskakuje, ze sa jakies bledy i zmiany wycofuje.
W tym oknie konfiguracji nie ma zadnych paskow czy cos... Czysty obraz.

Moze wina windowsa?
Teraz uruchomil sie w systemie awaryjnym. Widze pulpit bez zadnych artefaktow czy czegos.
Mam cos tu zrobic, w systemie? Sterowniki czy cos?

Youki
komentarz
komentarz

Jak masz możliwość to spróbuj uruchomić jakąś dystrybucję Linuxa w trybie LiveCD z Pendrive'a czy płytki. 

Adiemus
komentarz
komentarz

Nie mam. Teraz odpalil mi na 4GB normalnie, wszystko dziala jak powinno. Nie widze artefaktow, ani nic. Sprobuje wsadzic stare kosci.
Wgrywaja mi sie aktualizacje, co dziwniejsze. Mialem zalozone podczas tego procesu sluchawki i slyszalem jakies dziwne dzwieki, piski czy jak to nazwac. Moj komputer jest opetany.
Wgralem aktualizacje, odpalilem gre dla testu. Wysypaly mi sie paski na ekranie, zresetowalem komputer. Zawiesil sie na logo plyty glownej. Potem reset, i nie moglem uzyc klawiatury do zmiany trybu uruchomienja windowsa. Za trzecim razem odpalil normalnie. Moze sterowniki do karty czy cos?

Youki
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym też jest opętany ? :) 

Adiemus
komentarz
komentarz

Juz nie jest. Martwia mnie te pozostale kwestie. :/
Wgralem nowe sterowniki do karty, wciaz sypie sie czarny ekran po uruchomieniu jakiejkolwiek gry. I wrocily piski w sluchawkach.

Youki
komentarz
komentarz

Tak w ogóle BIOS masz aktualny ?

Adiemus
komentarz
komentarz

Nie sprawdzalem tego.
Jak mam to dokonac?
BIOS mam z 2012 roku.
Wchodze na strone producenta, co do mojej plyty glownej. Sa update z 2013 roku. I nie jestem pewien, ktore mam pobrac.
DOS/Instant Flash/Windows® czy moze wszystko?

Youki
komentarz
komentarz

DOS

Adiemus
komentarz
komentarz

Wgralem nowego BIOSa, wszystko bylo w porzadku. Gralem normalnie wczoraj. Dzisiaj uruchamiam, i znowu sie wysypuje. Nie rozumiem.
Wgralem tez nowy system, razem z biosem. Przez noc byly aktualizacje windows. I dzis znow po ponownym uruchomieniu komputera, wlaczam gre i sie zawiesza i nic nie moge zrobic.

Gość
komentarz
komentarz

Nie masz coś szczescia do tego PC xD

Co zostało naprawione a co dalej nie działa ?

Adiemus
komentarz
komentarz

Normalnie sie uruchamia, od wczoraj. Bez problemu. W pulpicie moge pracowac, filmy ogladac. Ale jak odpalam gre, chwile sie wczytuje. Zaraz zwiecha i musze resetowac. A wczoraj gralem normalnie.

Gość
komentarz
komentarz

A od przedwczoraj jaka róznica .Co sie wczesniej działo ?

Adiemus
komentarz
komentarz

Byly artefakty, nie uruchamial sie komputer, potem nie uruchamial z ramami, pozniej z GPU. Pozniej znow te gry.
Zrobilem reinstal systemu, nowy bios. Sterowniki i pobralem gry. Gralem normalnie, przez noc polecialy aktualizacje i dzis znowu problemy.
Ktos moze ma jakis pomysl co jest nie tak?:/

Gość
komentarz
komentarz

wez zgraj bios programem  gpu-z i wrzuć na upload

Adiemus
komentarz
komentarz
 
 
 
Mam nadzieję, że o to Ci chodziło...
 
A gdyby jeszcze raz zrobić format, i nie wgrywać żadnych aktualizacji Windowsa? 
Gość
komentarz
komentarz

Nie  o to xD

 

67_1275241177.jpg

Adiemus
komentarz
komentarz

http://speedy.sh/WBVqP/Pitcairn.rom

 

Zatem proszę. 

 

A co z tym formatem? Może to mieć jakieś znaczenie? 

Gość
komentarz
komentarz

Moze mieć ale na razie nie rób

Adiemus
komentarz
komentarz

Dobrze, a co tam w biosie piszczy?

Adiemus
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra, pobrałem i wgrałem...

 

Chwila prawdy.

Gość
komentarz
komentarz

probuj

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.