x-kom hosting

dobra kierownica!

Vi$ta
komentarz
komentarz

Ta trzecia jest najlepsza

Bom-Bi
komentarz
komentarz

Ja jak bym miał wybierać kierownice to bym wolał dołożyć sobie i kupićto Troche kosztuje ale chyba wygrała jakiś konkurs w 2007 roku.

domin46
komentarz
komentarz

Miałem dzisiaj kupić ta http://allegro.pl/item326519311_logitech_d..._pc_gw24mc.html

ale w sklepie gościu powiedział że nie będzie działała na pc bo to kiera na ps2 i ps3.

Żeby ją kupić muszę mieć 200% pewności że ogarnie ją XP bo nie będę mógł jej zwrócić. Co ciekawsze że zainstalowaliśmy Logitech Gaming Software 4.6. Vista ją wykryła prawidłowo ale nie reagowała na żadne ruchy. Nie podpinaliśmy zasilacza.

Bardzo proszę o pomoc.

  • 1 miesiąc później...
andrzej2442
komentarz
komentarz

w sklepie mogą sobie mówić.... najlepiej sam sprawdź, a jak nie to oddasz - masz 4 dni na oddanie :).

A to prawda że do września ma ten g25 stanieć ?? Bo ja się już na niego czaję chyba z 1,5 roku :) jak w media markcie na sucho nim pośmigałem to powiem że wrażenia niesamowite prawie jak w trabancie :D.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.