x-kom hosting

kupiłem pena i mnie chyba oszukali

okular766
utworzono
utworzono

w Media Expert kupilem za 90zł !!! pena sony niby 32GB ma

ale z tyłu pisze made in china i on tez nie jest jakos specjalnie dobrze wykonany plastic i luzy ma troszkę ten port usb

Patrzyłem na 2 mój co 40zł kiedys dałem san disk 8GB tez cały plastikowy i z tyłu pisze made in china

 

 

Czy to jakies podróbki bo jakoś nie chce mi się wierzyć aby cos marki made in china kosztowało 100zł

wydaje mi sie ze wyprodukowanie tego kosztuje góra 5 zł a 85 zainkasował sklep??

 

Youki
komentarz
komentarz

wydaje mi sie ze wyprodukowanie tego kosztuje góra 5 zł a 85 zainkasował sklep??

Za pojemność też płacisz, a do tego dolicz podatki, koszt transportu oraz to, że kupowałeś w media expert. 

bubu12
komentarz
komentarz (edytowane)

większość sprzętu komputerowego jest produkowana w chinach ,bo tam jest tanio

natomiast projekt ,pomysł ,opracowanie pochodzą zazwyczaj od inżynierów danej firmy/marki w tym przypadku sony

,ale jest też tak że jakaś firma realizuje projekt danego urządzenia i jest on sprzedawany pod nazwą/marką innej firmy

i tak np. nagrywarka sony w środku ma bebechy mitsumi ,nagrywarka pionier jest na podzespołach panasonica,

 itd.itp. tak samo z samochodami citroen ,peugeot ,renault

ze sobą współpracują i bebechy wspólne a obudowa/karoseria i nazwa inne -tak ten świat już działa

mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)
pamięci RAM samsunga kupiłem ,a są na kościach SEC

 

To akurat nietrafiony przykład.

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)
w Media Expert kupilem za 90zł !!! pena sony niby 32GB ma

32 Gb za 90 zł ludzie mogłeś w tej cenie kupić 64GB USB 3.0 pendrive :D , choć nie ukrywam, że warto dopłacić do 105-115 zł i kupić coś szybszego i lepszego jakościowo. Zatem nastepnym razem jak będziesz kupował to zgłoś się tutaj bo dałeś niezłą plamę. Pozdrawiam :)

okular766
komentarz
komentarz

no ale ten tez ma chyba 3 usb a czemu chodzi tak koszmarnie dlugo?

film 700mb sie bardzo dlugo laduje

i nie wiem czemu ale co chwile mi pisze ze są bledy i musze skanowac a 2 razy to calkiem stracilem dane i musialem formata robic tego pena

w tym blade 8gb jeszcze nigdy mi sie tak nie stalo a tez go wyciągam bez usuwania sprzętu

 

Wydaje mi sie ze te części sztucznie podwyższoną cene maja bo teraz nawet spr wszystkie części są made in china w kompie za 2,5 kola wszystko jak leci od zasilacza po procesor

 

W komputerze z 2001 roku wszyskie części byly od made in usa, po korea, malysia,australian, polen, japan najwiecej japońskich bylo i nic nie bych chińskie

no i nawet widac obudowa jest o wiele lepsza i solidniejsza made in polska.

A w tym nowym to wszystko takie tandetne. ale zeby markowe czesci byly produkowane w chinach nawet procesor i5 3350p? ja za niego 650zł dalem.

bubu12
komentarz
komentarz

nie procesor akurat jest usa ,tego im amerykańce produkować nie dadzą

ale reszta chiny raczej

r102
komentarz
komentarz

Hmmm:

185057_2254_draft_large.jpg

  • Dobra wypowiedź 1
bubu12
komentarz
komentarz (edytowane)

tu mnie masz ,kajam się i biję pokłony ,ale nie są to chiny :P

  • Dobra wypowiedź 1
okular766
komentarz
komentarz

mój jest made in PRc co tz?

Youki
komentarz
komentarz

Chińska Republika Ludowa. 

Breaky83
komentarz
komentarz
okular766  podaj dokładny model tego pendriva :D . Pozdrawiam :)
okular766
komentarz
komentarz
Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)

okular766 no to niezłe ,,gów.." kupiłeś nie dość, że to pendrive pod USB 2.0 to jeszcze prędkość odczytu 15M/s a zapisu 5M/s haha :D . Następnym razem zanim coś kupisz zgłoś sie tutaj. Za 105 zł zł byś miał pendrive 64 GB z prędkościami 100 m/s 50m/s odczyt zapis, a za 115 zł 200M/s i 100 m/s odczyt zapis. Pozdrawiam :)

okular766
komentarz
komentarz

to podajcie mi jakis dobry pen najwazniejsze aby szybki byl np film 0,7gb aby sie w 1s sciągnął

w pc mam dysk SSD PLEXTOR

offmyself
komentarz
komentarz

film 0,7gb aby sie w 1s sciągnął

To nie możliwe z punku widzenia wydajności samego interfejsu, oraz Twojego dysku.

  • Dobra wypowiedź 1
Breaky83
komentarz
komentarz

o podajcie mi jakis dobry pen najwazniejsze aby szybki byl np film 0,7gb aby sie w 1s sciągnął w pc mam dysk SSD PLEXTOR

patrz wyżej:

To nie możliwe z punku widzenia wydajności samego interfejsu, oraz Twojego dysku.

Oczywiście są naprawdę szybkie pendrive, ale wszytko kwestia ceny, podaj budżet wybierzemy coś najwydajniejszego do tej ceny no i podaj jego pojemność. Pozdrawiam :)

offmyself
komentarz
komentarz

Są szybkie, ale nie ma takiego, który ma transfer realny na poziomie 700MB/s czy nawet 200MB/s.

  • Dobra wypowiedź 1
Breaky83
komentarz
komentarz

200MB/s.

takie akurat są. Pozdrawiam :)

  • Dobra wypowiedź 1
okular766
komentarz
komentarz

zeby byl szybki jak dysk ssd plextor

No a najki transfer moge liczyc np zgrywanie na pena albo na dysk ssd film 700mb ile bedzie wynosić?

Bo aktualnie dlugo to trwa i to bardzo

no nie wiem kwota powiedzmy sto moze wiecej

a gb tez niewiem powiedzmy od 16gb albo 32gb chcialbym diode led


http://www.morele.net/dysk-ssd-plextor-2-5-128gb-sata-iii-520-200mb-s-9-5mm-px-128m5s-506401/

http://www.morele.net/dysk-seagate-barracuda-7200-12-3-5-1tb-sata-iii-7200rpm-32mb-cache-st31000524as-oem-363680/

http://www.ceneo.pl/5916681

http://www.ceneo.pl/15522420

takie mam dyski i peny

i oba są bardzo wolne co mi z ssd jak musze czekac i czekac aby nawet 500mb przeniesc na pena


a jakie one mają parametry chodzi mi o dyski i peny/

dysk ma zapis 200Mb/s tak? czyli film 700mb w 3 zapisze???

Breaky83
komentarz
komentarz
okular766 po 1-sze to powiedz jaką masz płytę główną bo do tego konieczne jest USB 3.0. Pozdrawiam :)
  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz

Ciekawy materiał wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=C83vTiY3lYs

okular766
komentarz
komentarz

z tyłu mam usb3 na obudowie usb2

no ale niech bedzie to 3 ew. dokupie usb 3 albo z tylu bede wkladal


msi b75 p45

 

Jakie trans mają te moje dyski i peny/ Bo nigdzie nie moze znaleźć ww. je podalem mam 2 dyski i 2 peny.

r102
komentarz
komentarz

Czemu on tą łapką jedną tak macha ?

Breaky83
komentarz
komentarz (edytowane)

okular766 to teraz tak abyś miał takie szybkie transfery jest tylko jeden sposób. Po 1-sze podpinasz pendrive pod USB 3.0. Po drugie zgrywasz tylko dane z dysku ssd. Z 32 GB pendrivów proponuję:

Mach Xtreme ES Ultra SLC 32GB USB 3.0 200/200 MB/s Aluminium Black

 

dysk ma zapis 200Mb/s tak? czyli film 700mb w 3 zapisze???

To tez nie tak do końca bo jest jeszcze krótki okres zanim zarówno dysk jak i pandrive uzyskają swoją max szybkość przesyłu, ale to już bardzo szybki pendrive zapis odczyt ok 200 MB/s, także, powinieneś być zadowolony, jak kupisz daj znać, czy jesteś ;) .

 

http://www.ceneo.pl/5916681

Ten pendrive to chłam prędkość zapisu 17M/s a odczytu 7M/s i USB 2.0. Pozdrawiam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.