x-kom hosting

dobra kierownica!

przemoso
utworzono
utworzono

Siema!

Postanowiłem kupić sobie kierownice do kompa, ale kompletnie nie wiem jaka wybrać. Może macie jakieś dobre modele. Maksymalny koszt to 200zl.

z góry dzięki!

Dyni@
komentarz
komentarz

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=307996708 - warto dołożyć, albo poszukać taniej. Jeśli nie chcesz dopłacać to Saitek R220 (bez FF), ale nie wiem co się stało i za bardzo nie ma ich w sprzedaży, trzebaby poszukać.

grubys
komentarz
komentarz

Również polecam tą samą ,Logitech robi dobre kiery sam taką mam tylko że trochę starszy model ale jest super :)

pozdro

Kubota
komentarz
komentarz

Zawsze w razie nagłego przypływu kasy możesz sobie kupić Logitecha G25 po jedyne 1000zł... ;/:P Jeżeli nie ta to według mnie ta bedzie dobra://www.sawicom.pl/logitechformulavibrationfeedbackwheel-p-10217.html

astrorek
komentarz
komentarz

Thrustmaster Ferrari. Może trochę droższa, ale bardzo dobra.

Kamik47
komentarz
komentarz

Ja powiem tak, bierz logitech albo manta ale tylko z FF - Force Feedbeck bo bez tego systemu to nic a nie kierownica ;]

Jak dysponujesz 800zl to kup http://allegro.pl/item308129549_logitech_g...na_swiecie.html

moje zdanie jest takie poczekaj do wrzesnia i ta kierka bedzie kosztowac 300zl ;]

sitol
komentarz
komentarz

powiem tak :) mam logitecha formula force EX od pół roku i jest piękna !! bierz jak już to tak logitecha, saiteka lub thrustmaster (ferrari z ff)

Dyni@
komentarz
komentarz

Jest drobna różnica w cenie :) Nawet nie drobna, ale fakt warto dać za nią tyle kasy, druga z najlepszych kierownic.

Kamik47
komentarz
komentarz

Miisza to jest shit, ja ci mowie poczekaj pol roku i kupisz wypasna kierownice za 300zl, Zadna kierownica nie daje ci 6biegowej skrzyni, tylko przod tyl... co to za skrzynia, zero realizmu ;] chyba ze tiptronic.. Ale mowie ci Zrobisz 1000x lepiej jak poczekasz te pol roku...

btw; jakie gry polecacie do kierownicy?:D

astrorek
komentarz
komentarz

Tak, poczekaj kilka miesięcy i dużo taniej kupisz Logitech G25 - to świetna kierownica. A gdybyś potrzebował jej teraz to kup Logitech MOMO Racing lub Thrustmaster Ferrari.

Kamik47 - np. TDU, NFS: Carbon.

Dyni@
komentarz
komentarz
btw; jakie gry polecacie do kierownicy?:D

GTR2, LFS.

merceli
komentarz
komentarz

a coś dla mniej wymagających.... chodzi o niedrogą fajerkę dla mojej córki ma 6 lat .lubi grać w samochodówki a i ja bym czasem pośmigał. czy warto na początek kupić coś taniego? czy od razu zainwestować w lebszy sprzęt?http://www.skapiec.pl/site/cat/72/filtr/_0...0_0_0_0_0_0_0_0 najlepiej coś do 100wki. ale jestem dośc elestyczny.

Gość
komentarz
komentarz

Moim zdaniem zainwestuj odrazu w jakiegos Logitecha jak masz kase... Bo te tanie kierownice nie mają płynnego zakresy skrętu tylko tak jak na klawiaturze (tzn albo jedziesz prosto albo max skręt). :P

merceli
komentarz
komentarz

a czy logitech każda ma płynny skręt? może jakaś propozycja bo nie jestem na bieżąco w temacie gier.ja grałem na atari teraz moja córka wymiata a ja sporadycznie

sitol
komentarz
komentarz

o nie ale gry mu poleciliście :D jak kiera to tylko simy :) wejdź na simracing.pl i poczytaj na ten temat :) inaczej mówiąc zainteresuj się tym :) a co do nfsów lubię w nie pograć :D ale na dłuższą metę są prze bajerzone :D

sitol
komentarz
komentarz

merceli absolutnie nie :)

to ma być z FF tylko i wyłącznie :)

w sumie jak byś bardzo chciał kupić kiere to mogę sprzedać za 150zł :) to tak nawiasem;]

merceli
komentarz
komentarz

no chce kupić.ale kompletnie sie na tym nie znam.trochę czytam o tym ale dla mnie to czarna magia,a nie chce kupić czegos i zaraz rzucić w kąt jako badziew.wolał bym nową. co to jest FF ?

Dyni@
komentarz
komentarz

Force feedback - wibra i takie tam inne pierdoły odwzorowywujące jazdę jak trudność skręcania ...

rcwawa
komentarz
komentarz

Ja polecam Logitecha Driving Force pro kierownica wypasiona mozna powiedziec, ze G25 tylko bez 6-biegowej skrzynki i sprzegla (a szkoda :P) u mnei spisuje sie znakomicie. Sprowadzilem sobie z ebay.com za 170zl z przesylka wiec warto.

sitol
komentarz
komentarz

bagish nie ma FF ta druga!!

ile jeszcze ludzi poda mu g***o?? :D

Formula force EX z tych tańszych z droższych DFP a z najdroższych G25

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.