x-kom hosting

Pierwsza konfiguracja routera TD W8970

antonex
komentarz
komentarz

Szukaj problemów w systemie, robiłeś restart systemu? Tu wszystko jest ok.

  • Dobra wypowiedź 1

sayis
komentarz
komentarz

No dobra, popróbuje sam od nowa. Dzięki wielkie.

Krychowy94
komentarz
komentarz

Witam, 

Mam podobny problem z tym samym routerem tp link td-w8970 tylko, że u mnie problem polega na tym, że nie mam wcale dostępu do internetu na komputerze próbowałem robić tak jak jest pokazane na stronie http://tplink-forum.pl/faq-konfiguracja-tp-link-a/w8970-jako-router-dsl-z-portem-wan/ale niestety przy kroku nr.5 i kliknięciu "Save" mieli, mieli kilka minut po czym wychodzi strona niedostępna i podczas tej konfiguracji nie mam podpiętego modemu z upc tylko tak jak jest pokazane tam na stronie czyli do wejscia "Lan2" mam podłączony kabel z internetem połączony prosto z komputerem. 

politolog
komentarz
komentarz

podczas tej konfiguracji nie mam podpiętego modemu z upc

Jezeli masz jako operatora UPC jego modem musi być podłączony . 

antonex
komentarz
komentarz

Podłącz się bezpośrednio pod modem od UPC i daj obrazek z ipconfig /all kiedy masz dostęp do internetu.

Krychowy94
komentarz
komentarz

Problem w tym ze na komputerze nie mam dostepu po podlaczeniu do nowego routera. Dostep tylko przy starym routerze. Modem UPC mam podpiety pod wtyczke WAN a internet pod LAN2 i tez nic nie wychodzi przy tej konfiguracji. Czy w tym przypadku takze zrobic screena z ipconfig?

antonex
komentarz
komentarz

Po podłączeniu komputera do modemu UPC zrób jego restart prądowy (wyłącz na chwilę z prądu).

Krychowy94
komentarz
komentarz

Dobra chyba się udało bo internet działa i wifi też ale dla pewnosci dam screena i oceńcie sami.

 

antonex
komentarz
komentarz

Daj lepiej obrazek ze statusu routera bo to DHCP daje każdy router nawet gdy nie ma dostępu do internetu.

Krychowy94
komentarz
komentarz

Dodaje dwie części żeby wszystko się znalazło. 

antonex
komentarz
komentarz

Tak wszystko jest w porządku.

Krychowy94
komentarz
komentarz

Bardzo dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.