x-kom hosting

Antec vp 500w

Misiex11
komentarz
komentarz

Jaki to dokładnie zasilacz ? Marka i model ? 

Jaka karta graficzna ?

Od poczatku .... Zamowiłem http://www.morele.net/zasilacz-antec-vp-500-500w-632748/ taki zasilacz oraz karte graficzan r9 280 od gigabyte , okazało sie ze zasilacz nie ma wejsca pci-e 8 pin a ma jedynie 6 pin i to tylko jedne ... Pisałem u was na forum i okazało sie ze jakis uzytkownik napisał o wersjach tego zasilacza http://www.komputronik.pl/product/192412/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Antec_VP_PC_500W.html i on ma 2x 8 pin 6+2 ...

Ale przypomniałem sobie jak wpadłem na ten zasilacz . Morele ma swoj Kanał na yt morele.tv . Na ich kanale zostałukazany filmik o komputerze za 2500 zł . W tym zestawie został ukazany owy zasilacz asus r9 270x któy wymaga podłaczenia 2x6pin ! , wiec ja zapytałem sie jakim on cudem to zrobił a on odpowiedział:

-Zasilacz w nowej wersji ma 2x PEG 6-PIN

Moi drodzy co to za złacze PEG ?

Jak mozile ze w starej wersji jest tylko 1 pci-e , w komputroniku 2x 8pin a "nowej wersji" 2 x6 pin (to co podał kanał morele)

Help :mur:

Misiex11
komentarz
komentarz

Tak jak wyzej , ma ktos lub miał go ?

Misiex11
komentarz
komentarz

Hdd to? Z molex tez mozna?

kml700
komentarz
komentarz

Dwie końcówki podłączasz do molexa a tą jedną do grafiki .  :gobi:

Misiex11
komentarz
komentarz

Myślę nad tym ale słyszałem że lubią się spalac ..

kml700
komentarz
komentarz

Najlepsza opcja to zmiana zasilacza na odpowiedni . 

Propozycje podałem wyżej . :gobi:

Misiex11
komentarz
komentarz

Jak zamowilem ... A wydajnoscia beda sie roznily?
A co to za złącze PEG?

kml700
komentarz
komentarz

Zamówiony zasilacz przez internet możesz odesłać , masz na to 14 dni .

I potem zamawiasz to co ci podałem wyżej . 

Jeśli  nie to zamawiaj przejściówkę i też będzie działało . 

rafalluz
komentarz
komentarz

Chodzi o to, że on już zamówił ten zasilacz, ale nie sprawdził wcześniej, czy ma odpowiednie okablowanie do karty R9 280.

 

W każdym razie odpowiedź na to już dostał. Są dwie rewizje, jedna ma odpowiednie okablowanie, druga nie. Miał się zapytać moreli, którą dostanie. Sądząc po kolejnym temacie na forum, tego nie zrobił...

Misiex11
komentarz
komentarz

Bez powodu mogę odesłać ?

Oldek
komentarz
komentarz

Do tych 14 dni - tak.

Misiex11
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrobilem tak jak napisalem w innym temacie .na kanale yt ukazal sie ich film o zastawie komputerowym i byl tam ukazany antec vp 500 ... On podlaczyl tym zasilaczem asus r9 270x i pytalem sie jak on to zrobil
On odpowiedzial mi ze w nowej wersji dodali czy jest 2x Peg 6pin do czego sluzy te zlacze i czym one sie rozni od pci-e ?

Edytowane przez Misiex11
Misiex11
komentarz
komentarz

I co miałbym napisać że Poprostu nie ma takiego złącza jakiego chciałem ?

Youki
komentarz
komentarz

Napisz tylko, że chcesz zwrócić i tyle. Nie musisz podawać powodu.

Misiex11
komentarz
komentarz

Do czego zlacze i peg 6pin się wykorzystuje

rafalluz
komentarz
komentarz

Wtyczka PEG to inaczej wtyczka PCI-E.

tluk
komentarz
komentarz

To po prostu inne oznaczenie tego samego :) To złącza do zasilania karty graficznej (wydajniejsze karty wymagają podłączenia dwóch takich wtyczek z zasilacza a czasem i trzech).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.