x-kom hosting

Zestaw do 5500

Merius
komentarz
komentarz

PCI 2.0 nie ogranicza karty, temat był wałkowany dużo razy. Jeszcze jakieś wyssane ciekawostki? Napisał, że i5 4460 ogranicza gtx 980ti co jest bzdurą. Można powiedzieć, że MOŻE ograniczyć, ale w na pewno nie w takim Wieśku, Syndicacie itp.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

To inaczej. W miejscach gdzie procesor będzie mocno dostawał różnica w klatkach będzie ogromna.


Chyba żadne z PCI-E nie ogranicza pojedynczej karty, jedynie różnica jest zauważalna przy SLI/Crossfirex i w szczególności przy 16x/4x

Tyoteysz
komentarz
komentarz

Dobra przepraszam za moje niedopatrzenie ale wybacz ta płyta główna pasuje do GTX 980 TI jak lamborghini do naszych dróg

Merius
komentarz
komentarz

Dalej nie podałeś odpowiedniego przykładu.


Karta z tą płytką trzyma się jedynie na slocie PCI, więc nie wiem w czym tkwi Twój problem Tymoteuszu.

Tyoteysz
komentarz
komentarz

A w tym, że nie kupuje się tak słabych płyt głównych do kompa za ponad 5000 zł (w kompie za 3000 zł się takich nie monutuje tylko w kompach do biura z Celeron'em). Gdyby zmieniły się jego upodobania i zaczął się bawić w rendering i potrzebowałby więcej niż 16 GB RAM to nie może. Dlaczego? Bo płyta obsługuję maks 16 GB. Chce mieć więcej niż 4 dyski? Nie może mieć bo płyta ma tylko 4 porty SATA, a w dodatku 2 z nich są w wręcz już przedpotopowym standardzie SATA II. Wymieniać CI dalej minusy tej płyty? A i do tego port PCI-E dla karty graficznej nie ma porządnej zapinki i cięższa karta może ją wyłamać jeśli ktoś by przez przypadek mocno uderzył kolanem w komputer

Merius
komentarz
komentarz

To są argumenty szukane na siłe. Wy składacie za 3100zł i5 4460 + r9 380 to co ja tu mogę dystkutować. Mówicie, że ramy dają fpsów i dostaje za to warny, śmieszne.

Gość
komentarz
komentarz

Lepsze jest i5 4460 z gtx 980ti i płytą główną za 190zł no nie Merius? Ja się boję co ty masz za zestaw komputerowy u siebie. Przeczytaj sobie to http://pclab.pl/art52167.html .

Merius
komentarz
komentarz

To się nie tyczy i5 4460 + gtx 980ti kolego mój drogi.

Tyoteysz
komentarz
komentarz

To się tyczy każdego zestawu

Merius
komentarz
komentarz

Na pewno nie i5 4460 + gtx 980ti. 

Gość
komentarz
komentarz

Ta, ja nie wiem jak procesor za 800zł jest kompatybilny z kartą za 2900zł.

Merius
komentarz
komentarz

Akurat tu jest tak, że ten procesor jest wystarczający do tej karty. A ten "wąskie gardło" będzie przy wszystkim :)

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Szukam zestawu który będę mógł podkręcić ewentualnie coś dołożyć w przyszłości. Komputer głownie pod gry koszt stacjonarki 5000-5500 + jakis dobry monitor pod niego.

W tej cenie masz i5 4460 + gtx 980ti + h81m p33 lub b85 (jak tu wolą tą płytę)

Przeczytałeś chociaż w ogóle co napisał autor ? idź wypisywać głupoty gdzie indziej.

  • Dobra wypowiedź 1
Merius
komentarz
komentarz

Wydawało mi się, że forum jest od pomagania :v (Przestań mnie warnować człowieku, bo widzę że trochę prawdy i dostajecie białej gorączki)

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

Wydawało mi się, że forum jest od pomagania :v (

Siejesz tylko zbędny ferment i do tego wprowadzasz ludzi w błąd wypisując przy tym farmazony. Nie masz bladego pojęcia w tym temacie.

 

Czy Ty wiesz w ogóle co robisz ? autor chce zestaw umożliwiający OC procesora, a Ty proponujesz po raz kolejny i5 4460+GTX 980TI na budżetowym chipsecie H81.

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Proponujesz mu Merius jakiś zestaw na 2 lata i co on ma potem zrobić? Prosi o zestaw z podkręcaniem a ty dowalasz 980Ti z 4460 i5 i dodatkowo jakąś niepraktyczną płytę główną?

Merius
komentarz
komentarz

D
Dobra, niech składa w takim razie i5 4690k + r9 390 i za 2 lata sprzedaje i kupuje coś pokroju obecnej rzeczonej r9. Proponując mu i5 4690k + gtx 970 robicie praktycznie to samo co ja w tej samej cenie.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
Dobra, niech składa w takim razie i5 4690k + r9 390 i za 2 lata sprzedaje i kupuje coś pokroju obecnej rzeczonej r9.
Wiesz chociaż w jaki monitor celuje autor, że tak kurczowo trzymasz się GTX 980TI ? tutaj nie poleca się niczego w ciemno, zdaj sobie z tego sprawę.
 

 
  • Dobra wypowiedź 1
Merius
komentarz
komentarz

To logiczne, że dałbym mu jakiegoś aoca jakbym składał. :)

Tyoteysz
komentarz
komentarz

Jezus Maria on się nie pyta jakie masz upodobania tylko czy wiesz jaki autor ma monitor

Merius
komentarz
komentarz

Autor poprosił o monitor również. :)

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
Wiesz chociaż w jaki monitor celuje autor ...

 

Szukam zestawu który będę mógł podkręcić ewentualnie coś dołożyć w przyszłości. Komputer głownie pod gry koszt stacjonarki 5000-5500 + jakis dobry monitor pod niego.
Fajnie, że wszyscy czytają.
Tyoteysz
komentarz
komentarz

a sorki nie zauważyłem tego

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Dlatego też zostawiłem wolny ~1000 bo nie zbyt się orientuję w temacie monitorów.

Merius
komentarz
komentarz

Monitor ma za 530zł. Reszta na gtx 980ti, i5 4460 i h8..tzn b85 ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.