x-kom hosting

kupiłem pena i mnie chyba oszukali

bubu12
komentarz
komentarz (edytowane)

ja testowałem adata uv128 ,dane dla usb 3.0

wersja 16GB - odczyt ~120MB/s ,zapis ~20MB/s > cena 23.50,-

wersja 32GB - odczyt ~ 113MB/s ,zapis ~36MB/s [ innym programem tu było: odczyt 90 - zapis 40] > cena 45,- [-kupon 20zł]=25

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)
ja testowałem adata uv128 ,dane dla usb 3.0 wersja 16GB - odczyt ~120MB/s ,zapis ~20MB/s > cena 23.50,- wersja 32GB - odczyt ~ 113MB/s ,zapis ~36MB/s [ innym programem tu było: odczyt 90 - zapis 40] > cena 45,- [-kupon 20zł]=25

dane w szczególności odczytu są moim zdaniem zawyżone wklej tu test tego pendriva. Pozdrawiam :)

bubu12
komentarz
komentarz (edytowane)

twoje zdanie jest błędne ,wklej tu swoją facjatę :)

Breaky83
komentarz
komentarz

twoje zdanie jest błędne ,wklej tu swoją facjatę :)

słuchaj po 1-sze nie obrażaj. Po 2-gie dowody, że takie miałeś transfery. Pozdrawiam :)

okular766
komentarz
komentarz

nikt mi jeszcze nic nie polecił

to jakie osiągi mają moje dyski i peny powie mi ktos? podajem je wyzej

 

Bez przesady hdd tez jest szybki bo nawet 20gb z dysku 1 na 2 sie szybko kopiuje w 1 i 2 strone


tylko podlaczenie pena powoduje ze marne 700mb kopiuje sie 4 minuty

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)
nikt mi jeszcze nic nie polecił

Przeczytałeś post nr 25?


okular766 predkość ssd jest mniej więcej taka jak w parametrach napisana, a twojego dysku twrdego poczytaj tutaj http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_20_dyskow_twardych_wd_i_seagate_o_pojemnosci_1tb_i_2tb?page=0,9 , a prędkość swojego pendriva znajdziesz tutaj http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Twoja_pamiec_podreczna_-_test_15_pendriveow-3191/strona/10717.html  . Tak w ogóle podaj budżet na pendrive będzie łatwiej. Pozdrawiam :)

okular766
komentarz
komentarz

kurde nikt mi nie napisal ile moje sprzety mają osiągi

 

no mówilem cena bez znaczenia nie wiem ile co mam napisac 15zł czy 60?


250???????????? 32gb

stanowczo za drogo

32gb kupilem za 89zł

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)
kurde nikt mi nie napisal ile moje sprzety mają osiągi

Ty czytasz linki, które Ci podałem, czy jaja sobie ze mnie robisz, tam wyraźnie jest napisane jakie osiągi ma Twój dysk oraz pendrive, a ssd tak jak w specyfikacji mniej więcej.

 

no mówilem cena bez znaczenia nie wiem ile co mam napisac 15zł czy 60?

60 zł to troszkę mało, w tej cenie kup taki Pendrive A-Data S102 Pro 32GB USB 3.0 Grafitowy

 

250???????????? 32gb stanowczo za drogo 32gb kupilem za 89zł

jak chcesz mieć transfer odczytu/zapisu na poziomie 200 MB/s to niestety kosztuje, nic za darmo. Pozdrawiam :)

okular766
komentarz
komentarz

to jest 50MB czy Mb?

bo nie czaje

50MB  to by film 700 wgral sie w 14 sekund tak?

Breaky83
komentarz
komentarz

to jest 50MB czy Mb? bo nie czaje 50MB to by film 700 wgral sie w 14 sekund tak?

MB, no nie tak do końca bo zarówno dysk jak i pendrive musi się rozkręcić, a potem zakończyć ściąganie, ale myślę że tak w około 20 s się zmieści. Pozdrawiam :)

okular766
komentarz
komentarz

ale to co oni to je programują ze jeden ma 1mb a drugi 200 przeciez tam mechaniki niema

 

a czemu model sony ten za 90zl ma takie luzy? wydajac na cos tyle kasy oczekuje jakosci a nie luzów na złączu i napisu made in china  i jakosci jak za 2zł

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

A dlaczego jeden procesor jest szybszy od drugiego? Przecież tam mechaniki nie ma  :E

 

Dzisiaj prawie cała elektronika to made in china 

okular766
komentarz
komentarz

no to sie pytam

wg mnie to chwyt martekingowy

bo przeciez w nieskończonośc nie mozna zwiekszac parametrów

Breaky83
komentarz
komentarz

no to sie pytam wg mnie to chwyt martekingowy bo przeciez w nieskończonośc nie mozna zwiekszac parametrów

No dokładnie jest tak jak mówisz, nieraz są chwyty marketingowe np podawane nie takie prędkosci zapisu odczytu jak w rzeczywistości, dlatego jest to forum, abyśmy Ci doradzili coś dobrego, a jak kupisz byle co to potem masz tego efekty, proste. Pozdrawiam :)

bubu12
komentarz
komentarz

czy wy się jeszcze nie zorientowaliście ,że autor posta to troll ?

na wszystkie pytania zostały już dawno udzielone odpowiedzi

 

ZAMYKAM  :klaps:

  • 4 tygodnie później...
okular766
komentarz
komentarz

Panowie a co jest nie tak ze mi danez tego pena sony znikaja co chwile i czasami bez sprawdzania bledów to juz nie da sie go wlaczyc i co chwile trzeba formata robic co prawda wyjmuje go w locie ale mam 2 sandiska 8gb to smiga i nic mu nie jest a ten oc chwile jak nie bleda niema to go wcale nie da sie odtworzyc bez formata pomozecie?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

ja chcialem cos dodac w temacie

ja mieszkam w chinach od 5 lat i tu z kolei czasem sa sprzety made in poland. i nikt nie narzeka, wiec odwalcie sie od nas

Breaky83
komentarz
komentarz
okular766  to nie wyjmuj po ,,chamsku" pendriva, może go uszkodziłeś nie wiem. Teraz masz gwarancję to go oddaj i użytkuj go dobrze. Pozdrawiam :)
  • 4 tygodnie później...
okular766
komentarz
komentarz

problem z penem Sony z Media Avans
czemu co chwile pisze ze ma bledy i musze wciskac napraw błędy w Systemie windows
 i wiecie co wkladam go do kompa wykrywa go i np po 30min klikam ikone G i wchodzi i jest puste okno i nic w nim niema
wyciągne i włoże i wcisne G i pliki są
ogólnie porazka a dałem za niego prawie 100zł
32GB Sony
Czy mozna go reklamować?
mam 2 blade 8 gb za grosze to tak nigdy mi pliki nie znikają. Ani nie pisze ze trzeba naprawić błędy etc.

Breaky83
komentarz
komentarz

Czy mozna go reklamować?

reklamuj, jak masz na gwarancji, a najlepiej, jak byś mógł, wymień na inny model, bo ten dobry nie jest. Pozdrawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.