x-kom hosting

Gry godne polecenia - propozycje użytkowników

lsdpetersld
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecam The Hidden:Source. Wymagane konto Steam, platforma Steam, zainstalowany Source SDK Base 2006 z biblioteki "'Narzedzia''. http://www.hidden-source.com/

StarCraft II

Edytowane przez lsdpetersld

PCFan
komentarz
komentarz

Graliscie Borderlandasa 2 prze hamachi ? Jak to wogule wygloda i czy wogule da sue tak grac

PCFan
komentarz
komentarz

?

inches666
komentarz
komentarz

Załóż oddzielny temat PCFan, a nie tu męczysz :P Polecam Alan Wake's American Nightmare :)

  • 1 miesiąc później...
Byczek
komentarz
komentarz

Far Cry 4

Crysis 4

Gta 4

Fifa 2014

Call of duty 4 mw(od 1 do 3)

Call of duty Black Ops

No i wiecej mi niewchodzi do glowy , a i jeszcze

Geas of war

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Crysis 4? Juz wyszlo? :o

tapniende s meko p5346

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Nastąpił przełom w rynku video, piraci mają produkt zanim zostanie on wydany:

https://www.youtube.com/watch?v=aElFcPMZHVo&t=07m48s

Edytowane przez MasterYoghourt
  • 5 tygodni później...
Krystian0
komentarz
komentarz

GoalTycoon jest nowo powstałą grą, twórców znanej MarketGlory. Podobnie jak poprzednia odsłona, GoalTycoon oferuje możliwość inwestycji gotówki oraz ich wypłata. Co więcej, konta pomiedzy MarketGlory oraz GoalTycoon są powiązane, można więc płynnie przesyłać naszą gotówkę. 

GoalTycoon to gra ekonomiczno-strategiczno-sportowa. Naszym zadaniem jest zarządzaniem klubem sportowym. W związku z tym juz na starcie otrzymujemy drużynę składającą się z 20 zawodników, 2 trenerów, oraż klubowy park widniejący na zdjęciu poniżej.

Przejdźmy do omówienia wszystkich elementów:

 

166wyde.jpg

 

1. Stadion. Miejsce, w którym codziennie o 19:30 czasu miejscowego rozgrywane są mecze (chyba, że gramy na wyjeździe). Jest to nasze największe źródło dochodów. Możemy rozwijać poszczególne elementy - miejsca do dla kibiców (w 3 klasach), nawierzchnię, naświetlenie, dach, bildordy reklamowe - lub ulepszyć stadion całkowicie. Im bogatszy stadion tym większe dochody.

2. Boisko treningowe. Odpowiada za warunki treningowe naszych podopiecznych. Im wyższy poziom, tym bardziej efektywny trening. W tej zakładce mamy również możliwość kupna młodzików oraz trenerów.

3. Widzowie. Nasi oddani kibice. W tej sekcji ustalamy ceny biletów, za poszczególne klasy miejsc siedzących. Oczywiście to nie jest budynek, więc nie możemy kupować ulepszeń

4. Administracja. Każdy kolejny poziom administracji zwiększa odnawianie się naszej popularności. Im wyższa popularność tym więcej kibiców przychodzi na mecz, co analogicznie odpowiada za dochód oraz zadowolenie naszych piłkarzy.

5. Restauracja. Tutaj nasi zawodnicy konsumują jedzenie oraz napoje energetyczne. Produkty te są do kupienia w markecie i służą zwiększaniu energii. Im wyższy poziom restauracji, tym więcej odnowionej energii.

6. Hotel. Tak jak każdy piłkarz musi jeść, tak samo musi regenerować siły w odpowiednich warunkach. Poziom hotelu określa ilość zregenerowanej energii po meczu.

7. Szpital. Wypadki się zdarzają, a zwłaszcza przy ostrej grze na boisku. Jeżeli nasz gracz dozna kontuzji wysyłamy go do szpitala i czekamy na powrót do zdrowia. Im wyższy poziom szpitala, tym szybciej nasi podobieczni zostaną poskładani do kupy.

8. Parking. To miejsce dodatkowo odpowiada za zwiekszenie naszej energii. Odbywa się to tylko podczas meczów organizowanych u siebie. Wyższy poziom = więcej odnowionej energii.

 

Kolejnym ważnym aspektem dla początkującego gracza jest zakładka trening oraz taktyka. Można powiedzieć, że załorzenia treningowe graczy mają poźniejsze odzwierciedlenie w taktyce całego zespołu. Na samym początku warto jednak powiedzieć troche o statystykach piłkarzy.

 

dmxut2.jpg

 

Jak widzicie podane są wszystkie dane, które są nam potrzebne. W lewym górnym rogu ilość gwiazdek oznacza poziom talentu danego zawodnika. Na samym dole jest umieszczona najważniejsza informacja, czyli pozycja, na której gra nasz zawodnik. W tym przypadku jest to bramkarz. Statystyki umiejszczone w pierwszej i drugiej kolumnie możemy rozwijać w menu treningu, natomiast te z trzeciej kolumny rozwijaja się samoczynnie przy rozgrywaniu meczy (wyjątek stanowi energia, którą rozwijamy dzięki jedzeniu/energetykom)

 

vn17vt.jpg

 

Tak wygląda przykładowe ustawienie zawodników i trenerów. Należy zwrócić uwagę na wykorzystanie taktyczne zawodników w meczach piłkarskich. Przykładowo, nie ma sensu trenować u zawodnika strzałów głową, jeśli jest on bramkarzem. Radzę również trenować specjalistycznie. Niech dziedziną napastnika będą strzały, a obrońcy umiejętność odbiór piłki. Początkowo mamy również do dyspozycji 2 trenerów i to od was do jakiej grupy zostaną przydzieleni

 

 

Taktyka:

 

5xsq61.jpg

 

Taktyczne ustawienia są najważniejszą rzeczą w grze. Dobra taktyka jest prawdziwym kluczem do zwycięstwa naszego zespołu. Przede wszystkim wybieramy ustawienie, którym chcemy zagrać i przydzielamy do niej zawodników. Należy przy tym zwracać uwagę, na jakiej pozycji nasz zawodnik czuje się najlepiej. Im dalej ustawiony od tej pozycji tym jego statystyki zostają zmniejszone. Jak widzicie na obrazku, zawodnicy z notką 100 przy koszulce są umieszczeni na ulubionej pozycji i nie otrzymują punktów karnych za błędne ustawienie. Po wybraniu wszystkich zawodników komputer sumuje punkty i pokazuje ogólny wynik całej drużyny. Dzięki temu wskaźnikowi możemy ocenić siłę naszej drużyny w walce z przeciwnikiem. Dodatkowo możemy zwiększyć scoring naszego teamu poprzez podarowanie bonusu za mecz (potocznie nazywa się to metodą na marchewkę)

 

http://www.goaltycoon.com/ Czysty link. Podobnie jak w MarketGlory, korzystając z tej opcji zostaniecie referralami admina i będziecie płacić jemu podatki od swoich dochodów.

 

http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/Hajtowy  Mój referral. Zachęcam do zostania poleconym. Wspomagacie dzięki temu zarówno mnie, jak i siebie, ponieważ im lepsza pozycja polskich graczy, tym lepsze otrzymujemy bonusy.

 

Źródło: zarabiam.com

inches666
komentarz
komentarz

A wie ktoś czy Wasteland 2 jest godzien?

BladeRMCF
komentarz
komentarz

Nie miałem jeszcze przyjemności zagrać w Wasteland 2, ale zbiera ta gra dobre oceny więc jeżeli lubisz staroszkolne erpegi to śmiało kupuj i graj. Ja na pewno sobie kupie niedługo.

inches666
komentarz
komentarz

Ja też jestem pewien, pokochałem Fallouta 1. Ale z tego co wiem to lepiej jeszcze poczekać na aktualizacje

Igorrodz
komentarz
komentarz

Ostatnio gram w COmpany of Heroes 2 i mogę polecić choć do serii Men of War się nie umywa.

VortaL
komentarz
komentarz

Polecam: Wiedźmin I ER + II Zabójcy Królów ER :) 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ostatnio odpaliłem darmową grę MMO Robocraft, będącą połaczeniem World of Tanks z Minecraftem. W skrócie konstruujemy roboty i nastepnie nimi walczymy. Obiecujący tytuł, który wydaje się być skazanym na sukces. Gra ma tylko 250mb do pobrania z  http://robocraftgame.com/ lub ze steam'a, ładnie wygląda, filmiki na youtube http://www.youtube.com/watch?v=x3xKJzcZbjU

Wolfensztein
komentarz
komentarz

MasterYoghurt, grałem i też polecam.Jest syndrom upgrade, jest multiplayer i świetna optymalizacja, czego w nowych tytułach brakuje.

 

Jakiś czas temu oglądając stream'y natknąłem się na ciekawą propozycję. Planetary Anihilation to połączenie Star Crafta z kultistym światem. Bardzo interesująca produkcja, zwłaszcza dla maniaków apokalipsy, bo nie w każdej grze da się rozbić księżyć i asteroidy na planecie niszcząc swoich przeciwników w perzynę.

Ha!art
komentarz
komentarz

Już dziś, tj. 6 października o godz. 18:00 w Artetece WBP w Krakowie (wejście od ul. Szujskiego 2) odbędą się warsztaty Czas i przestrzeń w grze wideo Tomasza Majkowskiego. Wstęp wolny!

 

Podczas eksponowania różnić pomiędzy grami wideo i literaturą zwraca się zwykle uwagę na potencjał rekonfiguracyjny tych pierwszych, przeciwstawiony linearności drugiej. Stąd częste wnioski eksponujące rzekomą sprawczość gracza i jego współudział w kreowaniu fabuł, połączony z obniżeniem władzy autora nad narracją. To jednak nie wyczerpuje protokołu różnic i podczas warsztatów chciałbym zawrócić uwagę na to, w jaki sposób gry i literatura radzą sobie z problemem reprezentowania czasoprzestrzeni – to znaczy, jakimi środkami usiłują nas przekonać, że znaleźliśmy się „gdzieś tam”, a nie „tu i teraz”.

 

Tomasz Z. Majkowski – pracuje w Katedrze Antropologii Literatury i Badań Kulturowych Wydziału Polonistyki UJ. Od lat wykłada na kierunkach kształcących badaczy i twórców gier wideo. Obecnie interesuje się przede wszystkim czasoprzestrzenią gier oraz problemem ich brutalności. I wyciąga inne wnioski, niż można by sądzić.

 

Ponadto podczas spotkania będzie można zagrać w The Great Gatsby/Wielki Gatsby (Charlie Hoey i Pete Smith), The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy/Autostopem przez galaktykę (Douglas Adams i Steve Meretzky), Yet One Word (Singapore-MIT GAMBIT Game Lab) oraz Avon (Jon Thackray i Jonathan Partington).

 

Warsztaty są częścią wystawy Gry: przypadki książkowe, której inauguracja odbyła się podczas Międzynarodowego Festiwalu Literackiego Ha!wangarda 2014.

twistet
komentarz
komentarz

Ja tam czekam z niecierpliwością na nowego Dragon Age: Inquisition

patryk48
komentarz
komentarz

Ja gram teraz w Mafię 2, grałem wcześniej ale nie przeszedłem jej do samego końca.

Eastwolf
komentarz
komentarz

Supaplex

  • 2 tygodnie później...
G2A
komentarz
komentarz

https://www.g2a.com/r/itsygo

Możecie tutaj kupić oryginalne gry. polecam.

  • 1 miesiąc później...
hukraziminio
komentarz
komentarz

a co powiecie o gta 5?:D

inches666
komentarz
komentarz

Źle zoptymalizowany symulator murzyna któremu trochę brakuje tego jaja jak Vice City

Kimjestem
komentarz
komentarz

DUNGEON SIEGE II

Mopsiukacz
komentarz
komentarz

Czesc, z racji ze sa znizki na steamie to poszukuje jakas fajna gre / fajne gry ktore moglbym kupic. Macie cos polecic? Cos nowego lecz nie drogiego :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.