x-kom hosting

Efekty Filmowe

Sean
komentarz
komentarz

co do adobe premiere to nie wiem...a co do sony vegasa to mozesz spokojnie sie rejestrować...mi klucz przysłali dopiero po 3 dniach --- wszystko za free

Gość
komentarz
komentarz

tazman ale adobe premiere jest w wersji trial ,co tam mozna robic w ogole? w tej wersji ?

Sean
komentarz
komentarz
tazman ale adobe premiere jest w wersji trial ,co tam mozna robic w ogole? w tej wersji ?

zapewne wszystko...tylko są ograniczenia czasowe jak np. w Ulead Video Studio :)

Gość
komentarz
komentarz

a bd mozna zrobic filmik np 5minutowy ?

Kinqua
komentarz
komentarz

Ej powie mi ktos o co chodzi z tym komunikatem???

bĹÄd.JPG

post-7985-1202401206_thumb.jpg

Sean
komentarz
komentarz

http://pl.wikipedia.org/wiki/SSE2 :) moze masz procka co nie obsluguje tej instrukcji SSE2 nie wiem czy da sie cos z tym zrobic

tabun69
komentarz
komentarz

a możliwości kluczowania są wręcz fantastyczne, doinstaluj after effect
Co masz na mysli? Ja kiedys robilem z chrom key na uleadzie i efekt nie byl moze jakosciowo swietny ale nie bylo najgorzej..Jaka jest wiec roznica. I z czego piszesz miales cos do czynienia z adobe after effect.(ja pracuje na wersji7) mialbys moze jakis tutek z tym. Bo trudno mi sie polapac w tym na poczatku, a jest to wersja trial wiec czasu mam malo.. I drugi problem. Nie mam tam glosu w tym programie, tz. glosu z filmu a nawet z mp3 ktore do tego podkladam.Ktos wie jak mozna by temu zaradzic?
Ej powie mi ktos o co chodzi z tym komunikatem???
polecam Ci ulead 10. jest naprawde fajny program i latwy w obsludze, a pozatym nie jestem pewien czy poradzilabys sobie z tym premierem, nim tak odrazu..
Sean
komentarz
komentarz

ulead 10 może i jest dobry ale nie spełni jej oczekiwań...a co do adobe z czasem by opanowała obsługe (poradniki itp)

Kinqua
komentarz
komentarz

Co ty se żarty robisz? nie ma takiej opcji że nie opanuje! a po 2. to da się cos zrobić z tym błedem który mi wyskakuje? (Ten ulead 10 lepszy chociaż od movie makera?)

Sean
komentarz
komentarz

ulead tak :) ... ma tylko gorsze przejścia video ale jest bardzo fajny :) wszystkie moje filmy na yt prawie były robione w UVS

Kinqua
komentarz
komentarz

ma jakieś fajniejsze efekty od tego movie makera?

tabun69
komentarz
komentarz

ma duzo efektow.zalezy kto ma jakie dodatki do tego. program calkiem przyzwoity

Sean
komentarz
komentarz
ma jakieś fajniejsze efekty od tego movie makera?

ma troche fajnych opcji :) można nadpisać tekst z fajnym przejsciem czego WMM chyba nie posiada :)...posiada wszystko czego potrzeba do stworzenia dobrego filmiku :)

Kinqua
komentarz
komentarz

Dobra mam tylko jeszcze jedno pytanie, czy da się cos z robić z tym błędem który mi wyskakuje poczas instalacji adobe premiere?

Gość
komentarz
komentarz

sean a jak to jest z vegasem? rejestracja itp ? chcialbym w nim zrobic filmik 5minutowy jakis zajeee ,da rade?

Sean
komentarz
komentarz

jak sie zarejestrujesz to kod dostaniesz napewno ... ale co do zajee...filmiku to nie wiem :) ja po pierwszym uruchomieniu go wyłączyłem :) najwiecej działam w ulead video studio i movie maker ... pogadaj na temat filmikow w tym vegasie z ryanem :) pozdrawiam

MateuszRyaN1990
komentarz
komentarz

No juz sobie pogadaliśmy conieco mu wytłumaczyłem...dlatego prosze admina o zamkniecie tematu :)

tazman
komentarz
komentarz

Zamykam w takim wypadku

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.