x-kom hosting

Efekty Filmowe

Kinqua
utworzono
utworzono

Witam. Czy jest jakis program(drmowy albo trial z netu) , w którym można by było np. : jesli cos jest nagrywane na niebieskim tle, ustawic ten kolor na przeźroczysty a obiekt ruchomy który nie był niebieski podstawic pod jakis inny podkład, np, jakis obrazek?? Hellp mi potrzebuje takiego, dziekuje z góry :)

Sean
komentarz
komentarz

na rózowy sie da...troche Cie nie rozumie...zobacz windows movie maker (poszukaj w akcesoriach) ...zobacz tez ulead video studio i sony vegas...pozdrawiam Cie gorąco

Kinqua
komentarz
komentarz

Hmm w movie maker sie nie da... a nie rozumie, jak to na różowym sie da? Chdzi mi o to żeby jakis kolor w filmie np.rózowy czy jakiś tam ustawic na przeźroczysty i żeby dało sie tam podstawić jakis obrazek czy cos w tym stylu, a obiekt który nie był by różowy pozostał by na tym obrazku ( film) :)

Sean
komentarz
komentarz

czy ja Cię dobrze rozumiem...chcesz uwidocznic dany obiekt czy o co ci chodzi ?

Kinqua
komentarz
komentarz

Chce zrobic tak, żeby jakis obiekt filmu stal sie przeźroczysty że można by było pod to przeźroczyste miejsce podłozyć jakąś inna grafike, czy film..

MateuszRyaN1990
komentarz
komentarz

Wiesz co takie na prawde bajery z filmem i animacjami to masz Adobe After Effects. Ale chyba wiem o co ci chodzi. Sony Vegas ma takie możliwości. Jak zdecydujesz si ena tego Sony Vegasa to podesle ci tutaj tutka z opisem jak zrobić ten efekt co chcesz...mam go na kompie :) Pozdro

Gość
komentarz
komentarz

moglbys podeslac mi go??

Sean
komentarz
komentarz

ja też bym poprosił...ja zawsze pracowałem na UVS i windows media player -- nawet mi sie podoba...ale jak mowisz ze sony vegas to sie skusze :) Kinqua masz sp2 ... wymagany do sony vegasa...stąd możesz go sciagnąc (o ile sie nie myle ma on jakies ograniczenie czasowe) ---> http://www.dobrepliki.pl/Download-Plik-157..._Movie_8_0.html

Kinqua
komentarz
komentarz

O wielkie dzieki, MateuszRyaN1990 podeślij mi jak to zrobić , bo nie wiem dokładnie! Sean : Nie wiem o co ci chodzi z tym sp2 , ale sciagam to , to jest ten cały sony vegas czy to tylko jakaś wtyczka?

Sean
komentarz
komentarz

hehe...Jest to zestaw aktualizacji bezpieczeństwa i nowych funkcji dla systemu operacyjnego oraz aplikacji. :)http://pl.wikipedia.org/wiki/Service_Pack tu masz więcej informacji na ten temat :) byc moze twoj system juz to ma...aby to sprawdzic prawym przyciskiem myszy klikasz na "Mój komputer" i zakładka ogolne :) bedzie pisalo w informacjach o systemie...pełna nazwa to Service pack 2...pozdrawiam

edit: slyszałem ze sp2 należy instalowac odrazu po zainstalowaniu windowsa xp (może wywołac drobne komplikacje) ale ja tak tylko slyszalem moze ktos to potwierdzi

tazman
komentarz
komentarz

żaden program z tych co wymieniliście się do tego nie nadaje tylko jest jeden Adobe Premiere, ma możliwość kluczowania czyli kombinacji blue screenów, niesamowite możliwości

Sean
komentarz
komentarz

no też mi sie tak wydaje ze oczekiwan jej nie spełni...sam musze z ciekawosci zobaczyc tego Adobe Premiere...pozdrawiam

Kinqua
komentarz
komentarz

Ach Adobe Premiere ściągnełam to i wogule to nie chce się nawet zainstalować bo mam tylko 768 MB Ram :/

Sean
komentarz
komentarz

Wymagania systemowe:

- Procesor Intel Pentium 4 1.4GHz z DV (dla HDV Pentium 4 3.4GH, lub dual Intel XeonT 2.8GHz ; Dla procesorów AMD z SSE2)

- 512MB RAM dla DV; 2GB RAM dla HDV i HD

- 4 GB wolnego miejsca na dysku

- Napęd DVD-ROM (nagrywarka DVD niezbędna przy eksporcie do formatu DVD)

- Monitor pracujący z rozdzielczością 1280x1024

wiec powinno chyba działac :) jak nie działa to niestety chyba musisz sie zadowolic programikami wyżej wymienionymi ....pozdrawiam ;)

Kinqua
komentarz
komentarz

Eno co jest, mi pisało w wymaganiach że potrzebne jest 1GB ram...

pppr.JPG

post-7985-1201979735_thumb.jpg

MateuszRyaN1990
komentarz
komentarz

No sorki że tak długo nie odpisywalem ale neta nie miałem...na kompie nie znalazłem tego tutoriala bo robiłem formata...ale na szczęście ściągałem go z youtuba także podesle wam linka...na 90% to jest ten tutorial ale zabardzo nie pamiętam. On jest ogolnie poświęcony sony vegas ale gdzieś w połowie powinno byc to co szukacie...na 90%.Filmik ma 45minut takze miłego oglądania i nauki.

tak btw mogłbym wam podesłac tutaj linki do vegasa 8 (male wymagania a najnowsza wersja) ale nie wiem czy nie dostane warna ;]

BO nie wiem czy w trialu znajdziecie odpowiedni Plug-In do takich operacji :P Jak moge to mi napiszcie ;P

http://pl.youtube.com/watch?v=M5-uXHPemwo

Kinqua
komentarz
komentarz

E no z kąd mam sciągać z tego adobe premiere, jak sciągam z jakiejś strony to za 160 godzin mi się pobierze :/ ja ni moge tyle czekać :/

MateuszRyaN1990
komentarz
komentarz

Wątpisz w możliwości Vegasa ^^ A szkoda ;] Pozdro

tazman
komentarz
komentarz

Ja wątpię, gdyż dodatkowo zajmuje się tego typu rzeczami, miałem wiele programów i uwierz mi ani Vegas, ani Pinacle studio, ani nawet ulead nie potrafią tego co adobe premiere, a możliwości kluczowania są wręcz fantastyczne, doinstaluj after effect, albo borisa FX i zobaczysz jak potrafi śmigać

MateuszRyaN1990
komentarz
komentarz

Nie wiem...szczerze nie bawiłem sie nigdy adobe premiere :P Ale zainstaluje...jakie to ma wymagania? ;> jak 1GB ram to odpada xD

Sean
komentarz
komentarz

wersja PRO 2.0 512 MB a wersja PRO CS3 1 Giga ;/ mi tez moz nie odpalic ta druga opcja

Kinqua
komentarz
komentarz

No fajnie, jak vegas pobiore to chce on mi sie gdzieś rejestrować, a adobe premiere 20 godzin sie bedzie sciągał...........

MateuszRyaN1990
komentarz
komentarz

Jaka rejestracja ;]

Tak btw...do takich modyfikacji filmu szukałaś darmowego programu? ;>:D Nieźle

Kinqua
komentarz
komentarz

No nie powiedziałam że darmowego! Ale ściagnełam adobe premiere 2.0 to znów pisze coś o procesorze...o co chodzi !!!!! Ja mam pecha! Coś takiego, nawet sie nie zacznie instalowac..:

bĹÄd.JPG

post-7985-1202328386_thumb.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.