x-kom hosting

Antec vp 500w

rafalluz
komentarz
komentarz

Jest. Nawet 3 wg specyfikacji.

Misiex11
komentarz
komentarz (edytowane)

A czy w gigabyte r 9 280 sa przejsciowki z malex na pci-e 8pin , moglbys mnie upewnic?

Edytowane przez Misiex11
rafalluz
komentarz
komentarz

Sprawdź, czy masz rewizję z jedną wtyczką PCI-E, czy z dwoma. Jak z dwoma, to żadne przejściówki nie są potrzebne i problem z głowy.

 

Jak z jedną, to nie poręczę, bo jak? Skąd mogę wiedzieć, z jakiego źródła kupujesz kartę? Może nówka sklepowa, może używana sama karta, bez wyposażenia?

Misiex11
komentarz
komentarz

Sprawdź, czy masz rewizję z jedną wtyczką PCI-E, czy z dwoma. Jak z dwoma, to żadne przejściówki nie są potrzebne i problem z głowy.

 

Jak z jedną, to nie poręczę, bo jak? Skąd mogę wiedzieć, z jakiego źródła kupujesz kartę? Może nówka sklepowa, może używana sama karta, bez wyposażenia?

Kupuje nowa ...


Chyba sa , czyli moge przez molex podlaczyc te praejsciowki... i bedzie tak samo dzialal jak przez nor. Kable pci-e?

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie, nie będzie tak samo działał, jest ryzyko uszkodzenia pinów/przewodów.

 

Już pisałem, że jeśli zasilacz ma dwie wtyczki PCI-E (a nowa rewizja je ma), je podpinasz i nie używasz żadnych przejściówek.

Edytowane przez rafalluz
Misiex11
komentarz
komentarz

Ale czytalem ze nie spali ja na dwoch molexach....

Misiex11
komentarz
komentarz

Czym moze byc to spowodowanie?

Misiex11
komentarz
komentarz

Witam , Odrazu mowie ze nievwiem czy w dobrym dziale pisze.

Podlaczal ktos kiedys swoja karte graficzna przez przejsciowke molex-->pci-e 8pin?

manieq_89
komentarz
komentarz

Tak i nawet działała.

Misiex11
komentarz
komentarz

Tak i nawet działała.

Bardzo obciazasz karte?

manieq_89
komentarz
komentarz

To było już jakiś czas temu. Podłączyłem gtx 650 przez przejściówkę do kiepskiego zasilacza modecom feel iii. Grałem na tym cały czas i był ok. Generalnie nie poleca się stosować przejściówek ze względu na możliwość przepalenia styków, ale ja nie miałem zamiaru wymieniać wtedy zasilacza. Jaką kartę graficzną chcesz tak podłączyć i do jakiego zasilacza?

Misiex11
komentarz
komentarz

Antec 500w do gigiabyte r9 280 


Up

manieq_89
komentarz
komentarz

Posiadasz już tą kartę i zasilacz?

Misiex11
komentarz
komentarz

Nie , w pon lub wt powiny byc czesci...

manieq_89
komentarz
komentarz

Jak podłączysz przez przejściówkę to wszystko będzie działać, tylko zawsze będzie istniało ryzyko przepalenia styków. Tak więc robisz to na własną odpowiedzialność.

Misiex11
komentarz
komentarz

Ok,up


A jezeli podlacze do zasilania karte to bedzie jakas roznca mi.n kblem nor.pci-e a ta przejsciowka?

rafalluz
komentarz
komentarz

Styk na złączu jest niewystarczający względem przepływającego prądu. A 280 pod obciążeniem potrafi pobrać nawet 200W...

rafalluz
komentarz
komentarz

Ale po grzyba chcesz podłączać przejściówkę, jeśli zasilacz będzie miał 2 wtyczki PCI-E?

 

Zresztą dlaczego nie dopytałeś się przed zakupem? Sklepy internetowe mają generalnie takie możliwości. Na pewno lepsze to niż brać kota w worku... Ale nie moje pieniądze...

Misiex11
komentarz
komentarz

Tylko ze zamawialem na morele i pisze ze jest tylko 1 kabel na pci-e 6pin...


To wiec jedank przejsciowka co nie?

Youki
komentarz
komentarz

ylko ze zamawialem na morele i pisze ze jest tylko 1 kabel na pci-e 6pin...

Napisz do nich i się dopytaj co mają aktualnie na magazynie.

Misiex11
komentarz
komentarz

Napisz do nich i się dopytaj co mają aktualnie na magazynie.

sklep morele ma swoj kanal na yt . Tam byl filmik kompute do 2.500zl . Byl tam zasilacz antec 500w ten co zamwowilem , na filmiku bylo ukazane ze karta graficzna asus r9 270x byla podlaczona 2x6pin a zasilacz ma 1x6pin . Zapytalem sie jak on to zrobil i odpowiedzial mi ze w nowej wersji jest  2x PEG  6pin wgl co To Za Zlacze? 


Up
Misiex11
komentarz
komentarz

Sprawa wygląda następująco zasilacz ma jedno złącze pci-e 6 pinowe moja karta graficzna wymaga jeszcze jedno 8 pinowe . W nowej wersji zasilacza zostalo zamontowane 2X PEG 6 PIN , jakie to jest zlaczei czym sie rozni od pci-e 6pin?

kml700
komentarz
komentarz

Jaki to dokładnie zasilacz ? Marka i model ? 

Jaka karta graficzna ?

Gość
komentarz
komentarz

Jeli masz w zasilaczu 2 x 6pi a potrzebujesz 2 i 8 pin to sa przejsciowki z 6 pin na 8

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.